Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Moon - Taż Studio

Moon - Taż Studio

Post 6 cze 2013, o 14:23

Posty: 148
Zapraszam do śledzenia bloga nt. mojego drugiego studia filmowego, w którym to będą kręcone filmy fabularne.
http://moontazstudio555.wordpress.com/

Post 6 cze 2013, o 15:57

Posty: 679
Oooo... ale fajnie, nie mogę się doczekać, będziesz podsyłał w tym temacie liny do poszczególnych filmików? (jak już je nagrasz oczywiście) i czy masz takie fajne okolice w okolicy, czy może to green screen?
PS. ty naprawdę jesteś wysoki i to w cholerę, a już napewno na tym zdjęciu...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 6 cze 2013, o 21:27

Posty: 148
Co do umieszczania linków do filmów to oczywista sprawa, chociaż zalecam śledzić bloga ;) . Filmy będziemy kręcić najczęściej w plenerze, ale zamierzamy zorganizować również blueboxa. A jeśli chodzi o mój wzrost, no cóż... 190 cm to już trochę jest :D .

Post 6 cze 2013, o 22:14

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Nie mogę się doczekać materiałów!
WysokiFilms napisał(a):
190 cm to już trochę jest

Ja mam 187,5 cm :D
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 6 cze 2013, o 22:21

Posty: 679
masssakra teraz wszyscy się będą chwalić ile mają wzrostu, a ten temat chyba nie do tego służy...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 6 cze 2013, o 22:39

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
ZombieFlowchart napisał(a):
masssakra teraz wszyscy się będą chwalić ile mają wzrostu, a ten temat chyba nie do tego służy...

Jakbyś nie zauważył, to główną częścią tamtego postu było "Nie mogę się doczekać materiałów!"...
Tamto dorzuciłem tak se o. A ty chyba o wiele bardziej zaśmiecasz to forum swoimi marudnymi i bezsensownymi postami...
Jakby to Obi powiedział, idź przemyśl swoje życie.
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 7 cze 2013, o 10:44

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Mówicie jakby na forum było za dużo materiałów... 1 czasami 2 posty dziennie to hmmm.... naprawdę dużo.
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Post 7 cze 2013, o 16:44

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ehhhhh.... jak każdy szanujący się rpgowiec w stalkera zdażyło mi się grać i powiem że też miałem na to taką zajawke, w sęsie kręciliśmy z kumplami film o nich, w starej kotłowni koło AON'u (jak ktoś z warszawy to wie ;) ) całkiem fajnie to wyszło jak na kompletnych amatorów... może kiedyś zrobimy kontynuacje :D Co do studia to fajny pomysł, dziwiło mnie to że jeszcze nikt z wmbf nie kręci filmów w realu, ja przed brickfilmem trochę kręciłem ale nie aż tak żeby stworzyć studio (było nas 6 osób). Jeśli mieszkasz gdzieś koło mnie (koło Warszawy :mrgreen: ) to chętnie mógłbym zagrać jakąś postać w waszym filmie, bo jak widzę jest was na razie 3. (maskę gazową mam (mc-1 wraz z torbą ), jakąś wiedzę z gry mam, no i jako zapaleniec militari i surviwalu mam też sporo broni(w sensie tej na kulki (oraz masę noży :D )) :|

PS: 170 cm (wiem mało jak na 3gim :( )
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 7 cze 2013, o 16:52

Posty: 148
No cóż, mieszkam jakieś 500 km od ciebie, ale zawsze możesz nas wspomóc grając na blueboxie :). Możesz też pomóc wysyłając nam repliki broni, sprzęt militarny, gotówkę, bądź też pudełko czekoladek :D.


Następna strona

Powrót do Hyde Park


cron