Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Sklep Klocki 4 You

Sklep Klocki 4 You

Post 7 lut 2013, o 21:50

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Uwaga! Na początek chcę powiedzieć, że sklep znajduje się w Łodzi, natomiast prowadzi sprzedaż na Allegro :) . Dziś go odwiedziłem z dość dużym zapasem pieniędzy :mrgreen: i z planem co kupić :D Sklep jest prowadzony przez jedną osobę w budynku przy ul. Zachodniej 89. Ceny są dość niskie jak na sklep z Lego, natomiast oprócz minifigów w gablotach i zestawów na półkach znajdują się tam także rozpakowane z pudełek zestawy, dzięki czemu można nabyć pewną część zestawu. Osobiście kupiłem minifigi:
DSC07694.JPG
DSC07694.JPG (141.44 KiB) Przeglądane 4444 razy

Dartha Malgusa :idea: 8-)
oraz
Republic Trooper'a z epickim "CKM-em" 8-)
Jako gratis dostałem speeder'a z zestawu 7869 - Battle for Geonosis z TCW
DSC07695.JPG
DSC07695.JPG (132.57 KiB) Przeglądane 4444 razy

Speeder robiony według tego samego schematu co z Clone Wars'owego battle packa klonów :evil: .
Natomiast okazuje się, że syn właściciela sklepu także zajmuje się brickfilmingiem, atoli nie wstawia swoich filmów na YT. Poinformowałem o istnieniu WMBF, może niedługo dojdzie nowy użytkownik :)
Oto link do strony na Allegro tego sklepu: http://allegro.pl/sklep/24857942_klocki4you
Jak widzicie są tam minifigi, zestawy jak i części zestawów :lol: . Zachęcam do kupowania w tym sklepie, jeśli ktoś mieszka w Łodzi lub w pobliżu to zachęcam do wstąpienia tam :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
ziemek17 (2044)
Ostatnio edytowano 28 lut 2013, o 20:09 przez Lone Hydra, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 11 lut 2013, o 02:16

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

1. Niezły fuks!
2. Za ile kupiłeś figi?
3. Niezły gratis!
4. Ten właściciel sklepu na pewno zapomniał o wejściu na WMBF. ;P Ale może zapisałeś mu adres strony na kartce?
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 11 lut 2013, o 17:15

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
(...)
2. Za ile kupiłeś figi?

Malgus: 50 lub 60 zł 8-) (w każdym razie na Allegro jest o 10 zł droższy), a Republic Trooper: 30 zł 8-)
pkmovies92 napisał(a):
(...)
4. Ten właściciel sklepu na pewno zapomniał o wejściu na WMBF. ;P Ale może zapisałeś mu adres strony na kartce?

Tak, zapisałem adres na kartce :)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Powrót do Hyde Park


cron