Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Zwolniło się stanowisko moderatora.

Zwolniło się stanowisko moderatora.


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Zrobione, jednak szczerze nie chce usuwać Twojego konta.

SideUniversal napisał(a):
Jak problem botów nie zniknie to nie ma sensu żeby to forum istniało... Nowi użytkownicy dostają kopa w dupę na starcie, to się mija z celem.

To prawda.

Ja sam od jakiegoś czasu rozmyślam odejście, także mogę przy okazji powiedzieć, że zwalnia się marne stanowisko admina. Nie mogę sam tego zrobić niestety.

Tak wygląda teraz forum na codzień.
Obrazek


Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek


Posty: 148
Obrazek

Dobry wieczór. Coś się... Coś się popsuło.


Posty: 199

To nie powód do żartowania.
To koniec tego forum...


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

BrutusBrick napisał(a):
To nie powód do żartowania.
To koniec tego forum...


Obrazek
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Przez te kilka dni forum funkcjonuje lepiej niż w przeciągu ostatnich miesięcy
Obrazek


Posty: 47

Moim zdaniem forum działa całkiem nieźle, patrząc z perspektywy tego, że dotyczy tak wąskiej jak na polskie warunki specjalizacji. Jak ktoś chce zobaczyć "padnięte" forum to polecam np. cc-series.pl/ poświęcone serii Command & Conquer, niegdyś tętniące życiem - co moment coś nowego, teraz od miesięcy posucha. Tutaj nie jest źle, pomimo 171 razy mniejszej liczby użytkowników ;)


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

PaulPictures napisał(a):
Przez te kilka dni forum funkcjonuje lepiej niż w przeciągu ostatnich miesięcy


Zgadzam się. Sam postanowiłem być bardziej aktywny, więc mam nadzieję, iż pomimo straty dwóch osób z administracji wszystko będzie git ;)


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Napisałem tego posta myśląc że Sshadow się już nie odezwie i będzie dalej lekceważył moje prośby o pomoc w prowadzeniu strony czy o poszerzenie administracji. Nie było by problemu gdyby nie fakt, że Sshadow jest jedyną osobą na forum która może wprowadzić głębsze zmiany techniczne i posiadającą hasła, kontakty z potencjalnymi informatykami. Brak styczności z nim paraliżuje m.in. możliwość modernizacji witryny czy konieczność opłaty za serwer(tym bardziej że zbliża się termin - bo to zawsze jest styczeń).

Przynajmniej coś to dało i w końcu zauważył. Będę się udzielał na stronie i pomagał w razie możliwości. Tylko po tym całym zamieszaniu nie chce być już administratorem, bo po prostu się do tego nie nadaje. :Ed:


Posty: 41
crazyed napisał(a):
informatykami. Brak styczności z nim paraliżuje m.in. możliwość modernizacji witryny czy konieczność opłaty za serwer(tym bardziej że zbliża się termin - bo to zawsze jest styczeń).


I co zapłacił?


Powrót do Głosowania i Propozycje


cron