Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Chat

Chat

Post 18 sty 2013, o 17:11

Posty: 679
rozmawialiśmy już o tym i doszliśmy do wniosku, że będzie próbny czat jak tylko wam się uda go zrobić, poza tym i tak forum jest przeważnie martwe, to tak trochę jak z chińską jakością, nie jest błędem, że jest zła, ale wszystko złe nie musi pochodzić z chin...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 18 sty 2013, o 18:07

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
rozmawialiśmy już o tym i doszliśmy do wniosku, że będzie próbny czat jak tylko wam się uda go zrobić, poza tym i tak forum jest przeważnie martwe (...)

...a przez kogo jest martwe? Jak dojdzie czat to już totalna kaplica...

SHIFT napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
Chat zabije forum... Wszyscy będą strzelać sucharami i gadać tylko na chacie,


Tak to jest, jak ktoś nie wie do czego służy chat... No, ale i on jest przecież potrzebny... Inaczej forum będzie zaśmiecane...

Już se to wyobrażam... Widziałeś kiedyś jak to wyglądało na starym WMBF?

"Bob - hej jest ktoś??????
Fred - ja
Bob - hello XD
Fred - hi
Bob - ale pusto na forum...
Fred - Nooo... ciekawe dla czego.. ?????????????
Bob - Nie wiem...
kokoczoko - Ej, chcecie usłyszeć suchara? : D
Bob - dawaj!
Fred - omg to będzie epic!!!!!!!!! : DDD"

Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 18 sty 2013, o 18:21

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Reptile napisał(a):
To może jednak dobrze byłoby pomyśleć nad zrobieniem głosowego?


Doświadczenie pokazało, że instalowanie czatu głosowego nie ma najmniejszego sensu.
Na starej stronie wmbf, wielu użytkowników prosiło administrację o tę opcję. W końcu Sqever poświęcił czas i zainstalował Team Speakera. Przez jakiś czas co prawda nie działał poprawnie i mieliśmy z nim problemy, ale po kilku dniach zostały one rozwiązane i każdy zarejestrowany na stronie mógł rozmawiać do woli. I co? Samuel namęczył się na próżno, bo przez dobre kilka miesięcy nikt nawet nie skorzystał z tego Team Speakera. Nikomu się tam nawet nie chciało wejść.

Jeśli chodzi o shoutboxa, to po prostu dajcie nam czas. Sshadow w swoim poście wszystko wyjaśnił w tej kwestii.

Post 18 sty 2013, o 18:28

Posty: 679
Świętej pamięci forum :cry: będziemy pamiętać [*] .
LUDZIE nie przesadzajmy wiele się zmieniło ludzie odeszli, przyszli, nikt nie powiedział, że teraz wszyscy przerzucą się z forum na chat. Rozmawiamy już o tym tyle, że raczej ludzie tego nie zlekceważą. Proszę jak tylko wam się uda to wstawcie próbnie.

O CO CHOLERA CHODZI TO NIE JA
Ostatnio edytowano 2 lut 2013, o 18:03 przez ZombieFighter, łącznie edytowano 1 raz
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 2 lut 2013, o 15:38

Posty: 46
Jest strona, na której można tworzyć chaty, wpisać tylko na YT jak zrobić chat ? I taki utworzony chat nazwiemy WmbfPL

Post 2 lut 2013, o 15:48
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

AtinLaKad napisał(a):
Jest strona, na której można tworzyć chaty, wpisać tylko na YT jak zrobić chat ? I taki utworzony chat nazwiemy WmbfPL


Przedstawię Ci 3 powody dla, których nie skorzystamy z takiej opcji.

1. Ludzie z poza forum mają w niego wgląd po przez logowanie się jako losowi użytkownicy bez potrzeby rejestracji na stronie.
2. Wygląd takiego chatu pozostawia wiele do życzenia gdyż nie jest on jakoś specjalnie dostosowany na potrzeby forum.
3. Trzeba wiedzieć w , którym miejscu należy poprawnie wstawić kod w całą zawartość forum tak aby się ono nie posypało. Nie jest to forum robione na darmowym hostingu jak większość i tutaj cały design jest budowany praktycznie od podstaw, a nie od wybrania sobie kolorków w panelu ;)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 15 wrz 2014, o 17:19

Posty: 142

BrickGun napisał(a):
Zamiast robienia czatu głosowego zrobić narazie pisemny :?:


Załóżcie Temat (czy to co tam jest)/ Kanał na TS'sie sam nie mam ale wydaje mi się że jest coś takiego, albo jakąś konfe na skayp i tylko ją jakoś odżywiać co chwilę
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 19 wrz 2014, o 20:45

Posty: 142

Gdy ci smutno, gdy ci źle, walnij format dysku C :D
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 19 wrz 2014, o 21:24

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
eladmiral napisał(a):
Gdy ci smutno, gdy ci źle,:D

...weź nutellę nażryj się :D
Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron