Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Przedstaw się Krissek - Witam serdecznie!

Krissek - Witam serdecznie!

Post 7 paź 2014, o 16:39

Posty: 21
Lokalizacja: Norwegia
Witam bardzo serdecznie!
Mam na imię Krystian,mam 14 lat oraz mieszkam w Norwegii.
Interesuje się muzyką (gram na gitarze,ogólnie dość muzyczny ze mnie gościu :mrgreen: ),grafiką (rysuję,i ostatnio próbuje sił w grafice komputerowej itp.) oraz klockami LEGO z którymi mam kontakt praktycznie od urodzenia.
A tak po za tym lubię obejrzeć dobry film,poczytać od czasu do czasu książkę oraz pograć w grę.
Brickfilmami zacząłem się interesować w roku 2010-2011,gdzie to oglądałem produkcje takich ludzi chociażby jak : forrestfire101,xxxfancypantsxxx,mobdeli,keshen8,zachmg itd.
Zainspirowali mnie również do tworzenia brickfilmów,które to wykonywałem złej jakości aparatem,brakiem odpowiedniego oświetlenia oraz doświadczenia.
Owe filmiki,tworzyłem wyłącznie dla siebie i niedawno pomyślałem że chciałbym znów do tego wrócić ponieważ sądzę że to całkiem fajne hobby i że mam zbyt za dużo wolnego czasu i chciałbym coś z sobą w końcu zrobić.
Wcześniej słyszałem o tej stronce,lecz nie zainteresowało mnie dołączenie do niej,lecz teraz pomyślałem że przydadzą mi się porady od bardziej doświadczonych brickfilmerów i że poznam tutaj całkiem dużo fajnych ludzi z którymi będę się mógł podzielić moimi hobby i wypowiadać własne zdanie i pomysły związane z LEGO,brickfilmami or whatever.
Przy okazji jestem dość dużym fanem filmu Star Wars i chciałbym najczęściej robić brickfilmy związane z tym tematem.
Na razie to wszystko,jeśli masz pytanie/a wystarczy że je zadasz.
Pozdrawiam!
Krissek. :mrgreen: :mrgreen:

Post 7 paź 2014, o 17:06

Posty: 21
Lokalizacja: Norwegia
SideUniversal napisał(a):
Witaj! :)
Umieszczasz gdzieś swoje dzieła?

Masz na myśli rysunki itp ?
Chciałem założyć devianart'a,lecz lubię rysować wyłącznie dla siebie i nie zamierzam publikować moich "śmieci". :mrgreen:

Post 7 paź 2014, o 18:26

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Witaj :)
Obrazek

Post 7 paź 2014, o 18:45

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Witamy na forum :)
Potrzeba nowych osób jak najbardziej :)
Obrazek

Post 7 paź 2014, o 20:31

Posty: 679
Siemasz
Czekam z niecierpliwością na twoje brickfilmingowe produkcje.

Post 7 paź 2014, o 20:59

Posty: 28
Lokalizacja: Skarżysko, Świętokrzyskie

Witaj :!:
I powodzenia :)
Piszcie co trzeba poprawić :)
Obrazek
YouTube

Post 8 paź 2014, o 17:05

Posty: 142

Witam szanownego kolegę.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Powrót do Przedstaw się


cron