Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Brickfilmowe Oskary

Brickfilmowe Oskary

Post 19 maja 2012, o 22:06

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

A mój skype to: cyprianskype
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 19 maja 2012, o 22:17

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Cytryna ma rację niech do powiedzmy czwartku każdy pokaże zdjęcie gotowej gali.
A jak coś to jeszcze oprócz gali potrzebne jest studio.
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 22:23

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
@kokomokokokoko Twój post jest kompletnie niepotrzebny.

Myślę, że reklamowanie gali na bricksinmotion nie jest dobrym pomysłem. Jak ty to sobie wyobrażasz?
Mają tam swoje konkursy, które zresztą są organizowane przez profesjonalistów.
To co tu się wyprawia to jeden wielki chaos. Pomysł z galą jest dobry, ale jak sam zresztą mówisz, nie jesteście jeszcze zorganizowani. Poza tym nasza strona dopiero się rozwija, myślę że jest jeszcze za wcześnie na reklamowanie jej na całym świecie. Skupcie się lepiej najpierw na rozwoju brickfilmingu w Polsce, potem myślcie o reszcie.
Poza tym Sshadow wcześniej powiedział, że lepiej by było gdyby sprawy dotyczące tej gali, omawialibyście prywatnie np. na Skypie, gg, a nie tutaj... Dopiero jak wszystko uzgodnicie, to zacznijcie tu pisać, bo inaczej zamknę ten temat.

Post 19 maja 2012, o 22:33

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Taa... CrazyEd ma rację jednak byłoby dość głupie robienie oskarów na skalę światową przez kilku gimnazjalistów i w dodatku początkujących brickfilmerów. Ale fajnie byłoby zareklamować galę w Polsce, a nie że wiedzą o niej tylko użytkownicy WMBF .
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 22:44
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

@kokomokokokoko lepiej pomyśl zanim coś napiszesz. Jak ty sobie to wyobrażasz? Nie pozwolimy na to by doszło do publikacji konkursu na BiMie! Nie mówiąc o tym, że nie znacie biegle języka angielskiego. Nie wiesz, że tym samym ośmieszysz polski brickfilming na światowym tle? Przyrzekam, że osobiście napisze do Smeagol' a jeżeli nie zmienisz zdania, że ma uważać na użytkownika koko-euro-spoko.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 22:48

Posty: 148
Witam serdecznie zebranych przy tym temacie użytkowników! Cieszę się, że są jakieś idee co do rozwijania brickfilmingu w Polsce. Sam pomysł na galę jest bardzo dobry, ale administracja ma rację, trzeba to jakoś ułożyć.
@kokomokokokoko Nie uważam, aby wpierdzielanie się między wódkę, a zakąskę jest dobrym pomysłem. Może i masz dobre intencje, ale ogłaszanie gali na BiM ośmieszy tylko nas i pogrąży. Poza tym po co nam reklama na angielskiej stronie? Kto ci to obejrzy? Poza tym jeżeli chcesz zgrywać wielce rewolucjonistę, to nic tu po tobie. Brickfilming w Polsce dopiero się rozwija i nie jest tak doskonały, jak np. w USA, więc najpierw trzeba zobaczyć, czy uda się ułożyć scenariusz, potem zrealizować galę i zobaczyć ile osób to obejrzy, a nie dyktować warunki, jakby owe "rozdanie nagród" miałoby oglądać pół świata.
To tyle na razie ode mnie, pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Post 20 maja 2012, o 00:50

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ojojoj... Widzę, że nieźle tu jest namieszane... Czyli mnie możecie wykluczyć z kręcenia gali. Szczerze sam zaczynam wątpić w to, że to jakoś sensownie wyjdzie. . . Jak coś się w tej sprawie posunie, tzn będziemy znać organizatorów... to się włączę do dyskusji...

Oczywiście mam taką cichą nadzieję, że nasze pomysły zaowocują w przyszłości stokrotnie! jak na filmie o malarzu, na który zresztą głosowałem.
Ach... gdyby Polska zorganizowała tak kiedyś Oscary lego na arenie międzynarodowej, to byłoby to coś... Ale faktycznie. Polska jest daleko za murzynami. . . :(
ObrazekObrazekObrazek

Post 20 maja 2012, o 09:50

Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Dobrze wiem szczere, że wszyscy tutaj macie mnie głęboko w DUPIE! I mówię to bo już mam dosyć ważych osób i mord! Macie do mnie jakieś wonty, w ogóle nie wiem po co się tu rejestrowałem. Chodziło mi o to, żeby galę zrobić w kilku językach, ale "róbta co chceta" jak chcecie spartolić tak dobry pomysł. Jeżeli chcecie z tego zrobić prawdziwe gówno to niech tak będzie. I jeszcze jedno! Nie wiem po co wy (mówię do użytkowników) się tu rejesrtujecie jak plują, ośmieszją i gardzą użytkownikami sami admini! Np na Skype "patrz co ten idiota koko napisał" "Widziałeś ajki burdel zrobił Gibek na stronie?" i tak dalej i tak dalej. Mam przechowane caaaaalutkie archiwum tej pamiętnej strony. Jak chcecie usuńcie mnie ze strony i mój post, ale ja cały czas będę się logował jako nowy użytkownik i będę wam tu mieszał :lol:

Więc dziękuję, dobranoc i powodzenia w spieprzaniu dobrego pomysły.

PS: Jakbyście chcieli coś jesczze pod tym napisać o mnie to nie musicie bo i tak nie mam zamiaru czytać waszych nieprzemyślanych postów (jeżeli da się to tak nazwać na tej stronie tworzonej w programie do bloga czyli klik tu klik tam zero programowania mamy szablonik i strona jest gotowa :| ) A jeszcze najlepsze jest to, że jak "gówni" administratorzy napisali coś to wszyscy są przeciw. Nie zrozumieliście bo macie za małe mózgi, albo w ogóle ich nie macie, żeby galę zrobić kilku językową!
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Post 20 maja 2012, o 09:57

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Nie wiem jak wy ale chyba lepiej zamknąć temat bo to za daleko zaszło.
My na skypie uzgodnimy co do gali poukładamy wszystko żeby to się kupy trzymało i się odezwiemy.
Tyle z mojej strony. :cry:
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 20 maja 2012, o 09:58

Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Co do j. angielskiego "nie znacie biegle" - oj zdziwiłbyś się jak nie trafnie określiłeś naszą znajomość tego j. obcego!
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron