Strona główna forum Park Recenzje Zestawy Naboo Starfighter!!!

Naboo Starfighter!!!

Post 9 lip 2012, o 17:47
TheLEGOSTARWARSPL

Cześć, kupiłem dziś zestaw Naboo starfighter, zestaw naprawdę ciekawy, zawiera nowy model naboo starfightera (mało się w nim zmieniło od ostatniej wersji, właściwie to tylko ty wyrzutni) i droidikasa, który składa się niczym prawdziwy oraz 2 nowe minifigurki security droida, które zaskoczyły mnie bardzo małymi detalami na tułowiu. Zestaw posiada także minifigurki małego Anakina i pilota z Naboo w kajdankach, nie będę się tu rozpisywał ponieważ pojawiły się już one w poprzednich setach. W zestawie oczywiście nie zabrakło R2-D2 i jego "wyrzutni" w samym statku (patent wyrzutni dość cienki ;P). W tym secie pojawił się też pojazd... hmmm, no cóż, nazwijmy to "pojazdem z drabinką" :? (nie mam pojęcia jak on się nazywa, jest to chyba wymysł firmy LEGO). Ostatnią rzeczą jest stojak na naboo starfightera, który przyczepia się w miejscu przycisku odpalającego rakiety. Zobaczcie sami:



Obrazek
Ostatnio edytowano 17 lip 2012, o 11:50 przez TheLEGOSTARWARSPL, łącznie edytowano 1 raz

Post 9 lip 2012, o 19:39

Posty: 679
Kto by się spodziewał, że zestaw "Naboo Starfighter" będzie zawieral model Naboo Starfightera...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 9 lip 2012, o 20:27
TheLEGOSTARWARSPL

Napisałem NOWY model naboo starfightera. :?

Post 11 lip 2012, o 08:40

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

eeee...

mógłbyś rozwinąć tą recenzję. :|
Widziałeś choć jedną na LUGPol'u?
Rozpisz się o tym zestawie. Z tej "recenzji" dowiedziałem się, że kupiłeś zestaw Naboo Starfighter, w którym były figurki, droidikas i statek.

Bardzo fajnie, że powiedziałeś o tym droidzie z detalami. Ale co z innymi postaciami?

Jeśli masz problem ze zdjęciami, ściągnij je z internetu, ale pamiętaj, by potem napisać czyje to są zdjęcia lub skąd je wziąłeś.

Recenzja do poprawy.

Swoją drogą powinnien pojawiś się wzór recenzji (jak na LUGPol'u), którego każdy musiał by się trzymać pisząc recenzję.

I jeszcze jedno (tak na przyszłość):
W nazwie tematu piszcie numer katalogowy i nazwę zestawu

Pozdrawiam!

Post 11 lip 2012, o 09:46

Posty: 17
Dla przykładu pokażę ci jak powinna wyglądać prawdziwa recenzja:
http://kmfl.dyn.pl/kmfl/forum/viewtopic.php?f=33&t=2521

Porównaj swoją recenzję z tą. Poziom twojej recenzji naprawdę niski. Model opisałeś tylko jednym słowem: że jest ciekawy.

Post 12 lip 2012, o 09:27
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Owszem, nie wygląda to zupełnie jak recenzja. Zobacz jak powinna wyglądać ona w linku powyżej lub podejrzyj temat "koko" o karetce.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 15 lip 2012, o 21:06

Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Sshadow napisał(a):
Owszem nie wygląda to zupełnie jak recenzja. Zobacz jak powinna wyglądać ona w linku powyżej lub podejrzyj temat "koko" o karetce.

O proszę... Dziękuję za docenienie :P
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Post 17 lip 2012, o 12:31
TheLEGOSTARWARSPL

Sorry, już sorry, poprawiłem to... ;)

Post 30 lip 2012, o 23:41

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

TheLEGOSTARWARSPL napisał(a):
Cześć, kupiłem dziś zestaw Naboo starfighter, zestaw naprawdę ciekawy, zawiera nowy model naboo starfightera (mało się w nim zmieniło od ostatniej wersji, właściwie to tylko ty wyrzutni) i droidikasa, który składa się niczym prawdziwy oraz 2 nowe minifigurki security droida, które zaskoczyły mnie bardzo małymi detalami na tułowiu.


Hah, od razu widać że nie interesowałeś się klasycznymi zestawami Star Wars. ;) Już w 2000 roku droidy były z nadrukami. Jeżeli chodzi o same security droidy, to były dostępne już w 2002 roku. Więc nie są takie nowe.

Pamiętam, że był taki okres, gdzie zlikwidowano nadruki na tors i główki battle droidów. Po czym zaczęto stosować zwyczajne torsy w innych kolorach, a główki oczywiście wszystkie takie same... To było badziewne. Teraz widzę, że nadruki na droidy wróciły i niech tak zostanie. Ciekawi mnie, czym taka przerwa była spowodowana i czemu, do jasnej cholery, w zestawie z 2012 roku (9494) jest security droid bez żadnych nadruków? WTF?
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 6 sie 2012, o 10:07
TheLEGOSTARWARSPL

Hah, od razu widać że nie interesowałeś się klasycznymi zestawami Star Wars. ;) Już w 2000 roku droidy były z nadrukami.

eh... Były nadruki ale inne, popatrz na tułowie z 2000 i z 2011:
ObrazekObrazek
Tak, jak widać to nie jest to samo. (Trzeba się przypatrzyć baaaardzo dokladnie)
Hah, od razu widać że nie interesowałeś się klasycznymi zestawami Star Wars. ;)

Interesowałem się ;p
Też mnie niepokoi fakt, że w 2012 znowu panuje stary patent (całe czerwone!!! :shock: ), miejmy nadzieję, że to tylko pomyłka i w następnych zestawach będą takie jak w omawianym...

Następna strona

Powrót do Zestawy


cron