Strona główna forum Park Recenzje Zestawy 70001 Crawley's Reptile Grabber

70001 Crawley's Reptile Grabber

Post 3 sty 2013, o 20:35

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Dzisiaj chciałbym zaprezentować secik z niesławnej serii Legend of Chima

Kupiłem go ze względu na figurkę krokodyla :idea: i po to by przekonać się na własnej skórze czy ta seria jest coś warta ;)
Zapraszam!
W zestawie znajdziemy 157 elementów w tym 2 ludziki, całość zapakowana w 2 torebeczki, dwu częściową instrukcję, naklejki które za żadne cuda nie chcą się równo przykleić i dwa spore koła.

Obrazek

Sam model nie jest jakoś bardzo imponujący i detaliczny można śmiało stwierdzić że został zrobiony na odwal się :( Jedyne co jest tu w miarę zrobione to przednia część pojazdu mianowicie krokodyla paszcza. Przy popychaniu modelu kręcą się dwa umieszczone na gąsienicach wirniki z ostrzami lecz niestety przy cofaniu lecą one do tyłu kładąc się na tylne koła co uniemożliwia cofanie. Z tyłu zaś znajduję się miejsce kierowcy i bagażnik w który wkładamy niebieski kryształ.

Obrazek

Minifigi które dostajemy to lew "Leonidas" (nie wiem z jakiej beczki te imię) i krokodyla :idea: "Crawley'a". Tors i nóżki figurek są bardzo detaliczne przy czym tors z 2 stron, główki zaś mają nadruk tak samo na oby dwu stronach dzięki czemu można zmieniać wygląd oczu naszym wojownikom.

Obrazek

A tak wyglądają obydwa nadruki na główkach:

Obrazek
Obrazek

Prawda że okropne? Pierwszy nadruk krokodyla jakoś ujedzie ale 2 wersja obydwu twarzy to jakaś masakra (wyglądają jakby przedawkowali ;) ) a zresztą co się dziwić to w końcu dla dzieci, małolaty wolą przygłupie twarze na figsach :(



Jedyne uwagi co do figurek to u krokodyla brakuje mi ogona i broni która jest tak naprawdę pokazana na górnej ściance pudełka, co do lwa to zajeżdża mi on dżapońskimi grami rpg, taka lwia wersja Cloud'a Strife'a, miecz większy od postaci i charakterystyczna fryzurka pasująca do Cloud'a albo Vegety z Dragonball'a.

Obrazek

Ocena Końcowa:
+ Fajnie, detalicznie wykonane torsy i nóżki
+ Nowa wersja kryształków
+ Całkiem niezłe nakładki na główki minifigów
+ Parę ciekawych części w rzadko spotykanych kolorach
- 79.99zł to dość spora cena jak na taki zestawik
- Okropne nadruki na główkach
- Cholerne naklejki które krzywo się przyklejają
- Słabe wykonanie modelu pojazdu
- Za wielki miecz przypominający te w anime
- W pojeździe brak możliwości cofania

4/10pt

Pisałem że strasznie mi się podoba ta seria, ODWOŁUJĘ TO :!: :!: :!:
PS: Ale z krokodyla jestem zadowolony ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Dobra recenzja.
Jedyne co mi nie pasuje, to zbyt małe zdjęcia.

Reptile napisał(a):
Prawda że okropne?

Tak. Nadzwyczaj szkaradne.

Reptile napisał(a):
wyglądają jakby przedawkowali ;)

:D Też przyszło mi to na myśl xD

Reptile napisał(a):
PS: Ale z krokodyla jestem zadowolony

To mnie rozwaliło. :D
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
MATKO :shock: :shock: :shock: :shock:
Remember ... Block to block an uneven ...


Powrót do Zestawy


cron