Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Brickfilm Tygodnia

Brickfilm Tygodnia

Post 19 maja 2012, o 15:38

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
BRICKFILM TYGODNIA

Tutaj będziemy wybierać najlepszy brickfilm każdego tygodnia na podstawie zebranych głosów użytkowników witryny WMBF.
Głosowanie będzie rozpoczynało się w każdą sobotę. Będą mu podlegać brickfilmy z całego świata, które zostały przesłane w ciągu ubiegłych sześciu dni, poczynając od zeszłej niedzieli. Brickfilmy, które zdobędą uznanie Teamu, Członków jak i Użytkowników zdobędą nominacje.

Jak to działa?
Głosowanie na brickfilm pierwszego tygodnia, czyli w tym przypadku od 13(niedziela) do 19 maja(sobota), rozpoczyna się dzisiaj i zakończy się za tydzień 25 maja(piątek), głosowaniu mogą podlegać tylko brickfilmy, które wyszły w podanym okresie czasu. W międzyczasie jak użytkownicy będą oddawać swoje głosy na brickfilm tygodnia pierwszego, to będziemy stopniowo przyznawać nominacje brickfilmom jakie będą podlegać w głosowaniu na brickfilm następnego tygodnia. Sam autor nie może proponować na głosowanie własnych filmów, może to zrobić tylko ktoś inny.

Liczba nominacji może być różna w każdym tygodniu. Niewykluczone, że pewnego razu tylko kilka brickfilmów zdobędzie nominacje. Zależy to głównie od ilości brickfilmów, które w danym tygodniu zostaną przesłane.

Brickfilm, który zwycięży głosowanie, będzie wyświetlany na stronie głównej WMBF, aż do momentu wybrania zwycięzcy następnego tygodnia.

Na brickfilmy głosujemy w ankiecie znajdującej się u góry, nad tym postem.

Lista brickfilmów tygodnia:
TYDZIEŃ 1(13 V - 19 V):jwkublick - The Painter
TYDZIEŃ 2(20 V - 26 V):Legoander - A Future for All
TYDZIEŃ 3(27 V - 2 VI):namchild - Down the Hatch Chapter 6
TYDZIEŃ 4(3 VI - 9 VI):SpiderSock - Brickfilms, Dear Viewer
TYDZIEŃ 5(10 VI - 16 VI):namchild - Down The Hatch Chapter 9
TYDZIEŃ 6(17 VI - 23 VI):WysokiFilms - Lego S. T. A. L. K. E. R. - W głąb Zony
TYDZIEŃ 7(24 VI - 30 VI):bionicle28 - Strangers Part 3
TYDZIEŃ 8(1 VII - 7 VII): crazyed - Supper at Midnight
TYDZIEŃ 9(8 VII - 14 VII): ZachMG - DELIVER - Teaser Trailer
TYDZIEŃ 10(15 VII - 21 VII):SpastikChuwawa - Jive Owl - Episode 1: "Some Kinda Wonderful"
TYDZIEŃ 11(22 VII - 28 VII):ZachMG - LEGO Gears of War - Deathmatch
TYDZIEŃ 12(29 VII - 4 VIII):SpastikChuwawa - Gandalf's Fireworks
TYDZIEŃ 13(5 VIII - 11 VIII): ZachMG - R I S E
TYDZIEŃ 14(12 VIII - 18 VIII): *nie było głosowania*
TYDZIEŃ 15(19 VIII - 25 VIII): *nie było głosowania*
TYDZIEŃ 16(26 VIII - 1 IX):twickabrick - BRAWL 2012 Entry: Jurassic Floor
TYDZIEŃ 17(2 IX - 8 IX): Olsonstudios - Déjà Vu
TYDZIEŃ 18(9 IX - 15 IX): NXTManiac - Foster the People - Houdini (in LEGO)
TYDZIEŃ 19(16 IX - 22 IX):lgfb1film - The Man In The Mirror
TYDZIEŃ 20(23 IX - 29 IX):Keshen8 - Lego Avengers: Assemble!
TYDZIEŃ 21(30 IX - 6 X):SuburbAnimStudios - The Machine
TYDZIEŃ 22(7 X - 13 X):*nie było głosowania*
TYDZIEŃ 23(14 X - 20 X):Olsonstudios - LEGO Star Wars - The Stormtrooper
TYDZIEŃ 24(21 X - 27 X):SpastikChuwawa - Monster In The Closet
TYDZIEŃ 25(28 X - 3 XI): *trwa przyznawanie nominacji*

NOMINACJE:

Post 19 maja 2012, o 19:09
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Moim zdaniem film użytkownika jwkublick pod tytułem "The Painter" zasługuje na to wyróżnienie najbardziej, gdyż ma on coś w sobie z tych starych brickfilmów. Araxuss prezentuje swoim najnowszym filmem też niczego sobie poziom, ale jednak przegrywa lekko z filmem o "artyście". Sumkid popisał się świetną jakością zdjęć, lecz przez 5 min widzimy jedynie około 1 min samej animacji, a reszta to ruchy kamerą, bądź nałożone efekty na surowe screeny 8-)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 19:53

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Zgadzam się z tobą Sshadow co do tego, że jest mało animacji w filmie/brickfilmie sumkid'a ale nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo ten film mnie zaskoczył.
Jest tam niesamowita historia. Ta scena z myślą o powieszeniu i w ogóle. Cudo!
Aczkolwiek tu jest już minus, że znajduje się tu mało animacji a przecież to głosowanie na brickfilm tygodnia. A nie wiem czy dzieło sumkid'a można określić mianem pełnego brickfilmu :(
Brickfilm ''The Painter'' rzeczywiście dobry jak i brickfilm Araxussa ale ja ja jestem za "Defeating Defeat".
Tyle ode mnie.

Post 19 maja 2012, o 23:50

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Podpisuję się pod tym co napisał Sshadow. Kocham styl klasycznych brickfilmów, wiążą się z nimi moje najlepsze wspomnienia. Oczywiście oddaje swój głos na "The Painter". Tak jak już wspomniałem, bardzo podoba mi się styl, ale również ciepła i przyjemna fabuła.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 20 maja 2012, o 12:03

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Jestem za "Painter" Jedyne co mnie w nim odpycha, to muzyka, która dla moich uszu po jakimś czasie okazała się męcząca.
ObrazekObrazekObrazek

Post 20 maja 2012, o 13:04

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

To samo co reszta: Według mnie Painter jest najlepszy, bo jest oryginalny i ma "to coś" :)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 25 maja 2012, o 17:17

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Brickfilm pierwszego tygodnia został wybrany. Zwycięzcą jest The Painter duńskiego brickfilmera - jwkublick.
Głosowanie na brickfilm drugiego tygodnia rozpocznie się jutro.

Na razie nominację otrzymał najnowszy brickfilm Araxussa, jeśli znajdziecie jeszcze jakieś, to dajcie je tutaj.
Ten tydzień był wyjątkowo ubogi w nowe brickfilmy.

Post 26 maja 2012, o 12:38

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

A o swoim „Get In The Box” to nie zapomniałeś przypadkiem? :?
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 26 maja 2012, o 18:10

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
No ok, w taki razie dodam. Przy okazji, Legoander, po roku przerwy wypuścił nowy film.
Myślę, że zasługuje jak najbardziej na nominację. Sami zobaczcie.

Post 13 cze 2012, o 19:52

Posty: 19
Zagłosowałem na Wysokiego, szkoda że nie ma szans... jego film mi sie najbardziej spodobał. :(

Następna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron