Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Najbardziej wkurzające figurki Lego

Najbardziej wkurzające figurki Lego


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Jaka jest wasza najberdziej wkurzająca figurka Lego z wyglądu, ilości w jakiej jest sprzedawana czyli jak często ją dostaliście? Mnie najbardziej denerwuje R2-D2, gdyż jest on prawie w każdym zestawie i praktycznie nie ma wszystkiego co miał R2-D2. Piszcie.


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

PolishLegoboy napisał(a):
Jaka jest wasza najberdziej wkurzająca figurka Lego z wyglądu, ilości w jakiej jest sprzedawana czyli jak często ją dostaliście? Mnie najbardziej denerwuje R2-D2, gdyż jest on prawie w każdym zestawie i praktycznie nie ma wszystkiego co miał R2-D2. Piszcie.


Taaa..... mi strasznie nie pasuje ten nowy R2 gdyż jego "głowa" jest innego odcienia, dobrze że udało mi się wcześniej kupić tą starą wersję ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Ha! Zarąbisty temat! :D

W nowym R2 denerwująca jest nowa głowa, "twarz" taka wydłużona i rozciągnięta. Zupełnie jakby projektowali ten nadruk bez świadomości że później się rozciągnie na kulistej powierzchni klocka.
Wiecie, narysowali na kompie kółko, a potem nadrukowane kółko się beznadziejnie rozciągnęło i poprzesuwało...

Obrazek

Torso na szczęście jest nadal takie jakie powinno. Wkurza mnie jeszcze ta czarna kreska pod okiem. Wiem że to jest miejsce gdzie w Nowej Nadziei Leia umieszczała plany Gwiazdy Śmierci, no ale czy ten detal jest aż tak potrzebny? I czy jest aż tak widoczny w oryginalnym R2? Nie.

Za jakiś czas dopiszę parę postów, muszę przejrzeć listę minifigów i sobie poprzypominać. ;D
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Dokładnie te Lego Star Wars i te wielkie oczy... Lubię Star Wars ale te ludziki to przesada dlatego nigdy ich nie kupiłem ;)


Powrót do Hyde Park


cron