Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Przedstaw się Witajcie

Witajcie

Post 19 maja 2012, o 15:09

Posty: 19
Witajcie ;).
Na początek powiem coś o sobie.
Nazywam się Olaf, mam 14 lat i od... hmmm 2 tygodni interesuję sie brickfilmami.
Spodobało mi się to. Postanawiam zrobić swój film, no będzie to test na podstawie poradnika na tej stronie, myślę że mi się uda. Chętnie poznam ''Nowych w brickfilmingu'' oraz profesjonalistów!!! Pozdrawiam.

Post 19 maja 2012, o 15:15

Posty: 148
Witam serdecznie! Sam ciekaw jestem, jak ci wyjdzie.

Post 19 maja 2012, o 19:07

Posty: 19
Lecz jest problem! w jakim programie to zmontować!

Post 19 maja 2012, o 20:09

Posty: 12
Lokalizacja: Mikołów

Najszybciej i najłatwiej będzie w windows movie maker, ale nie jest to najlepszy program do robienia brickfilmów. Do animacji polecam darmowy MonkeyJam a do sklejenia animacji, dźwieków itd. w całość polecam niestety juz nie darmowy Sony Vegas, a jezeli nie masz mozliwości skorzystania z niego to musisz sobie znaleźć jakis inny... możesz też oczywiście skleic wszystko w windows movie maker :)

Post 19 maja 2012, o 20:09

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Cześć, miło Cię poznać. Jestem MButek.
Pytania jak montować, gdzie i w jakim programie proponowałbym pisać w odpowiednim do tego dziale ( Pomoc na planie).
Taka rada na przyszłość. :)
Możesz również zajrzeć na dawną odsłonę strony czyli http://wmbf.pl/Archiwum/news.php . Tam jest mnóstwo pytań i odpowiedzi na tego typu pytania.
Pozdrawiam, życzę powodzenia w tworzeniu.

Post 1 wrz 2012, o 13:50

Posty: 4
Lokalizacja: Norwegia

Witam serdecznie jestem Xedicx
i od 2 lat interesuje się brickfilmami.
Stronę znalazłem dzięki 2 godzinnym ślęczeniem przed internetem
i oglądaniu losowych brickfilmów.
Mam nadzieje że będzie mi tu miło poznawać słynne talenty
oraz także dawać wskazówki początkującym albowiem
już etap podstawowy mam za sobą.
Na serwisie WMBF postaram się dodawać recenzje różnych
zestawów LEGO.
Pozdrawiam Ekipę WMBF oraz użytkowników. ;)
Brickfilms is my live :3

Post 2 wrz 2012, o 10:36

Posty: 46
Witajcie ,miło was poznać.Jestem Atin'la i interesuję się brickfilmami i serią Star Wars od kilku lat.Staram się kupować potrzebne rzeczy i customy do zrobienia PIERWSZEGO DŁUŻSZEGO brickfilmu.I co jeszcze...Aha : Lubię budyń :)


Powrót do Przedstaw się


cron