Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Niszczenie marzeń

Niszczenie marzeń

Post 23 lut 2014, o 22:17

Posty: 148
Cześć wszystkim!
Proponuję wam zagranie w "Niszczenie marzeń". Bardzo prosta, a zarazem śmieszna gra forumowa. Piszemy swoje marzenie, a druga osoba kończy zdanie tak, żeby je zniszczyć.
Przykładowo:
Osoba 1: Wygrywam willę z basenem...
Osoba 2: ...Komornik mi ją zabiera za niewywiązanie się z podatków.
Następnie druga osoba piszę swoje marzenie, kolejna odpowiada, i tak w koło Macieju.

Więc zacznę:
Dostaję spadek...

Post 24 lut 2014, o 14:04

Posty: 679
dobra zniszczę marzenie arka, zniknie wszechświat, ale potem bedzie nowy wielki wybuch i...
moje marzenie to.... a co mi tam: dostać pod choinkę wierzę ortchanku.

Post 24 lut 2014, o 15:09

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Św. Mikołaj niesie dla Ciebie wieżę, ale myli adresy. Przynosi ją Sarumanowi. On patrzy , myśli ,,jaka fajowa chałupa!" i zakłada firmę ,,Saruman & Company" która zajmuje się produkcją orków. Później napada na dom ZF. ;) A ja chciałbym pojechać na Grenlandię. :twisted:
Obrazek

Post 24 lut 2014, o 21:13

Posty: 679
z tym wielkim wybuchem to i tak jest tak że nie wiadomo co wybuchło, w czym, dlaczego, i w ogóle czy na pewno... to sum up więc jeśli nastąpiłby definitywny koniec wszystkiego, to i tak skoro nie wiadomo czy wielki wybuch mógłby wogóle kiedykolwiek się dokonać to teoretycznie mógłby wystąpić...
\edit\ nom może rzeczywiście ateiście jest to sobie łatwiej wyobrazić choćby mnie :D
Ostatnio edytowano 24 lut 2014, o 22:24 przez ZombieFighter, łącznie edytowano 1 raz

Post 24 lut 2014, o 21:53

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
mkstudio napisał(a):
Św. Mikołaj niesie dla Ciebie wieżę, ale myli adresy.

Dalej powinno być:
przynosi ją randomowemu Antosiowi, który po tygodniu rozbiera ją i gryzie klocki. I figurki.
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 25 lut 2014, o 21:57

Posty: 679
wszyscy się na mnie uwzięli, chyba nikt mnie nie lubi? to w takm razie ja zniszczę mk dolatujesz na gręnlandię (lub dojeżdzasz, ale jeśli nie zapie*rzyłeś bondowi samochodu, to malo prawdopodobne), w każdymbądźrazie przez globalne ocieplenie grenladia się topi, wpadasz w poślizg, zachaczasz skrzydłem\drzwiami o brzozę i dachujesz. lądujesz w szpitalu...

Post 8 mar 2014, o 14:53

Posty: 679
acha i marzenie do zniszczenia (kolejne) potrzebuję mieć min. 10 tysięcy do końca roku (ma ktoś może pożyczyć?)

Post 8 mar 2014, o 18:21

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Zaraz po tym jak będziesz miał 9.999zł przyjdzie poborca podatkowy i ci je zabierze. Dodatkowo zabije i unicestwi duszę.

Chcę odzyskać szacunek przyjaciół.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 8 mar 2014, o 21:09

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Zaraz po tym jak odzyskujesz ich szacunek umierasz (Dlaczego, to nie wiem) i wszyscy się z Ciebie śmieją, bo miałeś śmieszną śmierć (Przedawkowanie Marsjanek?) . Podczas pogrzebu (Na którym wszyscy się śmiali) wypadasz z trumny i zostajesz na ulicy. Po chwili przejeżdża po Tobie jeden z Twoich przyjaciół i myśli, że jesteś samobójcą, ale się boi konsekwencji i wyrzuca Cię na tory, tam pociąg mieli Cię na miliardy kawałków i wyrzuca w próżnię, tam pod wpływem tajemniczej siły jednoczysz się z powrotem, ożywasz i znów umierasz po 15 sekundach dusząc się i eksplodując głową z powodu zbyt dużego ciśnienia. Pod wpływem siły wybuchu twoje szczątki podążają ruchem jednostajnym prostoliniowym w kierunku nieznanej galaktyki. Lądujesz przy okazji spalając się w atmosferze, na Tatooine, gdzie znajdują Cię Jawowie i przewożą swoim czołgiem. Imperator wyczuwa Twój potencjał Mocy i sprowadza Cię do siebie. Przywraca Cię do życia, ale go rozczarowujesz, więc spala Cię w błyskawicach Sithów. Zostajesz wyrzucony z Gwiezdnego Niszczyciela razem ze śmieciami i poruszając się ruchem jednostajnym prostoliniowym docierasz z powrotem na Ziemię. Ale poruszałeś się tak szybko, że cofnąłeś się w czasie do momentu Twojego pogrzebu. Twoje szczątki spadają z powrotem do trumny w momencie kiedy z niej wypadły. W efekcie jednocześnie jesteś w trumnie i leżysz na ulicy. Taki paradoks jest oczywiście niemożliwy, więc Twoje szczątki, które tyle przetrwały zostają zdezintegrowane. Wpadasz w pętlę czasową, w wyniku której, to co działo się wcześniej dzieje się w nieskończoność, aż w końcu fizyka kwantowa dała o sobie znać i atomy Twojego spadającego do trumny ciała przeniknęły przez jej dno i wypadły na ulicę zostając scalone z tymi, które leżały tam niezniszczone. W efekcie naukowcy zaczynają się Tobą interesować, ale stwierdzają, że jesteś martwy, więc urządzają Ci pogrzeb, na którego zaprosili wszystkich Twoich przyjaciół. I dzięki temu wszystko może zacząć się od początku...

A ja bym chciał sobie kupić Google Nexusa 6 jak wyjdzie :)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 8 mar 2014, o 21:40

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Następna strona

Powrót do Hyde Park


cron