Strona główna forum Park Recenzje Brickfilmy LEGO Indiana Jones and the Mystical Gemstone

LEGO Indiana Jones and the Mystical Gemstone


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Tak dobrego brickfilmu nie widziałem chyba od "Houdini".
Produkcja opowiada o przygodzie Indiany Jones'a. Jest napakowana świetnie dobraną muzyką, humorem, animacją.
Bardzo czuć klimat Indiany Jonesa.
To siedem minut trwa bardzo krótko.
Jak dla mnie...Majstersztyk. Zobaczcie sami:
http://www.youtube.com/watch?v=5850ssSM2aA&feature=g-all-f

Pozdrawiam SHIFT
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Tak... To było dobre, chodź było kilka zgrzytów jak np.: blastery z Gwiezdnych Wojen w ręku niemieckiego żołnierza i jednego z oprychów, ale rekompensował to humor i- co mi się osobiście baaaardzo podobało- przerobienie niemieckiej swastyki :D :D :D :D
Remember ... Block to block an uneven ...


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Losiuman napisał(a):
blastery z Gwiezdnych Wojen w ręku niemieckiego żołnierza i jednego z oprychów


Podejrzewam, że poprostu nie chciał używać brickarms, samo Lego. A tommy gun nie pasuje do niemca z II wojny. ;)

Losiuman napisał(a):
przerobienie niemieckiej swastyki


Tak. To było dobre :D
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Nie no, genialne! :D Jest tu po prostu wszystko! Humor, akcja, fabuła... Wielkie wyrazy uznania dla autora :)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

No no no muszę przyznać, że cały film prezentuje się niezwykle ciekawie. Oczywiście jest parę niedopatrzeń, ale można przymknąć na nie oko oglądając tak fajną scenę pościgu. Namioty również prezentują się świetnie i oddają cały klimat otoczenia. Wielki plus dla autora filmu :lol:
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 679
Jacie p* ten film jest niesamowity! Oprócz nie najlepszej jakości nie mam żadnych zastrzeżeń. A teraz spoilery. Znakomita była np. scena, gdy Indi zwalił bekę, prosto na głowę tamtemu gostkowi, albo to z bilbordem, a ten gostek z bananem? Like i do ulubionych. SHIFT dzie-dzie-dzięki, że go znalazłeś. PoZdroF :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Powrót do Brickfilmy


cron