Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Co lubisz poza LEGO?

Co lubisz poza LEGO?

Post 3 mar 2013, o 17:06

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Na pewno wszyscy mamy jakieś inne zainteresowania i pasje poza LEGO i brickfilmingiem. Wypowiadamy się tutaj! :D
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 3 mar 2013, o 17:40

Posty: 679
ja będę pisarzem, poza tym mam akwarium ze rybami
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 3 mar 2013, o 17:45

Posty: 33
Lokalizacja: Kielce

Ja interesuje się i gram w piłkę nożną(w klubie piłkarskim w Kielcach) :)
Always two there are. No more, no less... Master and an apprentice.
Obrazek

Post 3 mar 2013, o 18:29

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Ja tak samo jak zombie piszę książki typu Fantasy. Wychodzi mi to całkiem nieźle, gdyż nie piszę na spontana tylko przemyślam. Poza tym gram w klubie ping pongowym w Piasecznie.

Post 3 mar 2013, o 19:02

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Mnie interesują militaria, broń, sztuki walki poza tym tworzę proste gry i grafikę, dodatkowo uwielbiam filmy i gry (zwłaszcza RPG) :D
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 3 mar 2013, o 19:06

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

W moim przypadku to taniec, filmy ;P oraz fizyka z astronomią. Fajnie by było kiedyś znaleźć się w Krajowym Centrum Inżynierii Kosmicznej i Satelitarnej które u nas teraz powstaje ;)
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Post 3 mar 2013, o 19:55

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ja osobiście bardzo lubię się ruszać i uprawiać różne sporty, zwłaszcza grę w tenisa :D Poza tym lubię oglądać ciekawe filmy, okazyjnie czytać książki i grać w gry komputerowe :)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 4 mar 2013, o 02:05

Posty: 131
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Ja uwielbiam piłkę nożną w 6 roku życia zaczołem grać u dziadka w klubie , po 3 latach przeniosłem się do Ostrovi ( najlepszego klubu ostrowskiego ) po roku po skręceniu kostki miałem przerwe potem przestałem chodzić do klubu . Aktułalnie gram w drużynie szkolnej i tydzień temu przyjechaliśmy z mistrzostw polski gdzie zajeliśmy 3 miejsce . A poza piłką lubie komiksy , filmy akcji i gry komputerowe . :D
Zapraszam na mój kanał na Youtube,flickr'a i facebooka'a
-http://www.youtube.com/user/DeltaArcteam
-http://www.flickr.com/photos/98608809@N08/
-https://www.facebook.com/DeltaArcteamProductions
:D :D :D :D :) :) :) :)

Post 4 mar 2013, o 14:17

Posty: 6
Lokalizacja: Konin

Ja lubię język polski i angielski i oprogramowania komputerowe. I jeszcze lubię czytać książki Tolkiena i związane z Tolkienem lub jego twórczością.
YouTube
Filmów na razie nie ma.

Post 4 mar 2013, o 15:41

Posty: 679
o ja też lubię komiksy czytać i rysować np. ostatnio skończyłem parodię gw/sw mrocznego widma
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Hyde Park


cron