Strona główna forum Park Recenzje Brickfilmy TOR

TOR

TOR

Post 20 lis 2012, o 20:57

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Witam,
dziś znalazłem brickfilm zrobiony (już!!) 3 miesiące temu (ta, wiem szybki jestem :P ) odnośnie starej republiki.
Bardzo przypadła mi walka na miecze świetlne z Satele.... a, sami zobaczcie ;) :
http://www.youtube.com/watch?v=PMMTsOEXJsY&feature=plcp
pozdrawiam SHIFT
Ostatnio edytowano 20 lis 2012, o 23:33 przez SHIFT, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 20 lis 2012, o 21:35

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
No więc tak. Film fajny. Nawet bardzo, tylko zgrzyta mi jedna rzecz, mianowicie za długi czas czekania na kolejny ruch. Np., ile czasu moża czekać na atak przeciwnika :shock:
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 20 lis 2012, o 22:09

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Losiuman napisał(a):
Np; ile czasu można czekać na atak przeciwnika :shock:

Zgadzam się...

Widziałem go kiedyś. Słaby filmik. Efekty miecza i camera-shake dobre, ale animacja na niskim poziomie i zbyt krótka walka (trwała z 3 sekundy). Wkurzył mnie opis filmiku...
"There just aren't enough great Lego lightsaber battles out there." czyli "Tutaj nie ma po prostu wystarczająco dobrych Lego pojedynków na miecze."
Taaa... Egoista... myślał, że to jest takie dobre, że może dorównać takim produkcjom jak np. LEGO Star Wars - The Force Unleashed fancypants'a? Daleko temu do tego.

Co do recenzji to za krótka. ;)

EDIT: Zapomniałem dodać, że niektóre dźwięki też słabe (a niektóre bezczelnie sciągnięte od fancypants'a)... Te uderzenia jak z bajki dla dzieci. Z resztą ten filmik to idealny przykład tego, jakie kiepskie są nowe twarze dla minifigurek SW... Ona walczy na śmierć i życie z Malgusem, a się głupio uśmiecha. Jak rzucił nią o ścianę to też się cieszy... Dla tego kocham stare główki SW.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 20 lis 2012, o 23:17

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
pkmovies92 napisał(a):
LEGO Star Wars - The Force Unleashed fancypants'a

Tak, mistrzostwo :idea:
W ogóle nie wiem czy tylko ja to mam, ale te wszystkie pojedynki z TOR'a są jakieś bardziej epickie :? Może to dlatego, że w tamtych czasach jedi jeszcze nie przestrzegali tak bardzo tych wszystkich reguł z "niebezpiecznymi" technikami, przez których używanie może przekabacić Cię na ciemna stronę. Wiadomo, że nie używali piorunów mocy, ale takie techniki jak fala mocy, czy zatrzymanie miecza świetlnego mocą nie widać w epizodach Lukasa.
Ostatnio edytowano 21 lis 2012, o 21:50 przez SHIFT, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 21 lis 2012, o 19:22

Posty: 679
mi się podoba, ale co do dźwięku się nie wypowiem bo mi sięzrył dźwięk w kompie, bo my port słuchawkowy wyleciał :evil:
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 21 lis 2012, o 21:18

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
ZombieFlowchart napisał(a):
mi się podoba, ale co do dźwięku się nie wypowiem bo mi sięzrył dźwięk w kompie, bo my port słuchawkowy wyleciał :evil:



Mi też :P :P
Remember ... Block to block an uneven ...


Powrót do Brickfilmy


cron