Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Co lubisz poza LEGO?

Co lubisz poza LEGO?

Post 23 kwi 2013, o 19:28

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
BrickGun napisał(a):
Ja zajmuję się dosyć nietuzinkowym sportem mianowicie kajakarstwem (niedługo górskim) . W sprawę kajakarstwa wkręcili mnie rodzice i od tej pory wsiąkłem na dłużej ;P Poza tym bardzo lubię kosza, biegi długodystansowe i ping ponga i tak jak Reptile też czasami pojadę na jakieś zgrupowanie z ASG. Z nauk to fiza i chemia (ale nie te w szkole bo to nuda przeważnie teoria i nic nie robisz) Do tego czasami poskładam modele z papieru (własne pomysły). I tak jakoś znajomi w podstawówce mają mnie za innego... Ale dla takich ludzi świat należy (mówię o przeważającej części z nas, bo dużo się o was dzięki temu tematowi dowiedziałem,czyli jeszcze dla świata jest jakaś nadzieja :P ) Za rok do gimbazki :( oby mnie nie zjedli...


Za rok do gimnazjum mówisz... Bdzie gozej niz myślisz :twisted:
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 23 kwi 2013, o 19:40

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Za rok do gimnazjum mówisz... Bdzie gozej niz myślisz :twisted:[/quote]
Kurczę boję się :oops: Hehe :D
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 23 kwi 2013, o 19:44

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 23 kwi 2013, o 20:11

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

BrickGun napisał(a):


:o :shock: :o :shock: :o :shock: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

PS: To Wysoki pisał że interesuje się ASG ;) ja raczej preferuje wiatrówki do strzelania na dystans :D ale kulkaczem też nie pogardzę (mam jednego na gaz :mrgreen: )
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 24 kwi 2013, o 08:16

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
No ale przeładowanie czyli jedno machnięcie ręką robi wrażenie co ? Jak lubisz takie strzelania to polecam film Akademia Policyjna (wszystkie części) :D
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 28 kwi 2013, o 19:07

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

ziemek17 napisał(a):
Szczerze? Kiedyś próbowałem napisać parę książek. No i zawsze po kilku stwierdzałem, że nie chce mi się pisać tej książki... Mam zerową cierpliwość do niektórych rzeczy, no właśnie, a propos cierpliwości, kiedy wyniki SHORT'a???
Pozdrawiam
ziemek17 (2044)

Jeżeli wejdziesz na mój kanał to na pewno rzuci się w oczy słowo "ZWIHENGAN". Jest to tytuł mojej książki Fantasy, którą aktualnie piszę. Stworzyłem do niej całe uniwersum ( podobnie jak w Star wars :D ), a te statki kosmiczne, które robię pod jej tytułem to dalekie czasy 8-)

Post 12 maja 2013, o 20:40

Posty: 679
Ja wczoraj za to zacząłem z opencachingiem tudzież geocachingiem, oznacza to, że ludzie na całym świecie chowają "skarby" - skrzynki z różnymi rzeczoma, można taką znaleźć, oczywiście zapisać się w zawartym w niej notatniczku i wziąć jakąś rzecz, włożyć coś od siebie, lub (miły zwyczaj) wymienić jedną rzecz na inną. Wielkości paczek są każde: małe, duże pudła, lub na przykład dzisiaj znalazłem miniaturową skrzyneczkę, chyba po kliszy od aparatu, miała tylko mały ołóweczek, temperówkę i dość konkretny zwój papieru do wpisania się, co oczywiście uczyniłem. Ja jestem zarejestrowany na http://opencaching.pl/, dla polski jest jeszcze http://geocaching.pl/. Jest to wspaniała zabawa i łatwo się wciągnąć, od wczoraj znalazłem trzy i byłem przy znalezieniu jednej przez zawodowca (przypadkowo spotkanego) to daje razem 4 skrzynki w dwa dni i będzie więcej :D . Na pierwszej stronce znajduje się (na drugiej chba też) mapka (oczywiście po zalogowaniu, żeby zaznaczać znalezienia i nieznalezienia) skrzynek. W całej Polsce i w ogóle na całym świecie jest mnóstwo takich skrzynek, więc praktycznie z każdego miejsca można zacząć poszukiwania, jeśli się wie gdzie szukać. Zachęcam do tego serdecznie i PoZdroF :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 30 sie 2013, o 18:48

Posty: 1
Lokalizacja: Poznań
Ja lubię karate, astronomie,piłkę nożną i tenis :D

Post 3 lut 2014, o 16:23

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Lubię sklejać modele.(lotnicze)Charatam sobię w gałę , biegam, gram na keyboardzie,czytam. No, różne rzeczy. :D
Obrazek

Post 3 lut 2014, o 20:09

Posty: 13
Lokalizacja: Wrocław
Ja uwielbiam sporty. Trenuje tenisa ziemnego, jeżdżę na nartach, windsurfing, pływanie , skateboarding i żeglarstwo ale to mniej podchodzi pod sporty :)) Poza tym ćwiczę na klarnecie.
Ostatnio edytowano 27 sie 2015, o 16:56 przez BrickFielder, łącznie edytowano 1 raz
______________________________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron