Strona główna forum Park Aukcje Kupno Broń

Broń

Post 24 lip 2012, o 08:53

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
BrickerPL napisał(a):
Ja bronie z brickarms zamawiałem na tej stronie: http://www.gibrick.com/shop.html. Wysyłka do wrocławia kosztowała mnie 4.90$(około 15zł). Minifigurek z drugiej wojny światowej nie polecam kupić (chyba że masz za dużo kasy)lepiej zrobić samemu niż płacić 15-20$ za figurkę. Niestety nie ma polskiego sprzedawcy.


Cóż, takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuję za nią i mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie znaleźć akcesoria, hełmy itp. z IIWŚ
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 26 lip 2012, o 18:33

Posty: 17
W adresie sklepu który ci podałem po lewej stronie jest kolumna z kategoriami jest tam między innymi kategoria helmets(jest parę z ww2) oraz accessories (akcesoriami są dwójnogi, uchwyty, i przedmioty medyka).

Post 28 lip 2012, o 10:53

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

A macie jakieś polskie strony?
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 29 lip 2012, o 09:44

Posty: 17
Reptile napisał(a):
A macie jakieś polskie strony?

Nie ma polskiego sprzedawcy tych broni.

Post 29 lip 2012, o 12:34

Posty: 679
Megaspacefighter http://www.megaspacefighter.com/MegaSpaceFighter/Sklep.html sprzedaje bronie z zagranicy z polskimi cenami, ale one są bardziej z gwiezdnych wojen, ale możesz znaleźć coś dla siebie.
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 29 lip 2012, o 12:36

Posty: 679
http://www.megaspacefighter.com/MegaSpaceFighter/Sklep_blastery.html tu masz jeszcze linka do samych blasterów, niektóre mogą być podobne do zwykłych broni.
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 30 lip 2012, o 13:52

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Megaspacefighter http://www.megaspacefighter.com/MegaSpaceFighter/Sklep.html sprzedaje bronie z zagranicy z polskimi cenami, ale one są bardziej z gwiezdnych wojen, ale możesz znaleźć coś dla siebie.


NIE PISZĘ SIĘ "BRONIE", TYLKO "RÓŻNE RODZAJE BRONI"! Słowo "broń" jako narzędzia walki, nie ma odmiany w liczbie mnogiej! :x :mrgreen:
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 30 lip 2012, o 16:58

Posty: 17
BrickerPL napisał(a):
Reptile napisał(a):
A macie jakieś polskie strony?

Nie ma polskiego sprzedawcy tych broni.


Sorry pomyliłem się dziś przeglądając internet znalazłem tę oto stronę. Ale prawdę mówiąc o wiele taniej wyjdzie kupując na sklep który wcześniej podałem.

{ZombieFlowchart} Losiuman chce broni z ww2 a nie sw więc raczej nie kupi od msf

Post 30 lip 2012, o 18:22

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
BrickerPL napisał(a):
BrickerPL napisał(a):
Reptile napisał(a):
A macie jakieś polskie strony?

Nie ma polskiego sprzedawcy tych broni.


Sorry pomyliłem się dziś przeglądając internet znalazłem tę oto stronę. Ale prawdę mówiąc o wiele taniej wyjdzie kupując na sklep który wcześniej podałem.

{ZombieFlowchart} Losiuman chce broni z ww2 a nie sw więc raczej nie kupi od msf


Na tym chyba zakończę. Ta strona i ta z gwiezdnymi wojnami mi się przyda.
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 30 lip 2012, o 18:43

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Witam!
Jeśli chodzi o mój asortyment to mam zamiar go poszerzyć właśnie o BrickArms, które za jakiś miesiąc będę zamawiał. Na dzień dzisiejszy poszukuję osób które byłyby chętne do wspólnego zamówienia, dzięki czemu koszt dostawy znaczne by zmalał. O więcej informacji proszę pisać na mojego maila.
Pozdrawiam
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupno


cron