Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Najlepszy Polak Lego na You Tube.

Najlepszy Polak Lego na You Tube.

Post 1 mar 2013, o 14:02

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Kto jest waszym idolem Lego na Polskim YouTube? Moim oficjalnie jest MegaSpaceFighter, gdyż on mnie właśnie zainspirował do tworzenia własnych filmików. Jeśli chodzi o makiety to też on, ale w brickfilming to dobry jest WysokiFilms.
Ostatnio edytowano 1 mar 2013, o 19:11 przez SirMOCbuilder, łącznie edytowano 1 raz


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Moim ulubionym również jest MSF. Jeśli chodzi o brickfilmy, to również są bardzo dobre, lecz w moim guście Ed przeważa. Filmy Pawła też są świetne, ale szkoda, że dawno nic nie sklecił (ktoś wie kiedy premiera filmu który zapowiadał na 2013? ).

PolishLegoboy napisał(a):
Głosować na Palikota!!!

Wiesz co? Już mam wyrobione o tobie zdanie. :|
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Przecież to nie było na poważnie...


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
PolishLegoboy napisał(a):
Przecież to nie było na poważnie...

To na grzyba to piszesz? To już nawet nie jest zabawne.
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Ja nie mam ulubieńca w Polsce, według mnie wszyscy mają zalety i nie ma potrzeby wybierać. :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Jeśli chcesz w ukrytej formie pokazywać swoje kompleksy Shifcie to idź na fora stworzone do tego.

Na tym możesz się podzielić swoimi doświadczeniami z ludźmi:http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80522


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Takie rzeczy dogadajcie już ze sobą na jakimś chacie, PW, czy innym Skypie. Takie spory i tak nie mają sensu, bo to zwykle hejterzy i tak je powodują, a żaden z was chyba nie jest hejterem! Lepiej załatwcie sprawę po męsku, dogadajcie się RAZ i już!
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
PolishLegoboy napisał(a):
Jeśli chcesz w ukrytej formie pokazywać swoje kompleksy Shifcie to idź na fora stworzone do tego.

Na tym możesz się podzielić swoimi doświadczeniami z ludźmi:http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80522

TUTAJ ZACZYNA SIĘ OFF TOPICOWY POST
Słuchaj,
nawet nie chce mi się rozwijać tej dyskusji, a tym bardziej wymieniać poglądów politycznych.
Więc posłuchaj: ODPIEPRZ SIĘ!!!
Nie TY będziesz mnie stąd wyganiał.

TUTAJ KOŃCZY SIĘ OFFTOPICOWY POST
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Wg. mnie najlepszy jest Araxuss. Uwielbiam te sceny krwawych i nie podlegających prawom fizyki walk. Poza tym fabuła u Araxuss'a jest zawsze bardzo ambitna, a w każdym filmie można znaleźć humorystyczne fragmenty. No i animacja też jest płynna, a minifigi "poruszają" ustami w trakcie mówienia. Co do MegaSpaceFighter'a: Jego filmy mają bardzo dużą wartość dla brickfilmu ogólnie, gdyż dają inspirację i pokazują cel, do którego powinno się dążyć w każdym brickfilmie - perfekcję. Nie znalazłem nigdy na YT brickfilmu idealnego. Najbliżej Ideału Brickfilmu są Zach, Keshen, Michael Hickox, oraz właśnie MegaSpaceFighter. Natomiast przez tą jakby... poprawność w filmach MSF'a traci on u mnie kilka punktów w tabeli polskich, najlepszych brickfilmerów. To tylko moje osobiste zdanie. Kiedy zaczynałem robić brickfilmy, to często zrzynałem pomysł od kogoś innego, a akurat tą osobą często był Araxuss. Czemu akurat tak? Może dlatego, że u niego po raz pierwszy zobaczyłem dobry brickfilm? Może to dlatego, że byłem jeszcze dość młody i nie miałem pomysłu? Nie wiem. Wydaje mi się, że i jedno i drugie, a był pewnie jeszcze jakiś trzeci powód. Dobra, skończyłem swą wypowiedź, którą i tak jest już za długa.
Pozdrawiam
Z172044
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Thanks guys że tak uważacie ;) Jak się już wszyscy wypowiadają to też coś powiem.
Jak dla mnie the best jest pkmovies92. To co tworzy i co już osiągnął (a często sukcesy zachowuje dla siebie) jest godne prawdziwego podziwu. To właśnie On sam wszystko wypracował, dzieląc się potem wskazówkami ze znajomymi takimi jak ja. Dodatkowo dochodzi do tego jego wiedza o LEGO i konstrukcje - istne cuda. Dlatego uważam że to właśnie Pablo powinien być najbardziej z nas doceniony. Mam nadzieję że już za niedługo sami będziecie mogli się o tym przekonać...
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Hyde Park


cron