Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Historia waszych nicków

Historia waszych nicków

Post 25 lut 2015, o 19:29

Posty: 48
Lokalizacja: Mazury (Surwile)
Moja historia nicku zaczyna się 28 grudnia kiedy zaczełem myśleć nad moją nazwa , kierowałem się wymyśleniem jakiejś polskiej nazwy . Kiedy to
tego samego dnia mój ojciec oglądał kino polonia , pomyślałem żę nazwe się Studio Polskie Kino . Z tąd wzieła się moja nazwa
Mój kanał - https://www.youtube.com/channel/UCZhHp7 ... yYzMRk6Tqg
Filmy Lego - Moja Pasja

Post 30 mar 2015, o 23:12

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

eladmiral napisał(a):
Mój nick pochodzi z 4 klasy podstawówki gdy byliśmy na wycieczce klasowej w wierzycy (latem) wraz z kolegą park linowy przeszliśmy jako jedni z pierwszych więc mieliśmy czas na zabawę, więc jak to chłopaki zrobiliśmy sobie strzelby z patyków i strzelaliśmy do wszystkich (niby byliśmy duzi ale to i tak zabawa ciekawa) jako żołnierze byliśmy francuzami więc mieliśmy francuskie nazwy (a że się na francji nie znaliśmy) to on był elkapitan (kapitan) a ja byłem eladmiral (admirał) nie wołali tak na mnie w klasie ale uznałem że to będzie ciekawy nick

W wielu grach bądź forach pojawiam się również jako Biszkopt, zapytacie skąd? U nas w szkole podstawowej dzieliliśmy jeden budynek z gimnazjalistami i pewnego razu w piątej klasie wychodząc z szatni po W-F'ie (którego nienawidziłem ze względu na okropnego nauczyciela od tego przedmiotu) 2 3'cio gimnazjalistów stało przy ścianie i rozmawiało a gdy wyszedłem z szatni wskazali na mnie palcami i nazwali Biszkopt później chodzili za mną po szkole i tak nazywali aż w końcu zasłyszeli to moi rówieśnicy i zaczęli mnie tak nazywać.

Z tym biszkoptem to trochę smutne

Post 3 maja 2015, o 19:43

Posty: 199

Mój nick :

Brutus - Bruno (Tak nazywam się Bruno)

Brick - Po angielsku klocki , cegiełki itp...

Post 3 maja 2015, o 19:45

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
BrutusBrick napisał(a):
Mój nick :

Brutus - Bruno (Tak nazywam się Bruno)

Brick - Po angielsku klocki , cegiełki itp...


Szkoda że nie opowiedziałeś jak wymyśliłeś tą nazwę. :(

Post 3 maja 2015, o 20:06

Posty: 199

Tomek_SPK napisał(a):
BrutusBrick napisał(a):
Mój nick :

Brutus - Bruno (Tak nazywam się Bruno)

Brick - Po angielsku klocki , cegiełki itp...


Szkoda że nie opowiedziałeś jak wymyśliłeś tą nazwę. :(


A co tu do wymyślania ?

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park


cron