Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Brickfilmowe Oskary

Brickfilmowe Oskary

Post 19 maja 2012, o 20:55
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Reptile napisał(a):
Sshadow nie ułatwiasz sprawy.
Myślę że wszystko jak na razie jest gotowe jak ktoś będzie miał jakiś film (polskiego brickfilmera) nadający się na nominację to niech pisze mi na pw.
Pod koniec czerwca zrobimy galę a z podesłanych mi filmów zrobię listę i przy kręceniu gali na skypie wybierzemy te które wygrały.
Jakieś uwagi?


Sam zataczasz koło. Z twojej wypowiedzi właśnie wynika, że nie macie najważniejszego aspektu konkursu (filmów). Poza tym przed wypowiedzią, polecam zapoznać się z regulaminem:


4. Konkursy :

a ) Zabrania się organizacji "konkursów/eventów" bez poinformowania administracji WMBF.pl
b ) By konkurs doszedł do skutku, musi być pierw przedstawiony on zarządowi forum i zaakceptowany przez niego.
c ) Propozycje odnośnie "konkursów/eventów" należy składać na: mail@wmbf.pl
d ) Powinien on zawierć poniższe punkty:

- Temat konkursowy
- Cel
- Liczbę jurorów + mały opis każdego z nich
- Przewidziane nagrody za poszczególne miejsca (nie jest to obowiązkowe)
- Okres czasowy realizacji danego konkursu/event'u


Po prostu chcę konkrety. Ok ;) ? Tak jak jest napisane powyżej.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 21:08

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Sshadow po pierwsze kto powiedział że oskary mają być związane bezpośrednio z WMBF. Po drugie podanie miałem zamiar wysłać jak już wszystko się uzgodni. Po trzecie po co teraz nominować filmy jak jeszcze ostatecznego teamu nie mamy. :(
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 21:13
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Reptile napisał(a):
Sshadow po pierwsze kto powiedział że oskary mają być związane bezpośrednio z WMBF. Po drugie podanie miałem zamiar wysłać jak już wszystko się uzgodni. Po trzecie po co teraz nominować filmy jak jeszcze ostatecznego teamu nie mamy. :(


Widzę, że nie rozumiesz.

1. Jeżeli reklamujesz konkurs na forum, to automatycznie organizujesz go w jakiś sposób na nim.
2. Napisałem 2 posty temu, że proponowałbym abyście zgadali się na GG lub Skype, a potem proponowali komuś wzięcie udziału.
3. Myślisz, że jak napiszesz w jednym poście, że mają do cb ludzie pisać ze zgłoszeniami, to oni to zauważą?

Koniec. Zbierz ludzi i kontynuuj wszystko dalej :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 21:18

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Czyli podsumowując: Ja, Reptile i reszta gadamy na skype, uzgadniamy szczegóły, potem dajemy pełną wersję do zaakceptowania do administracji i organizujemy galę. :)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 19 maja 2012, o 21:20
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

CYTRYNAPICTURES napisał(a):
Czyli podsumowując: Ja, Reptile i reszta gadamy na skype, uzgadniamy szczegóły, potem dajemy pełną wersję do zaakceptowania do administracji i organizujemy galę. :)


No i o to mi chodziło ;) Odezwijcie się jak już to zrobicie :?
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 21:22

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No i spoksik :?
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 19 maja 2012, o 21:28

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ehhhhh...... dobra gadamy na gg czy skype? :oops:
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 21:44

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Raczej skype, łatwiej będzie.
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 19 maja 2012, o 21:55

Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

STOP! Widzę, że muszę wkroczyć! Słuchajcie ja myślę, że najpierw ja z szynką ( bo mamy możliwość częstych spotkań, żeby animować itd...) założył bym konto bankowe (bo mam taką możliwość) I każdy uczestnik zapłaciłby wpisowe nwm 5, 10 zł co wyeliminowało by naprawdę słabe prace bo nie chciało by im się wysyłać pieniędzy, następnie od każdego SMS-a pobierałoby się opłatę 2,50. Za pieniądze, można by było kupić klocki na salę, minifigurki i pełen profesjonalizm) Ja z szynką myślałem jeszcze o tym, żeby nie robić wewnętrznego konkursu, a wyjść na świat. Zareklamować galę na BiM! Ja z szynką jesteśmy gotowi podjąć się tego i nie zawiedziemy was. Z tego co widzę co tutaj się dzieje to robimy coś co jest najgorszym błędem - o wszystkim gadamy, że gotowe itd... a tak naprawdę, nie mamy klocków, reklamy, osób odpowiedzialnych za to nie mamy NIC! Myślę, że wybralibyśmy osoby reprezentacyjne i odpowiedzialne za wszystko. (Chcę dodać, że wtedy taka osoba nie może brać udziału w gali jako uczestnik). więc tak. Jeżeli założę konto bankowe, zgodzicie się na żebyśmy organizatorami byli ja i szynka i ewentualnie4 jakiś manager czyli powiedzmy reptile to byśmy się wszystkim zajęli, zebralibyśmy klocki, zbudowali salę, zadbali o reklamę i promocję i wszyscy szczęśliwi. Tylko dajcie szansę. I tak - jury by nie było tylko widzowie SMSowali by i za fundusze z SMSów opłaciłoby się nagrody, figurki itd. A jeżeli pomysł by wypalił to czemu nie organizować gali co roku?! :?: :geek:


Jakby co to mój skype to: roxon_albert - zapraszam do konwersacji wtedy obgadamy wszystkie kwestie
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Post 19 maja 2012, o 22:04

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No powiedzmy, że masz rację, ale z drugiej strony, to troszkę nie fair wobec mnie i MacLego, bo my już wcześniej zaczęliśmy robić te gale :( Według mnie, żeby było sprawiedliwie, powinniśmy dać zdjęcia naszych gal, aby inni wybrali najlepszą ( chyba tak będzie najlepiej ). Jeszcze mam taką propozycję, aby scenariusz do gali napisali wszyscy ( każdy coś od siebie ), a potem dopiero dane osoby by to z animowały.
Bo ja jestem brickfilmerem.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron