Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Niszczenie marzeń

Niszczenie marzeń

Post 12 kwi 2014, o 09:24

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

AraxussYexyr napisał(a):
Chciał bym żeby Disney mimo wszystko nie odwołał gry o Maulu i SW 1313

Niestety w realnym świecie w którym żyjemy, decyzje o anulowaniu tych gier już dawno zapadły, więc nie masz już na to żadnego wpływu.

Chcę kiedyś kupić DeLorean'a :D

Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 12 kwi 2014, o 13:43

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
AraxussYexyr napisał(a):
Chciał bym żeby Disney mimo wszystko nie odwołał gry o Maulu i SW 1313

Niestety w realnym świecie w którym żyjemy, decyzje o anulowaniu tych gier już dawno zapadły, więc nie masz już na to żadnego wpływu.

Chcę kiedyś kupić DeLorean'a :D

Obrazek

Kupujesz go, ale przenosisz się w przeszłość o 2 dni wtedy kiedy go jeszcze nie miałeś. Bo to był Troll Delorean :D

Chciałbym dodać nowy uśmieszek na forum
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 12 kwi 2014, o 13:53

Posty: 148
Kupiłeś go, ale już w domu zauważyłeś, ze jest z nim coś nie tak. Po lekkim puknięciu w drzwi odpada spory kawałek cementu. Okazuje się, że po wnikliwej analizie znalazłeś 318 kg szpachli, a jedyną niepodrabianą rzeczą w aucie jest drzewko zapachowe.

Obrazek




Nauczyłem się perfekcyjnie zmieniać barwy głosu (coś jak Grzegorz Pawlak, albo Jarosław Boberek)...

Post 12 kwi 2014, o 16:27

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Nauczenie się tego wymagało od ciebie dużo czasu. Kompletnie zaniedbałeś naukę, pracę itp.: Niestety, nie udało się tobie znaleźć użytku w nowej umiejętności, więc aby nie zrujnować sobie reszty życia postanawiasz znaleźć sobie fuchę, lub pójść na studia ( strzelam, że jeszcze na nich nie byłeś ). Przez to kompletnie zapominasz jak barwnie zmieniać głos, a w drugim podejściu do nauczenia się tego nie wychodzi ci, więc dajesz sobie z tym spokój.

Chciałbym kiedyś skończyć swoją makietę z Lego.

Post 12 kwi 2014, o 18:39

Posty: 679
Dokańczasz makietę, ale gdy wyjeżdasz na ferie to mama sprzątając w twoim pokuju rozbiera ją na częsci pierwsze.

A ja chciałbym tableta dostać.

Post 12 kwi 2014, o 19:29

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

ZombieFlowchart napisał(a):
Dokańczasz makietę, ale gdy wyjeżdasz na ferie to mama sprzątając w twoim pokuju rozbiera ją na częsci pierwsze.

A ja chciałbym tableta dostać.

Dostajesz tableta, ale okazuje się, że tydzień po tym na rynek wchodzi KOMPLETNIE NOWA GENERACJA tabletów zmieniających rozmiar z super wydajnym procesorem i układem graficznym, rozdzielczością 48K, WSZYSTKIMI OSami, który może wykonywać WSZYSTKO i twój tablet, który był wart 2,5 tys, zł teraz staje się prawie bezużytecznym śmieciem :|

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chciałbym zaprojektować fajny nowy
WMBF napisał(a):
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

uśmieszek
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 12 kwi 2014, o 20:35

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Robisz uśmieszek, wrzuczasz go ,ale na stronę włamuje się nieznający polskiego haker, który zamienia twój projekt na napis ,,Przestańcie wysyłać broń terrorystom!" .Zostajesz uznany za trolla i zbanowany. :)

chcę zrealizować jeszcze 10 odcinków Rodziny Legowskich
Obrazek

Post 12 kwi 2014, o 20:36

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
Kupujesz go, ale przenosisz się w przeszłość o 2 dni wtedy kiedy go jeszcze nie miałeś. Bo to był Troll Delorean :D

Zaraz...

Po 1. Jeżeli cofnął bym się w czasie DeLorean'em, do momentu zanim go jeszcze kupiłem, to nadal bym go miał, bo przecież używałem go do podróży w czasie.

Po 2. Prosiłem o normalnego DeLoreana.

ziemek17 napisał(a):
Chciałbym dodać nowy uśmieszek na forum

Niestety to się nie staje bo administracja ma to w dupie, jak zwykle.

Chcę się w końcu wyspać.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 31 sie 2014, o 13:42

Posty: 142

Dostać/zbudować halę pełną klocków lego pięknie posegregowanych z wielkim stołem do budowania i wyposażeniem do filmów :D
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 31 sie 2014, o 14:16

Posty: 679
dostajesz ją, ale okazuje się że ta hala jest wielkości tego wielkiego stołu, a wyposażenie do filmów to stary telewizor, który dokonuje spięcia, gdy podłączasz go do kontaktu...

chcę wygrać konkurs wakacyjny WMBF 2014

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park