Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Ogłoszenia :D

Ogłoszenia :D

Post 15 wrz 2012, o 17:31

Posty: 679
Proponuję zmienić dział aukcje na dział ogłoszenia, albo stworzyć dział ogłoszenia i wrzucić tam aukcje i w dziale ogłoszenia można by było również zamieścić dział dubbing, czyli poszukiwanie dubbingowców, czy zgłoszenie się do dubbingu, czy jakieś inne ogłoszenia jakie by ktoś miał np. jakieś konkursy, czy zmianę kanału, czy utworzenie konta na yt czy wmbf czy coś.... :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 16 wrz 2012, o 13:29

Posty: 46
Pogubiłem się już przy pierwszym przecinku :D

Post 16 wrz 2012, o 15:10

Posty: 69
AtinLaKad napisał(a):
Pogubiłem się już przy pierwszym przecinku :D


ZombieFlowchart'owi chodzi chyba o to aby powstał nowy dział "Ogłoszenia" w którym zawierały by się inne podziały jak Kupno, Sprzedaż, wymiana oraz inne informacje typu
jakieś konkursy, czy zmianę kanału, czy utworzenie konta na yt czy wmbf czy coś.... :D


Wg mnie, jest to tylko nie potrzebna zamiana :). Zrobiłby się tylko nie potrzebny bałagan. Już istnieją odpowiednie miejsca na takie rzeczy:
Pomoc na planie
HydePark
Konkursy

Post 16 wrz 2012, o 19:54
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

TheGibek777 napisał(a):
AtinLaKad napisał(a):
Pogubiłem się już przy pierwszym przecinku :D


ZombieFlowchart'owi chodzi chyba o to aby powstał nowy dział "Ogłoszenia" w którym zawierały by się inne podziały jak Kupno, Sprzedaż, wymiana oraz inne informacje typu
jakieś konkursy, czy zmianę kanału, czy utworzenie konta na yt czy wmbf czy coś.... :D


Wg mnie, jest to tylko nie potrzebna zamiana :). Zrobiłby się tylko nie potrzebny bałagan. Już istnieją odpowiednie miejsca na takie rzeczy:
Pomoc na planie
HydePark
Konkursy


Obrazek
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Powrót do Głosowania i Propozycje


cron