Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Lego Club

Lego Club

Post 13 lip 2012, o 17:46

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Witam :D

Ostatnio w sklepie z zabawkami znalazłem najnowszy katalog lego i dostałem ulotkę że po zarejestrowaniu się na tą stronę:

http://rejestracja.legoclub.pl/

będę dostawał za darmo 5 razy w roku magazyn "Club Magazine".

Może mi ktoś powiedzieć w czym tkwi haczyk ?
Albo na czym to polega ?

Z góry dzięki :)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 13 lip 2012, o 19:21

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Wydaje mi się, że nie jest to nic innego jak prenumerata magazynu "Club Magazine". Z tego co wiem, można tam znaleźć m.in. komiksy i jakieś ciekawostki.
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 13 lip 2012, o 22:59

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Witam
Też nie dawno się nad tym zastanawiałem...
Wydaje się to conajmniej dziwne, aby lego sponsorowało taki magazyn...
Papier, druk, to kosztuje
Co o tym sądzicie?
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 13 lip 2012, o 23:30

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

To prawda, to kosztuje, ale to też zależy na jaką skalę to drukują. Weźmy na przykład magazyn "Star Wars", albo "Kaczora Donalda" ( xd ). Pisma te są eksportowane na skalę światową, można je dostać praktycznie w każdym kiosku. Za to lego "Club Magazine" jest dość rzadkie, i raczej się je zamawia ( tak myślę ) niż kupuje prosto w kiosku. Kto wie, może w Stanach jest to jakoś łatwiej dostępne, ale i tak nie będzie z tego nic wielkiego. Myślę, że jest to raczej "urozmaicenie", że tak to nazwę. Pismo to jest też pewnie bardziej związane z "LEGO Club", niż z samą serią LEGO.
To tyle ode mnie, piszcie co myślicie :)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 21 sie 2012, o 17:26

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Czytając ten króciutki regulamin wydaje się, że nie ma w ogóle haczyka. Dla testu, zarejestrowałem się i piszą, że pierwszy numer wyślą mi chyba we wrześniu. Jak otrzymam, podzielę się spostrzeżeniami, informacjami.


Powrót do Hyde Park