Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Co lubisz poza LEGO?

Co lubisz poza LEGO?

Post 5 mar 2013, o 21:43

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Osobiście, interesuję się mechaniką, elektroniką i informatyką, co po złożeniu tego wszystkiego razem daje mechatronikę. Ten też kierunek chcę wybrać na studiach (mam naprawdę daleko idące plany :D), a poza tym lubię też chemię i jazdę na rowerze, oraz biegi (głównie długodystansowe), uwielbiam rysować zwariowane, patyczakowe komiksy; czasem całą lekcję na tym spędzam :D Dobra, do tego muszę uczyć się dobrze angielskiego, żeby móc potem zręcznie programować, a także prowadzić negocjacje ;) Interesuję się też kręceniem filmów fabularnych (jedna z najbardziej udanych produkcji to PL - Dektywi: Groźny szantaż). Lubię także robić remixy muzyki i wideo. Interesuję się też od niedawna grami RPG (Role Playing Game), ale nie takimi komputerowymi, tylko takimi z Mistrzem Gry itp. które rozgrywają się w naszej wyobraźni :) Aha, mam też świnkę morską - Świniulę. Gdyby nie ona to już mógłbym się załamać niektórymi sytuacjami, które dzieją się w gimbazie. OK, to koniec mojego nieco obszernego opisu moich zainteresowań oprócz Lego i brickfilmu.
Pzdr
Z172044
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 7 mar 2013, o 15:08

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Ohhh... Najbardziej kocham... modelarstwo. Mam sporo modeli z IIWŚ.
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 8 mar 2013, o 18:04

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Ahh jeszcze się nie wypowiedziałem. ;D

Tak więc interesuje się Ufologią [czyli istotami pozaziemskimi i niezidentyfikowanymi (bardziej obcymi) obiektami latającymi]. Interesuję się również filmem, a moim ulubionym gatunkiem jest Sci-fi, może Wam się to wydawać oczywiste, ale np. trylogia Back to the Future nie ma nic wspólnego z obcymi, a i tak jest moim ulubionym filmem, wraz z klasyczną trylogią Star Wars. :) Czytam też książki Sci-fi (te oparte na faktach), jakiś czas temu skończyłem czytać legendarną bestsellerową książkę pt.: Wspólnota Whitley'a Strieber'a. :)
Poza tymi pozaziemskimi zainteresowaniami, jestem speedcuber'em (układam kostkę Rubika na czas), rysuję, lubię fotografię, tańczę electro dance (chociaż ostatnio mam długą przerwę). Czasami też sobie beat-box'uje z nudów, a do tego bardzo lubię małe detaliczne modele (najbardziej modele z filmów Sci-fi i wierne kopie aut z PRL). Do tego we wszystkim jestem samoukiem. :)

Pozdrawiam!
-PK
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 8 mar 2013, o 21:36

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Istoty pozaziemskie... też kiedyś lubiłem oglądać na YT filmy o rzekomych duchach i alienach. Razem z kolegą stworzyliśmy nawet kanał, na który wrzucamy takie filmy ;) Coś jednak mi zostało z tamtej pasji, bo od czasu do czasu kupuję magazyn Enigma... Osobiście bardzo zaciekawił mnie przekaz z niby pozaziemskiej cywilizacji do ludzi, na jakimś małym kanale w USA. Od galaktyki Ashtar, czy jakoś tak :D
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 9 mar 2013, o 13:42

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
Istoty pozaziemskie... też kiedyś lubiłem oglądać na YT filmy o rzekomych duchach i alienach.

No cóż, ja na to tak patrzyłem ponad 6 lat temu, jak zaczynałem w tym siedzieć. Teraz jest to dla mnie bardzo poważny temat. Proszę żebyście nie myśleli, że jeżeli interesuję się tymi sprawami, to każdy materiał na YT traktuje jako prawdziwy. Otóż nie, na YouTube jest multum Fake'ów, które mogę z łatwością odróżnić od prawdziwych nagrań i zdjęć. :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 10 mar 2013, o 19:18

Posty: 148
Ja natomiast poza brickfilmingiem jestem uzależniony od audiobooków (na czytanie książek nie mam czasu). Ponadto interesuję się ASG (repliki karabinów na kulki), pisaniem nowel z różnych gatunków literackich, kręceniem amatorskich filmów fabularnych, grami RPG (ach, stary dobry Gothic :) ), potrafię wyczarować przy pomocy deski, brzeszczota, młotka i śrubokrętu miecz jedno lub dwuręczny, którymi pojedynkuję się z kumplami.

Post 5 kwi 2013, o 23:41

Posty: 4
Moje zainteresowania to w sumie pośrednio związane z animacją, filmy filmy i jeszcze raz filmy. W kinie jestem 4/5 razy w tygodniu, każdy piątkowy wieczór spędzam w kinie. a jak akurat nie ma żadnych interesujących premier lub same polskie filmy to trenuję biegi, pływanie i jazdę na rowerze. Swego czasu intensywnie grałem w paintball ale to drogi sport więc odstawiłem malowanie.

Post 5 kwi 2013, o 23:56

Posty: 679
PolishLegoboy napisał(a):
Ja tak samo jak zombie piszę książki typu Fantasy.

WysokiFilms napisał(a):
pisaniem nowel z różnych gatunków literackich.


Oh no! wrajters enewyłer! A myślałem, że jestem trochę inny niż....

Wkażdymbądźrazie ostatnio założyłem konto na fantastyka.pl zamieszczam tam opowiadania i jeśli zyskają poparcie użytkowników to mogą je wydrukować w fantastyce! Podobno trochę dobrych pisarzy tak debiutowało... bodajże Sapkowski... ten od Wiedźmina...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 6 kwi 2013, o 09:30

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Szczerze? Kiedyś próbowałem napisać parę książek. No i zawsze po kilku stwierdzałem, że nie chce mi się pisać tej książki... Mam zerową cierpliwość do niektórych rzeczy, no właśnie, a propos cierpliwości, kiedy wyniki SHORT'a???
Pozdrawiam
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 23 kwi 2013, o 18:43

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Ja zajmuję się dosyć nietuzinkowym sportem mianowicie kajakarstwem (niedługo górskim) . W sprawę kajakarstwa wkręcili mnie rodzice i od tej pory wsiąkłem na dłużej ;P Poza tym bardzo lubię kosza, biegi długodystansowe i ping ponga i tak jak Reptile też czasami pojadę na jakieś zgrupowanie z ASG. Z nauk to fiza i chemia (ale nie te w szkole bo to nuda przeważnie teoria i nic nie robisz) Do tego czasami poskładam modele z papieru (własne pomysły). I tak jakoś znajomi w podstawówce mają mnie za innego... Ale dla takich ludzi świat należy (mówię o przeważającej części z nas, bo dużo się o was dzięki temu tematowi dowiedziałem,czyli jeszcze dla świata jest jakaś nadzieja :P ) Za rok do gimbazki :( oby mnie nie zjedli...

EDIT:
Zapomniałem o rzeczach najważniejszych :D Jeżdżę na nartach i uwielbiam pływać i jakby ktoś miał ochotę może się ze mną wybrać na ryby xD
Ostatnio edytowano 28 kwi 2013, o 19:50 przez BrickGun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron