Strona główna forum Park Aukcje Sprzedaż Sprzedaż

Sprzedaż

Post 14 maja 2015, o 17:15

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Zainteresowani nie odpowiadają na maila lub na priva, więc przypominam, że nadal można kupić zestaw 3 i 5 broni od firmy Brickarms. Dodatkowo mam lekko niekompletnego robocika, chyba Bionicla, ale nwm co to dokładnie jest. Prawdopodobnie unikat. Sprzedam za 40 zł ( koszt wysyłki wliczony ).

Oto robot:

Obrazek

Post 14 maja 2015, o 17:28

Posty: 199

PolishLegoboy napisał(a):
Zainteresowani nie odpowiadają na maila lub na priva, więc przypominam, że nadal można kupić zestaw 3 i 5 broni od firmy Brickarms. Dodatkowo mam lekko niekompletnego robocika, chyba Bionicla, ale nwm co to dokładnie jest. Prawdopodobnie unikat. Sprzedam za 40 zł ( koszt wysyłki wliczony ).

Oto robot:

Obrazek


Ahh... Jaller z 2006 roku . Miał strzelający miotacz cordack , i ognisty miecz... stare dobre czasy... Co do zakupu cena jest trochę za wysoka , ponieważ ten KOMPLETNY set w sklepie kiedyś był Właśnie za 40 zł . Ale ten nie ma ręki ,broni , zbroi i swojego kompana !

Post 14 maja 2015, o 20:00

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

BrutusBrick napisał(a):
PolishLegoboy napisał(a):
Zainteresowani nie odpowiadają na maila lub na priva, więc przypominam, że nadal można kupić zestaw 3 i 5 broni od firmy Brickarms. Dodatkowo mam lekko niekompletnego robocika, chyba Bionicla, ale nwm co to dokładnie jest. Prawdopodobnie unikat. Sprzedam za 40 zł ( koszt wysyłki wliczony ).

Oto robot:

Obrazek


Ahh... Jaller z 2006 roku . Miał strzelający miotacz cordack , i ognisty miecz... stare dobre czasy... Co do zakupu cena jest trochę za wysoka , ponieważ ten KOMPLETNY set w sklepie kiedyś był Właśnie za 40 zł . Ale ten nie ma ręki ,broni , zbroi i swojego kompana !



Miecz mam pod ręką, ale jest nieco uszkodzony, więc nie chciałem go pokazywać ;). Po miotacz i rękę musiałbym wejść na strych. No i 40 zł to cena z wliczoną wysyłką za pobraniem, czyli sam bionicle kosztuje ok. 30 zł . Jesteś zainteresowany?

Poprzednia strona

Powrót do Sprzedaż


cron