Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Historia waszych nicków

Historia waszych nicków

Post 27 kwi 2013, o 15:28

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Hmmm... Każdy musi być kiedyś nieoryginalny nieprawdaż? :D
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 28 kwi 2013, o 13:04

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

BrickGun napisał(a):
Hmmm... Każdy musi być kiedyś nieoryginalny nieprawdaż? :D

Co racja to racja :)

Post 2 lis 2013, o 15:00

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Mój pochodzi od inicjałów. Chciałem się nazwać na Youtube "Wieloletni Majonez" :) bo Majonez to tak jakby zniekształcone Mateusz :D . A Wieloletni -bo urodziłem się w 2001 roku, a 2000 lat to trochę dużo. Niestety, przy rejestracji, kiedy pojawiło się okienko w którym pytali ,jak się nazywam wpisałem "Niedam Wamnazwiska" . Nigdy wcześniej się tam nie rejestrowałem, więc myślałem ,że pojawi się jeszcze jedno okienko, w którym trzeba będzie wpisać swój przyszły login :roll: Więc nazywam się, jak się nazywam :D
Obrazek

Post 13 sie 2014, o 13:20

Posty: 142

Mój nick pochodzi z 4 klasy podstawówki gdy byliśmy na wycieczce klasowej w wierzycy (latem) wraz z kolegą park linowy przeszliśmy jako jedni z pierwszych więc mieliśmy czas na zabawę, więc jak to chłopaki zrobiliśmy sobie strzelby z patyków i strzelaliśmy do wszystkich (niby byliśmy duzi ale to i tak zabawa ciekawa) jako żołnierze byliśmy francuzami więc mieliśmy francuskie nazwy (a że się na francji nie znaliśmy) to on był elkapitan (kapitan) a ja byłem eladmiral (admirał) nie wołali tak na mnie w klasie ale uznałem że to będzie ciekawy nick

W wielu grach bądź forach pojawiam się również jako Biszkopt, zapytacie skąd? U nas w szkole podstawowej dzieliliśmy jeden budynek z gimnazjalistami i pewnego razu w piątej klasie wychodząc z szatni po W-F'ie (którego nienawidziłem ze względu na okropnego nauczyciela od tego przedmiotu) 2 3'cio gimnazjalistów stało przy ścianie i rozmawiało a gdy wyszedłem z szatni wskazali na mnie palcami i nazwali Biszkopt później chodzili za mną po szkole i tak nazywali aż w końcu zasłyszeli to moi rówieśnicy i zaczęli mnie tak nazywać.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 13 sie 2014, o 13:42

Posty: 28
Lokalizacja: Skarżysko, Świętokrzyskie

Mój nick pochodzi od pseudonimu norbi ponieważ wszyscy tak na mnie mówią (nawet nauczyciele i. P.Dyrektor) :D. A 11 to moja szczęśliwa liczba.
Piszcie co trzeba poprawić :)
Obrazek
YouTube

Post 14 sie 2014, o 23:53

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
To może teraz ja.Tyle że nie jest to niesamowite (xD)
W pierwszych filmach w napisach podpisywałem się Paweł Kusyk.
Postanowiłem że nazwę się PaulPictures
Paul-Paweł moje imie
Pictures-musi być orginalnie i profesjonalnie jak każdy xD
Studio nazwałem legopaulpicturesstudio z naciskiem na podwojone s bo mail był zajęty.(miałp być paulpictureStudio)
I tak zostało :)
Obrazek

Post 24 sie 2014, o 13:10
A mój tak po prostu.
Nie znoszę tej strony.

Post 8 paź 2014, o 20:32

Posty: 21
Lokalizacja: Norwegia
Historia mojego nicku była taka że koledzy w szkole zdrabniali moje imię Krystian na ksywkę Kris. (Lubiłem się podpisywać Kriss).
Pewnego razu po prostu na rzecz internetu musiałem mieć jakąś ksywke której bym używał a że praktycznie na każdej stronie "Kriss" był zajęty postanowiłem że zdrobnie to do "Krissek". I taka historia. :mrgreen:

Post 3 sty 2015, o 19:02

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

U mnie to było tak że kiedyś w chyba 4 klasie podstawówki siedziałem sobie i zdrabniałem swoje imię i nazwisko bo nazywam się Karol Kazimierz Zarzycki i sobie tak myślałem kz ,kejkejzi (po angielsku XD) i po jakimś czasie jak postanowiłem z siostrą założyć Facebooka to myślałem nad nazwą do E-maila i tak z Karola Kazimierza Zarzyckiego powstało KKZ a 665 bo trzeba było dodać cyfry a siostra powiedziała 666 a ja że nie bo to znak szatana :| i zmieniłem na 665 :ugeek:

Post 3 sty 2015, o 21:49

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
wow xd
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron