Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Ewolucja klocka

Ewolucja klocka

Post 13 gru 2012, o 21:18

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

W sumie zaczyna to trochę tak wyglądać...
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 27 sty 2013, o 14:18

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Dobra! Teraz coś innej beczki! "Paczajcie":
błąd nazwy xD.JPG
błąd nazwy xD.JPG (137.59 KiB) Przeglądane 5204 razy


Czyżby błąd w druku gazetki :D ?
Chyba klocki ewoluowały do kloców :D
Pozdrawiam
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 28 sty 2013, o 20:47

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Mi się wydaje, że to właśnie w starym lego dbali o szczegóły, ale te upiększające zabawę. Prawie każdy zestaw miał jakieś ukryte mechanizmy. Pamiętam taki mały zestawik poszukiwacza skarbów, gdzie był tylko on sam oraz trumna z klejnotami i trupkiem. Byłoby to w sumie nudne, gdyby nie katapulta otwająca wieko trumny no i ten stary trupek z luźnymi rączkami, który wyjątkowo naturalnie z niej wyskakiwał.
Bardzo podobały mi się też te stare bionicle, które składały się w kulkę i strzelały do przodu pyskiem po naciśnięciu klapki w karku. Mechanizm oczywiście był na gumkę. :)

Dzisiaj to lego rzeczywiście jest za okrągłe... No i mi tych mechanizmów brakuje :c
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 29 sty 2013, o 09:05

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Kojarzę ten zestaw ze szkieletem. Pochodzi z serii Orient Expedition. Natomiast te Bionicle to Vakhi z Metru Nui. Bionicle to była seria...
Pozdrawiam
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 1 mar 2013, o 13:43

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Lego z pewnością się pogorszyło i coraz bardziej zaczęło zwracać uwagę na to, a żeby być bardziej oryginalnym i tworzyć coraz to bardziej skomplikowane rzeczy. Mi się bardziej podobają stare zestawy Lego, gdyż były one proste i na przykład seria Lego Star Wars odnosiła się do dobrej sagi Star Wars, a nie do tych Clone Warsów. Pudełka zestawów były na pewno bardziej atmosferyczne niż są teraz. Niestety ta zmiana wpłynęła też na You Tuberów, ale o tym poczytajcie na mojej stronie. Nie twierdzę, że Lego jest złe. Na przykład ostatnio kupiłem zestaw Anakins Jedi Interceptor. Przypomina mi starego dobrego żółtego seta. Oto zdjęcie z porównaniem.

Stary:
lego star.jpg
lego star.jpg (11.26 KiB) Przeglądane 5151 razy

Nowy:
jedi.jpg
jedi.jpg (12.05 KiB) Przeglądane 5151 razy


Jak wiecie buduję MOCi, ale moją słabością są małe i dopracowane makiety, a nie duże bez detali. Tak samo jest teraz z Lego, chociaż nie mówię, że jest beznadziejne.
Pozdro

Post 6 mar 2015, o 22:54

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Stare Lego jest super . Mają one swój własny klimat. Same ludziki z czarnymi oczami ustami itp są po prostu świetne . Stare Lego są o wiele lepsze .Zestawy były o wiele bardziej ciekawe np Pirates,Space(?),racer,castle(?)

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park


cron