Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Pomysł na filmik

Pomysł na filmik

Post 7 lut 2013, o 22:17

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Mam do was pytanie: Macie jakiś pomysł na wytłumaczenie, jak się oblicza średnią arytmetyczną w wersji filmiku?

PS: Praca na matme ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 7 lut 2013, o 23:48

Posty: 69
Masz na myśli brickfilm?

Możesz zrobić zwykły filmik przedstawiający jakaś historie, np. "Basia chciała kupić słodycze więc poszła do sklepu. Kupiła 1kg mieszanki cukierków. Mieszanka składa się z cukierków XXX w cenie 30zł/kg, YYY za 10zł/kg oraz ZZZ 20 zł/kg. Proporcja 1:1:1. (30 + 20 + 10) :3 = 20 zł." Dodasz napisy z obliczeniami itp i praca gotowa :)

Zależy też w jakiej klasie jesteś :p Jeżeli chodzisz do podstawówki to luz, jeśli do gimnazjum film lego może się nie przyjąć.

Post 8 lut 2013, o 00:10

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

TheGibek777 napisał(a):
Masz na myśli brickfilm?

Możesz zrobić zwykły filmik przedstawiający jakaś historie, np. "Basia chciała kupić słodycze więc poszła do sklepu. Kupiła 1kg mieszanki cukierków. Mieszanka składa się z cukierków XXX w cenie 30zł/kg, YYY za 10zł/kg oraz ZZZ 20 zł/kg. Proporcja 1:1:1. (30 + 20 + 10) :3 = 20 zł." Dodasz napisy z obliczeniami itp i praca gotowa :)


Miałem właśnie zrobić coś podobnego ale postanowiłem spytać też was.

Zależy też w jakiej klasie jesteś :p Jeżeli chodzisz do podstawówki to luz, jeśli do gimnazjum film lego może się nie przyjąć.


Chodzę do 3 gimnazjum ;) i jeśli chodzi o to że jakoś będą się ze mnie śmiali? to luz bo już nie raz robiłem takie prace i nie byłem wyśmiewany czy coś, wręcz odwrotnie, wzbudzało to podziw i niektórzy trochę się w to też wkręcili ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 8 lut 2013, o 12:31

Posty: 679
czemu 1:1:1 trzeba zaszaleć 2:3:5 czy coś, to będzie lepiej
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 9 lut 2013, o 18:19

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

ZombieFlowchart napisał(a):
trzeba zaszaleć 2:3:5

Lepiej 5:2:3, to będzie trochę taniej :D
Pozdrawiam
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Powrót do Hyde Park


cron