Strona główna forum Park Aukcje Kupno Dłonie dla minifigurek ;3

Dłonie dla minifigurek ;3

Post 19 gru 2012, o 16:54

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Witajcie! Tym razem pilnie potrzebuję jak najwięcej dłoni, powtarzam dłoni - nie ramion dla figurek. Dłonie muszą być czarne. Pomóżcie proszę! Chętnie się wymienię za np żółte lub po prostu odkupię.

Obrazek

Pozdrawiam...
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Post 19 gru 2012, o 18:19

Posty: 679
ooo... ja też mam deficyt dłoni... wait wait po co mówię jak nie mam? <facepalm ja>
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 19 gru 2012, o 20:18
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

ZombieFlowchart napisał(a):
ooo... ja też mam deficyt dłoni... wait wait po co mówię jak nie mam? <facepalm ja>


Głupota twojej wypowiedzi w tym wypadku jest aż tak duża, że nie da się jej skomentować :| Ehmmm... sądzę, że to mu raczej nie pomoże, a ty tylko bezsensownie zaśmiecasz temat :?
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 gru 2012, o 22:36

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Myślę, że jeżeli nie znajdziesz żadnej kuszącej oferty na allegro (takiej jak ja kiedyś, gdzie było z 20 czarnych par dłoni), a bricklink'a boisz się używać (;U), to skorzystaj z serii Minifigures.

Np. w serii 7 był Evil Knight:
Obrazek

W serii 8 Vampire Bat:
Obrazek

Natomiast w najnowszej 9, Battle Mech:
Obrazek

Myślę, że to będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujesz ich jak najszybciej.

Sshadow napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
ooo... ja też mam deficyt dłoni... wait wait po co mówię jak nie mam? <facepalm ja>


Głupota twojej wypowiedzi w tym wypadku jest aż tak duża, że nie da się jej skomentować :| Ehmmm... sądzę , że to mu raczej nie pomoże, a ty tylko bezsensownie zaśmiecasz temat :?


Myślę, że Twoja wypowiedź mu również w niczym nie pomogła. ;)

Pozdrawiam. PK
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 21 gru 2012, o 17:39
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Myślę, że Twoja wypowiedź mu również w niczym nie pomogła. ;)

Pozdrawiam. PK


Dobrze, ale moderator jest chyba od upominania użytkowników i pomagania im? Tak, czy nie? :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 22 gru 2012, o 17:55

Posty: 46
Mam kilka par takich dłoni, jednak też są mi potrzebne...Ale mi się w tym momencie mało przydadzą. Wymienimy się ?

Post 22 gru 2012, o 19:37

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
Natomiast w najnowszej 9 serii, Battle Mech:
Obrazek

:shock: ale ekstra minifig :!: Po prostu, muszę go mieć!


Edit:
TheGibek777: Post nienawiązujący do tematu. "Zabrania się pisania postów nie związanych z tematem. Jest to możliwe jedynie za zgodą administratora.". Proszę nie pisać nie na temat.
Ostatnio edytowano 22 gru 2012, o 19:38 przez Lone Hydra, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 22 gru 2012, o 19:38

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Atin to chciałbyś się wymienić na żółte? Jeśli tak to powiedz jeszcze ile masz par na wymianę...
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Post 23 gru 2012, o 12:47

Posty: 46
A posiadasz kremowe ? Aktualnie nie wiem ile mam par (głupie świąteczne porządki :evil: ) Ale wymieniłbym się też np.za kremową główkę lub zwykłe włosy do minifiga, bo tych elementów mi brakuje. Choćby dlatego, że lego zaczęło wymieniać włosy minifigów na czapki .

Post 23 gru 2012, o 22:00

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Kremowe może i mam ale pewnie jakieś fajne figi je mają to odpada ;P Co do włosów to nie wiem jakie byś chciał... Poza tym dłoni potrzebuję dość dużo, więc nie chciałbyś mi ich odsprzedać? Mógłbyś sobie na allegro potem kupić za to co chcesz ;U
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Kupno


cron