Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Co lubisz poza LEGO?

Co lubisz poza LEGO?

Post 25 lut 2014, o 20:44

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

AraxussYexyr napisał(a):
Teee... no
-Głupie imprezy i dyskoteki z ludźmi których nie znam i nie lubię.
-Pieprzenie się z głupimi przypadkowymi dziewczynami.
-Oglądanie pieprzonych meczy
-Oglądanie durnej telewizji i reklam
-Jaranie się samochodami, popularnym gównem, życiem gwiazd i tym co na topjeeeee
-Robienie dorosłych rzeczy takich jaaak eeee.... chlanie wódy, seks z przypadkowymi ludźmi i palenie papierosów.

"Klocki lego są dla dzieci... bo z nich wyrosłem czy coś..."

Obrazek
Hardcorowe skurwysyny^

Typowy "gimb" ;) Bez urazy Araxussie.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 25 lut 2014, o 22:06

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

AraxussYexyr napisał(a):
To był w pewnym sensie sarkazm.
Przykład na to jak rozumują "zwykli, normalni ludzie" którzy mówią ci że twoje hobby jest głupie i powinieneś robić to co wszyscy....

Taaak, nutka sarkazmu, wyczuwalna :) Ileż to razy spotkałem ludzi, którym na pytanie np. "Jakie jest twoje hobby?", "Co dostałeś na Święta?", "Co będziesz robił wieczorem?" odpowiedziałem coś w rodzaju "Tworzę brickfilmy i tworzę konstrukcje, z Lego." drwili ze mnie tekstem typu "Lego? Przecież to dla dzieci. Jesteś taki dziecinny? Nie wyrosłeś jeszcze?" i nawet nie ma co takim wyjaśniać, że pasja to nie tylko sama zabawa jaką "uprawiają" dzieci z reklamy Bobovity, tylko coś więcej. I tak nie zrozumieją. Odpowiedzą coś w stylu "Ha, ha, tak jasne." o wydźwięku negatywnym. Cóż, życie.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 25 lut 2015, o 19:15

Posty: 48
Lokalizacja: Mazury (Surwile)
Ja lubię astronomie i koszykówke gram w szkolnej dróżynie koszykarskiej .
Mój kanał - https://www.youtube.com/channel/UCZhHp7 ... yYzMRk6Tqg
Filmy Lego - Moja Pasja

Post 27 lut 2015, o 18:20

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Ja bardzo lubię piłkę nożną . Grałem kiedyś w klubie piłkarskim jako bramkarz , teraz gram tylko ze znajomymi jednak czasem jedziemy na jakieś zawody. Bardzo lubię tez Unihokeja . Kiedyś zajmowałem się grafiką komputerową i prostymi gierkami jednak to już nie nie jest zbyt ciekawe ;). Lubię bardzo grać w gry komputerowe .Jestem twórczym człowiekiem który dąży do perfekcji . W sumie mam nad tym bzika (nie licząc szkoły B) )

Post 17 maja 2015, o 15:10

Posty: 91
spaaaace, wtajemniczeni zrozumieją hyhy. :D
Obrazek

Post 30 maja 2015, o 15:25

Posty: 91
Modelarstwo redukcyjne:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Post 30 maja 2015, o 19:14

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Fajnie to robisz. Ja lubię poza lego grać w siatkówkę lub tenisa stołowego.
Również lubię skakać na mojej trampolinie która jest dosyć duża.

Post 30 maja 2015, o 19:30

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Zacne modele. Ja też kleję, ale dość rzadko. U mnie problemem jest to, że mieszkam w zielonej dzielnicy (czyt. wieś przyłączona do Dąbrowy Górniczej, czyli dość dużego miasta w latach 70), jest tu bardzo fajnie i jedyną wadą jest to, że najbliższy sklep modelarski znajduje się w centrum Katowic, a więc dość daleko i autobusami z przesiadkami jedzie się w jedną stronę z 2 godziny, a samochodem nie opłaca się, ponieważ zazwyczaj nikt z rodziny nie jedzie do Katowic, żeby coś załatwić, więc mnie nie podwiezie. Kiedyś jeździłem do ortodonty, więc mogłem cztery razy w roku zaopatrzyć się. Raz zamówiłem przez internety, ale to nie to, wolę w sklepie zobaczyć na żywo, otworzyć, popatrzeć na wszystkie szczegóły, tak samo z pędzlami, kiedy mogę dotknąć włosia, zobaczyć czy wygodnie się trzyma, itd,itd. Przez to modele kupuję rzadko.
Wracając do twoich modeli bardzo fajnie zrobione ślady eksploatacji, jak to błoto na ósmym zdjęciu. Startujesz w konkursach?
Obrazek

Post 30 maja 2015, o 19:35

Posty: 91
mkstudio napisał(a):
Zacne modele. Ja też kleję, ale dość rzadko. U mnie problemem jest to, że mieszkam w zielonej dzielnicy (czyt. wieś przyłączona do Dąbrowy Górniczej, czyli dość dużego miasta w latach 70), jest tu bardzo fajnie i jedyną wadą jest to, że najbliższy sklep modelarski znajduje się w centrum Katowic, a więc dość daleko i autobusami z przesiadkami jedzie się w jedną stronę z 2 godziny, a samochodem nie opłaca się, ponieważ zazwyczaj nikt z rodziny nie jedzie do Katowic, żeby coś załatwić, więc mnie nie podwiezie. Kiedyś jeździłem do ortodonty, więc mogłem cztery razy w roku zaopatrzyć się. Raz zamówiłem przez internety, ale to nie to, wolę w sklepie zobaczyć na żywo, otworzyć, popatrzeć na wszystkie szczegóły, tak samo z pędzlami, kiedy mogę dotknąć włosia, zobaczyć czy wygodnie się trzyma, itd,itd. Przez to modele kupuję rzadko.
Wracając do twoich modeli bardzo fajnie zrobione ślady eksploatacji, jak to błoto na ósmym zdjęciu. Startujesz w konkursach?


Dzięki! ;) Osobiście kupuję tylko na internecie - też nie ma sklepów. Błoto to mieszanka farby z gipsem.
Obrazek

Post 4 lip 2015, o 19:05

Posty: 91
Nagrane telefonem przez teleskop, jakość kijowa i ten tego. :Ed:
https://www.youtube.com/watch?v=toIVVEZF044
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron