Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Historia waszych nicków

Historia waszych nicków

Post 25 kwi 2013, o 19:55

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Nie wiedziałem, co napisać, więc zrobiłem taki oto temat :D
W tym temacie możecie pisać, skąd wzięły się wasze nicki, jak je wymyśliliście, kto wam podsunął pomysł, do czego nawiązują itp. :)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 25 kwi 2013, o 20:24

Posty: 148
Mój nick należy podzielić (tak jak to było w moich pierwszych filmach) na dwa człony. Wysoki - moje nazwisko to Wysocki, jak się usunie literę "c" to wyjdzie Wysoki. Poza tym mam 190 cm wzrostu, więc jestem też Wysoki :D . Drugi wyraz to Films - chciałem, aby moja nazwa profesjonalnie brzmiała to musiałem wziąć jakieś słówko z angielskiego. Movies nie pasowało do Wysoki, ale wyraz pokrewny to Films. I tak oto powstało jedno spójne i do dzisiaj używane WysokiFilms.

Post 25 kwi 2013, o 21:35

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

pk - Paweł Kamiński
movies - filmy
92 - końcówka roku urodzenia

EDIT: Zapomniałem napisać skąd się wzięła nazwa pkmovies92 ;D

Było to wymyślone nagle, zanim miałem konto na YouTube i gdziekolwiek. A dokładniej jak robiłem jedną z moich pierwszych animacji (których nigdy nie opublikowałem) gdzie animowałem swoje intro/logo. Był to układający się z klocków napis 'PK', a po nim wchodzący zza kadru minifig z karteczką 'MOVIES', którą trzymał w ręce.
Oryginalnie nazwałem się PK MOVIES. ;)
Za jakiś czas, w 2007 roku chciałem założyć konto na YouTube. Wpisując nazwę PK MOVIES myślałem, że duże litery nie są dopuszczalne, więc napisałem całą nazwę małymi. Spacji również nie dałem bo nie była możliwa. Wtedy okazało się, że pkmovies jest zajęte...
Zastanowiłem się chwilę i pomyślałem o moim roku urodzenia, po czym dodałem końcówkę '92'.

Tak powstała nazwa 'pkmovies92', której używam prawie wszędzie. :)


HWS - HomeWorks Studios - Studio Domowych Prac - bo wszystko robione w domu, a prace najróżniejsze, nie tylko brickfilmy.

P3-K4 (nazwa z m.in. flickr) - "robotycznie" napisane PE KA - PK - Paweł Kamiński



...a tak BTW, tytuł jednego z moich brickfilmów też ma w sobie coś ukrytego:

1. jak ten tytuł widzą wszyscy?

X-MASS - x-mas (poprawna forma) - Christmas - Święta Bożego Narodzenia

2.1 a jak jest na prawdę?

X - Litera ta oznacza zjawiska paranormalne, np.: X-Files, lub planeta X Nibiru
Mass - Specjalnie dwa 'S' ponieważ chodzi o słowo z języka angielskiego 'Mass' czyli masa/nawał/spora ilość

2.2 Podsumowując:

X-MASS - Chodzi o nagły przyrost zjawisk paranormalnych podczas świąt, czyli Zombie-Clown zabójca, którego widzimy w brickfilmie.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 26 kwi 2013, o 13:44

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Mój nick wziął się z mojej sympatii do gadów, jaszczurek, węży, jednak na początku miała być "Killer Croc", "Killer Lizard" lecz gdy pierwszy raz zobaczyłem mortal kombat i dostrzegłem że jest tam zielony ninja który zmienia się w jaszczurkę, bądź jaszczurka w człowieka ;) od razu wiedziałem że jego imię idealnie nada się na nick i zostało "Reptile"

PS: Nawet ostatnio zrobiłem sobie sigfiga na wzór Reptile'a, Ermaca z Mortal Kombat +dodałem mu hełm boby fetta gdyż idealnie pasował do reszty :D

Obrazek
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 26 kwi 2013, o 14:57

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Mój nick to widome połączenie :D . Po raz pierwszy dostałem ksywkę Łosiu w 3 klasie. Potem rejestrowałem się na minecraftcie i Losiu był zajęty, więc wymyśliłem Losiumana :P
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 26 kwi 2013, o 18:25

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Historia mojego nicku zaczęła się w sumie już w 2 klasie podstawówki, kiedy to koledzy nadali mi ksywę "cytryna". :D Utrzymywało się to przez całe 5 lat podstawówki, a gdy w 5/6 klasie ( nie pamiętam dokładnie ) postanowiłem założyć kanał na yt, postanowiłem wykorzystać moją ksywkę : P Przy okazji chciałem, aby miało to w sobie nutkę profesjonalizmu ( xD ), więc dołożyłem końcówkę "pictures", a w wyniku połączenia obu nazw wyszedł mój nick, który mam do dziś :D
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 27 kwi 2013, o 10:39

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Teraz czas na mnie :D Tutaj nazywam się BrickGun, zapytacie dlaczego? Pamiętacie mój pierwszy założony wątek na tej stronie? "Dziwny karabinek" bo tak się zwał. Wtedy gdy dowiedziałem się od kolegi o tej stronie (malina120, yt: ByleCo)
trzymałem w ręku ten karabinek. A na YouTubie LegoStudio PL. Mianowicie chciałem na początku nazywać się BrickGun ale zajęte było więc wymyśliłem coś bardziej profesjonalnego LegoStudio to drugi pomysł który mi wpadł do głowy ale też był zajęty :( I w końcu z resztką nadziei wpisałem LegoStudio PL i się zdziwiłem że taki banalny pomysł nie wpadł nikomu do głowy :mrgreen:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 27 kwi 2013, o 14:06

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

BrickGun napisał(a):
Teraz czas na mnie :D Tutaj nazywam się BrickGun, zapytacie dlaczego? Pamiętacie mój pierwszy założony wątek na tej stronie? "Dziwny karabinek" bo tak się zwał. Wtedy gdy dowiedziałem się od kolegi o tej stronie (malina120, yt: ByleCo)
trzymałem w ręku ten karabinek. A na YouTubie LegoStudio PL. Mianowicie chciałem na początku nazywać się BrickGun ale zajęte było więc wymyśliłem coś bardziej profesjonalnego LegoStudio to drugi pomysł który mi wpadł do głowy ale też był zajęty :( I w końcu z resztką nadziei wpisałem LegoStudio PL i się zdziwiłem że taki banalny pomysł nie wpadł nikomu do głowy :mrgreen:

A więc nie myliłem się, że Twoja nazwa miała związek z tym pierwszym tematem o karabinku. :)

ale szkoda, że na YT nazwałeś się LegoStudio PL, bo jest tak strasznie nieoryginalną nazwą jak np. legobrick, legoboy, albo filmylego. No ale trudno. ;P
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 27 kwi 2013, o 14:30

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Mój jest, jak już powiedział pkmovies, nieorginalny, ale historia nie jest aż tak banalna.
A więc w wieku siedmiu lat zacząłem się interesować Lego. Wszystkie pieniądze na to przeznaczałem. W klasie nie wstydziłem się powiedzieć o mojej pasji, więc w 3 klasie dziewczyny nazywały mnie chłopcem od Lego, a mamy Angielski system nauczania, więc Legoboy. Jak miałem gdzieś 10 lat to zacząłem się inspirować od TexasLegoboya. Wkrótce zobaczyłem, że tych Legoboyów jest tysiące z różnych państw jak na przykład FrenchLegoby.oy, GermanLegoboy, RussianLegoboy. Pomyślałem, że Polacy nie są gorsi, więc stworzyłem kanał o nazwie PolishLegoboy, na którym mi się stosunkowo dobrze powodzi.

Post 27 kwi 2013, o 14:34

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

PolishLegoboy napisał(a):
Mój jest, jak już powiedział pkmovies, nieoryginalny,

Nie chciałem być niemiły. :( Po prostu dużo osób daje sobie takie nazwy. Ale po przeczytaniu Twojej historii, to Twoja nazwa jest wyjątkowa w swoim rodzaju. ;)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Następna strona

Powrót do Hyde Park


cron