Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Przedstaw się Po roku milczenia czas powiedzieć ''Dobry''

Po roku milczenia czas powiedzieć ''Dobry''


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

Już siedzę na tym forum od prawie roku, cały czas obserwuję i śledzę wszystkie wpisy i posty, wzloty i upadki niektórych ludzi, ale jeszcze nigdy się nie udzieliłem, ponieważ się wstydziłem :> ... Aż do teraz.
Tak więc...
Witam! Na imię mi Patryk, ale wszyscy mówią/piszą mi Stachu lub Stasiu (od nazwiska ;P) Na forum siedzę jak wcześniej napisałem od prawie roku. Mam 12 lat i jestem zwykłym człowiekiem o ogromnej jak kosmos pasji do LEGO i BrickFilmingu.
BrickFilmami zajmuję się od 2 bądź 3 lat, a samymi animacjami od 4 lat. Mój poziom animacji (według mnie ;3) w skali 0/100 wynosi 79,8... Do mych idoli, od których ta pasja się zaczęła, takich jak MegaSpaceFighter, AraxussYexyr, PKMowies czy inni (jest ich za dużo by tu pisać, ale większość jest zarejestrowana tu ;d) dużo mi brakuje, ale z dnia na dzień się polepszam. Moja ortografia i interpunkcja są dobre (jak na ucznia ze średnią 5,6 :D) tylko mą piętą Achillesową są powtórzenia.
Moimi zainteresowaniami poza LEGO są filmy (Zwłaszcza Gwiezdne Wojny :D), gry horror (Głównie Five Nights At Freddy's), animacje w MMD, oraz w wolnym czasie robię customy do figurek LEGO (całość potem da się ładnie usunąć bez szkody dla figa ^^)

Mój kanał na YouTube nazywa się P. Stach Productions.
Tak więc to by było n tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że mnie gorąco przyjmiecie ;3

Pozdrawiam i mam nadzieję, że was nie zanudziłem.
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek


Posty: 199

EDIT: Ponownie proszę, by nie cytować postów odpowiadając na nie jako pierwszy. To wprowadza tylko niepotrzebny chaos.
Administracja WMBF


Witamy ,witamy!



Posty: 91
Witamy! :D


Btw. Bartus, miałeś przestać cytować posty... :x
Obrazek


Posty: 148
Proponuję ci do podpisu dodać Wariant L: Cytuje post wyżej :D


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska



Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Witam!
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Witam, równierz jestem fanem Five night's at freddys, szczególnie części 3


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

Nie spodziewałem się po tak krótkim czasie tylu miłych przywitań ^^
Z góry dziękuję za tak gorące/ciepłe powitanie :D

AraxussYexyr napisał(a):
Podoba mi się twój awatar :)


Nie wiem, czy ten komentarz przyjąć jako komplement, czy też jako sarkazm ironię czy coś tam innego mającą/mającego na celu pokazanie, że coś naruszyłem w regulaminie, ale i tak dziękuję :) A avatar'a i tak bez względu na okoliczności niedługo zmienię, bo po kilku miesiącach zaczął jakoś do mnie nie pasować...
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek


Następna strona

Powrót do Przedstaw się


cron