Strona główna forum Park Aukcje Kupno Polecane sklepy

Polecane sklepy

Post 4 mar 2014, o 19:09

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Cóż, na Allegro zwykle jest strasznie drogo. Zdecydowanie bardziej opłaca sie kupowac na BL'u, jest o wiele taniej, a założenie konta to nic strasznego, procedura kupowania jest podobna do tej z Allegro. Polecam.

Ja jak na razie kupowałem raz, u Zgrredka i sie niezawiodłem, wszystko ok, miła obsługa.
I z tego co Paweł mówił, te sklepy są ok, zwłaszcza Hocki-Klocki:
Hocki-Klocki
Legusie
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 5 mar 2014, o 22:42

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Ooo tak SHIFT'cie, Hocki-klocki to sklep który polecam w 100% pod każdym względem, definitywnie najlepszy sprzedawca elementów LEGO z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Nie tylko z tych na Bricklinku, ale nawet ze wszystkich z Allegro, u których kupowałem. Hocki-Klocki jest profesjonalistą i na pewno pasjonatem. Kiedy Hocki pisze stan 'nowy' to mimo, że element pochodzi z lat 80'tych, wygląda jak prosto z fabryki! Nawet elementy używane są w świetnym stanie prawie jak nowe! (z pewnością większość). Wszystko pięknie umyte i starannie zapakowane, dzieląc na stan
i wielkość elementu. ZERO POMYŁEK! Nagrałem kiedyś unboxing przesyłki od Hocki-Klocki, lecz nie opublikuje go bo wydurniam się ze szczęścia jak poje*any. Ceny przyzwoite, szybka wysyłka i idealny wzorowy kontakt! Zadowolenie z zamówienia gwarantowane!

" * * * * * Polecam, pkmovies92" ;D

LEGUSIE to też dobry sklep, uczciwy i rzetelny, wszystko super, łatwo o nowiutkie elementy z najnowszych zestawów. Też polecam. :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 8 mar 2014, o 20:49

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
Ooo tak SHIFT'cie, Hocki-klocki to sklep który polecam w 100% pod każdym względem, definitywnie najlepszy sprzedawca elementów LEGO z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Nie tylko z tych na Bricklinku, ale nawet ze wszystkich z Allegro, u których kupowałem. Hocki-Klocki jest profesjonalistą i na pewno pasjonatem. Kiedy Hocki pisze stan 'nowy' to mimo, że element pochodzi z lat 80'tych, wygląda jak prosto z fabryki! Nawet elementy używane są w świetnym stanie prawie jak nowe! (z pewnością większość). Wszystko pięknie umyte i starannie zapakowane, dzieląc na stan
i wielkość elementu. ZERO POMYŁEK! Nagrałem kiedyś unboxing przesyłki od Hocki-Klocki, lecz nie opublikuje go bo wydurniam się ze szczęścia jak poje*any. Ceny przyzwoite, szybka wysyłka i idealny wzorowy kontakt! Zadowolenie z zamówienia gwarantowane!

" * * * * * Polecam, pkmovies92" ;D

LEGUSIE to też dobry sklep, uczciwy i żetelny, wszystko super, łatwo o nowiutkie elementy z najnowszych zestawów. Też polecam. :)

*rzetelny
Nie wiem za bardzo o sklepach, na BL nie kupowałem nigdy :( Ale podtrzymuję swoją dobrą opinię o sklepie Klocki4You. A teraz pytanie. Kupowaliście kiedyś od TKV-Media?
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 8 mar 2014, o 21:35

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
Ooo tak SHIFT'cie, Hocki-klocki to sklep który polecam w 100% pod każdym względem, definitywnie najlepszy sprzedawca elementów LEGO z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Nie tylko z tych na Bricklinku, ale nawet ze wszystkich z Allegro, u których kupowałem. Hocki-Klocki jest profesjonalistą i na pewno pasjonatem. Kiedy Hocki pisze stan 'nowy' to mimo, że element pochodzi z lat 80'tych, wygląda jak prosto z fabryki! Nawet elementy używane są w świetnym stanie prawie jak nowe! (z pewnością większość). Wszystko pięknie umyte i starannie zapakowane, dzieląc na stan
i wielkość elementu. ZERO POMYŁEK! Nagrałem kiedyś unboxing przesyłki od Hocki-Klocki, lecz nie opublikuje go bo wydurniam się ze szczęścia jak poje*any. Ceny przyzwoite, szybka wysyłka i idealny wzorowy kontakt! Zadowolenie z zamówienia gwarantowane!

" * * * * * Polecam, pkmovies92" ;D

LEGUSIE to też dobry sklep, uczciwy i żetelny, wszystko super, łatwo o nowiutkie elementy z najnowszych zestawów. Też polecam. :)

*rzetelny

Dzięki za zwrócenie uwagi, takie byki trzeba zwalczać! :D Już poprawiam.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 24 kwi 2014, o 22:23

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

A czy ktoś wie coś o Klocusu?

Dobra, ja już wiem. Kupiłem nieco elementów u niego i jestem dość zadowolony. Przesyłka doszła szybko, klocki zapakowane w pudełku w woreczki strunowe: tilesy osobno, windscreeny osobno, pozostałe (plate, slope curved itp.) osobno. Wszystkie oczywiście zgodnie z opisem nowe, niemal jak z zestawu. Zaszła jednak pomyłka: zamiast 4 czarnych http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=98282 otrzymałem http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=50745.
W każdym razie zgłosiłem tą nieścisłość i za porozumieniem zatrzymałem elementy pomylone i otrzymałem te właściwe też szybko (no, nie licząc łikendu majowego, ale mogę to wybaczyć). Ogólnie jestem zadowolony. To moja opinia na ten moment, bo też i moje pierwsze zamówienie na bricklinku. Nie będę Was zatrzymywał przed zakupami u niego ;-)
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie


Powrót do Kupno


cron