Strona główna forum Park Recenzje Zestawy Mandalorian Starfighter- 9525

Mandalorian Starfighter- 9525

Post 28 lut 2013, o 13:25

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Niedawno zakupiłem zestaw z 2012 roku Mandalorian starfighter. Nie wywarł on na mnie wrażenia, gdyż oczekiwałem, że sekcja ładownicza będzie mieściła co najmniej 2 figurki, a okazuje się, że trudno wepchnąć jeden klocek 2x2. Zestaw składa się z 403 elementów i trzech figurek: Pre vizsli, Mandalorianina i Obi-wana Kenobiego. Jedyne specjalne funkcje tego pojazdu to wykręcane i ustawiane pionowo skrzydła. Nie ukrywajmy jednak, że jest on bardzo symetryczny i smukły. Niestety niestabilna konstrukcja powoduje, że statek jest trudno umieścić w MOCu w formie latającej. W drugiej sekcji jak już powiedziałem znajduje się miejsce na "transportowanie" klocków. Nie jest ona pojemna i w brickfilmie na pewno nie nagra się realistycznej sceny z wchodzącym ludzikiem Lego do środka.
Sam zestaw uratowały figurki, które są niczego sobie. Obi-Wana i Mandalorianina spotykamy we wcześniejszych zestawach, ale Pre Vizsla to coś nowego. Ludzie całkiem długo robili customy z tą postacią, ale kto by się spodziewał, że będzie w oficjalnej formie.
mando.jpg
mando.jpg (10.98 KiB) Przeglądane 2326 razy

Ja zakupiłem zestaw za 220 zł, ale widziałem go w niższej cenie. Nie jest majstersztyk, ale na pewno przyda się w robieniu makiet z Death Watch.
Pamiętajcie, aby subnąć kanał YT PolishLegoboy :).
pre vizsla.jpg
pre vizsla.jpg (6.38 KiB) Przeglądane 2325 razy

Powrót do Zestawy


cron