Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Lego Star Wars: Padawańskie widmo

Lego Star Wars: Padawańskie widmo


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Witajcie. Niedawno skończyłem oglądać animację stworzoną przez firmę Lego pt. "Lego Star Wars: Padawańskie widmo". Była w sklepach już od pewnego czasu, natomiast ja obejrzałem film w pewnym serwisie internetowym. Moje wrażenia: Dlaczego w ogóle ta ledwo 20 minutowa animacja kosztuje aż 35 zł? Ach, tak do filmu dołączona jest ekskluzywna figurka Hana Solo.
Obrazek
I to dlatego...
Sam nigdy nie dałbym za ten film więcej niż dychę. Spodziewałem się czegoś lepszego. Za taką samą cenę kupiłem kiedyś godzinny film od LEGO pt. "Clutch Powers wkracza do akcji"
Obrazek
W Padawańskim widmie zauważyłem też pewne nieścisłości ze światem Star Wars np.
-Rankor u Jabby pojawia się nagle w TCW, choć wiadomo, że Jabba dostał go w prezencie ok. roku 0, a akcja filmu dzieje się w czasie CW czyli od -22 do -20 roku!
Poza tym: kiepskie jest wykorzystywanie jednego dowcipu 3 RAZY podczas 20 minut całego filmu.
UWAGA, TO SPOILER!
Dowcipem miało niby być pojawianie się Vadera podczas różnych scen, choć wcale nie powinien i Lucas musiał wyganiać go z planu :|
Obrazek
KONIEC SPOILERA

Dobra. Niedługo będę oglądał "Empire strikes out" i na pewno je dla was zrecenuję :mrgreen:
Pozdrawiam
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Mała rada. Mam oba filmy o teoretycznej tematyce Star Warsowej i kupiłem je tylko dla figurek. Jeżeli obejrzałeś pierwszy i ci się nie spodobał, to radzę nie oglądać 2
Remember ... Block to block an uneven ...


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Losiuman napisał(a):
Mała rada. Mam oba filmy o teoretycznej tematyce Star Warsowej i kupiłem je tylko dla figurek. Jeżeli obejrzałeś pierwszy i ci się nie spodobał, to radzę nie oglądać 2

Dzięki za radę ;)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Dowcipem miało niby być pojawianie się Vadera podczas różnych scen, choć wcale nie powinien i Lucas musiał wyganiać go z planu


Eeeee..... mi się to strasznie podobało :D "darth chcesz pączka? przynieście darthowi pączka" :D
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Reptile napisał(a):
Dowcipem miało niby być pojawianie się Vadera podczas różnych scen, choć wcale nie powinien i Lucas musiał wyganiać go z planu


Eeeee..... mi się to strasznie podobało :D "darth chcesz pączka? przynieście darthowi pączka" :D

No dobra. Raz, może drugi, no ale TRZY???
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Powrót do Hyde Park


cron