Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Ulubione gry

Ulubione gry

Post 25 sie 2015, o 15:40

Posty: 28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Przedstawię Top 15 mych ulubionych gier.
15. TES IV: Oblivion - Czy tylko mi się wydaje, że twarz konia zrobiono lepiej niż ludzką?
14. World of Goo - Dobry pomysł, ale mnie ta gra po drugim rozdziale już nuży.
13. Gothic - Świetna fabuła, tylko nie przeszedłem areny o_O
12. Lego Star Wars III: The Clone Wars - Fajna gra, podoba mi się nowa wersja podzielonego ekranu, bardzo mi się podobały mi się pojazdy
typu Motor, Wózek z lodami, ale podróż myśliwcem, nadprzestrzeń i system kupowania postaci.
11. Twierdza Deluxe - Ta pozycja tylko ze względu na Edytor Map.
10. Unchearted 3: Oszustwo Drake'a - W kampanię nie grałem, ale pogrywałem z bratem w kooperację co mi się bardzo podobało, lecz bałem
się Dusicieli, Pancernych i Pancernych Dusicieli
9. Star Wars The Force Unleashed - Spk gra, tylko nie podobało mi się trochę powtarzanie planet (Raxus Prime, Felucia)
8. Titanfall - Wspaniała gra, jednak jej pełnego potencjału nie odkryłem, bo grałem na laptopie z Celeronem (O dziwo wbiłem 25 lvl)
7. KOTOR - Fajny skrót, podoba mi się fabuła.
6. The Sims 4 - Simsy jak simsy. Nic dodać, nic ująć.
5. Lego Star Wars II: The Original Trilogy - Gra mojego dzieciństwa, z opowieści mego brata się dowiedziałem, że z płytą nawet do kibla
chodziłem.
4. Minecraft - Konkretnie przed 1.0.0. Według mnie po 1.0.0 MC to nie to samo.
3. TES V: Skyrim - Trzecie miejsce oczywiście za epickie finishery.
2. Counter Strike 1.6 - Dobra gra, fajne mody, w przeciwieństwie do Portable Boty myślą, kosztem aima. (Wie ktoś jak robić BH?)
1. Star Wars Battlefront II - Bardzo fajna gra, najbardziej lubię na Tantive 4 Nawalać Grievousem w Klony.
(^-^)

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park


cron