Strona główna forum Park Recenzje Zestawy 7133- Bounty Hunter Pursuit

7133- Bounty Hunter Pursuit

Post 17 sie 2012, o 11:00

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Witam. Ostatnio nabyłem na allegro ten set:

Obrazek

Rok produkcji: 2002
Liczba elementów: 253
Cena: Normalnie od 50zł do nawet 500zł, ale ja nabyłem za około 30zł
Spis elementów: http://www.bricklink.com/catalogItemInv ... &itemSeq=1

PUDEŁKO: (kupiłem bez pudełka)

Pudełko niczym nie różni się od innych pod względem danych o elementach w secie, lecz jest coś co mnie boli i tym razem. BRAK ILOŚCI ELEMENTÓW NA OPAKOWANIU. Ten błąd jest jednak naprawiony na pudełkach późniejszej produkcji. Dla porównania:

Oto pudełko bez ilości elementów,

Obrazek

a to z podaną ilością elementów.

Obrazek

Poza tym prezentuje się bardzo dobrze. Jest jak zwykle nr. seryjny, zalecany przedział wiekowy itp.

MODELE:

Obrazek

Modele śmigaczy zarówno Zam Wesell jak i Jedi są wykonane bardzo szczegółowo. Mają bardzo ładnie "uchwycone" detale.

Dodatkowo otrzymujemy 3 minifigi:

Anakin Skywalker,
Obrazek

Obi- Wan Kenobi (young),
Obrazek

Oraz jedyną w swoim rodzaju Zam Wesell
Obrazek

PODSUMOWANIE:

+Unikatowy set
+Unikatowa figurka Zam Wesell
+Wiernie oddane detale śmigaczy
+/-Nie wszystkie pudełka mają podaną ilość elementów
-brak

P.S. Być może kogoś złości, że recenzuje same stare sety, ale w końcu te najnowsze widzimy na półkach sklepowych, a tych starszych niektórzy mogli w życiu na oczy nie widzieć ;)
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 17 sie 2012, o 11:40

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Recenzja jak zwykle na dobrym poziomie. Set też niczego sobie :D
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 17 sie 2012, o 14:19

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Losiuman napisał(a):
Cena: Normalnie od 50zł do nawet 500zł, ale ja nabyłem za około 30zł


Normalnie s*am z zazdrości! Zawsze chciałem kupić ten set, ale jakoś nie miałem okazji go znaleźć na Allegro! :x :?

losiuman napisał(a):
P.S. Być może kogoś złości, że recenzuje same stare sety, ale w końcu te najnowsze widzimy na półkach sklepowych, a tych starszych niektórzy mogli w życiu na oczy nie widzieć ;)


Ja tam kocham recenzje klasycznych setów, te recenzje nowych jakoś mnie nie rajcują, pozbawione są tej nostalgii. ;)

Wracając do recenzji, to jakoś marnie wyszła tym razem. Strasznie się zdziwiłem że nic nie napisałeś o funkcji rozczepienia "skrzydeł" śmigacza Zam, ani o schowku w śmigaczu "Anakin'a". Tak jakby ta recenzja miała na celu pochwalenie się, że masz ten set i nic poza tym. ;) Zastanawia mnie też, czy sam robisz te zdjęcia? Ponieważ jedne mają tło białe inne czarne itp. (nie mówię o zdjęciach minifigurek i pudełka)
Najlepsze w recenzjach jest przedstawienie zestawu w swoich własnych rękach, czy na własnej półce, nie za pomocą czyichś obrazków z google i bricklink'a.

Recenzja 5/10
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 17 sie 2012, o 17:51

Posty: 20
Po 1 Gratuluje zakupu ! :D
Po 2 niestety tak jak Paweł uważam że nie jest to najlepsza recenzja figurki opisałeś całkiem szczegółowo jednak
"latadła" opisałeś jednym zdaniem że są szczegółowe troche mało jak na mój gust

Post 18 sie 2012, o 10:58

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Wiem, że recenzja była poniżej mojego poziomu, ale się śpieszyłem. Postaram się, żeby następne były duuuuuużo lepsze. :mrgreen:
Remember ... Block to block an uneven ...


Powrót do Zestawy


cron