Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Sklepy z klockami na sztuki

Sklepy z klockami na sztuki

Post 12 sty 2016, o 16:35

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Cześć! Kupujecie klocki na sztuki? Figurki? Jeśli tak to jakie sklepy polecacie? Ja polecam stronę http://brickassistance.com/pl/. Klocki kupowałem w czasie świątecznym 2 razy, więc troszeczkę musiałem poczekać na przesyłkę, ale nie narzekam. Klocki nie uszkodziły się, bardzo dobrze zapakowane.

Post 13 sty 2016, o 23:13

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Słabe ceny. Już lepiej u Zolciaszka kupować ( hehe ).

Post 14 sty 2016, o 13:03

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

SideUniversal napisał(a):
SirMOCbuilder napisał(a):
Słabe ceny. Już lepiej u Zolciaszka kupować ( hehe ).


Wyczuwam ironie... Coś jest nie tak ze Zlociszkiem? Planuję spore zamówienie u niego zrobić.


Pani Zolciaszek to niezły cwaniaczek. Ostatnio złożyłem u niej zamówienie za 260 zł w tym 150 sztuk curved slope bluish grey. Otrzymałem 120, a odpowiedzi w związku z tym niedopatrzeniem do dzisiaj nie otrzymałem...

Post 14 sty 2016, o 20:16

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

SideUniversal napisał(a):
O cholera... chyba się rozejrzę za innym sklepem. Polecasz coś innego?


Polecam sklep BrickPol. Dobre ceny, zero bezsensownego naliczania jakiś procentów za płacenie paypalem i minimalnego 4 euro za jeden typ klocka, i dobry kontakt. Zolciaszek ma większy asortyment i to jedyna rzecz jaka jest u nich w stosunku do BrickPolu lepsza. Powiem Ci tak, możesz zamówić u Zolciaszka ( z minimalną kwotą zakupów 440 zł ) i martwić się o to, czy klocki będą w dobrym stanie i czy w ogóle wszystkie dostaniesz, albo w BrickPolu, u którego transakcja wyjdzie bez problemu ;)


Powrót do Hyde Park


cron