Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Niszczenie marzeń

Niszczenie marzeń

Post 16 lis 2014, o 12:56

Posty: 142

Pojechałeś tam ale było tam tyle owiec tyle owczego sera że miałeś dość owczego sera i smrodu owiec a na dodatek okazało się że masz uczulenie na owczą wełnę (nie wiem czy na wyspach owczych są owce ale to nie ma nic do rzeczy)

Dostać rower ( jeden mam, na biegu kociewski pobiegłem oddałem kartkę i poszedłem do domu, następnego dnia w szkole okazało się że po zawodach było losowanie nagród i wylosowałem rower ale że mnie nie było to dostał go kto inny :x , a wszystko przez to że nie wiedziałem) mam rower ale chcę drugi :]
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 16 lis 2014, o 19:51

Posty: 679
Dostajesz drugi rower, ale jest tak zardzewiały/madeinchiński, że zaczyna się rozpadać podczas pierwszej przejażdżki i musisz wracać do domu na piechtaka.
Ja za to chciałbym dostać w końcu moją nagrodę ;)

Post 16 lis 2014, o 20:57

Posty: 148
Nie dostajesz jej, bo organizatorów nie stać na znaczek pocztowy :D.

Chciałbym zdać prawo jazdy za pierwszym razem.

Post 17 lis 2014, o 17:45

Posty: 142

Teorie zdajesz śpiewającą, na próbach jazdy jeździsz wyśmienicie ale na końcowym teście z jazdy pada śnieg stulecia droga jest śliska jak lodowisko i wypadasz na pierwszym lepszym zakręcie a na koniec dobija cię tir (też wyleciał) i nie zdajesz bo kończysz w szpitalu a przez wpadek nigdy więcej nie wsiadasz do samochodu :]

"Ja poproszę hula hop" a na serio to poproszę model M4 Sherman'a ( do złożenia )
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 17 lis 2014, o 18:09

Posty: 679
dostajesz go, ale jest niekompletny

a ja bym chciał wielki kawał materiału do robienia "prawdziwych" filmów amatorskich na green screenie.

Post 17 lis 2014, o 20:13

Posty: 148
Dostajesz cały rynsztunek, ale z taniego, chińskiego plastiku, który w upalne lato zaczyna się roztapiać.

Zmodernizować komputer tak, żeby najnowsze gry śmigały na ultra.

P.S.
eladmiral napisał(a):
ale na końcowym teście z jazdy pada śnieg stulecia droga jest śliska jak lodowisko (...)

A żebyś mi nie wykrakał, bo z moich wyliczeń wynika, że praktykę będę zdawać gdzieś koniec października/początek listopada. Dopiero by było :shock: .

Post 17 lis 2014, o 21:45

Posty: 679
Żeby ci szybciej śmigał wbudowujesz mu szybszą inteligencję, a on buntuje się i wszystkie fajne gry przełącza na HELoł kity i monster HAJ. Aha i ustawia ci na tapetę nyan kata, przez co mózg wychodzi ci przez uszy.

Wobec tego chciałbym nieszpiraconego Adobe After Efecta...

Post 18 lis 2014, o 16:35

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

dostajesz ten programik ale w wersji trial

Skoro o zdawanie testów idzie to ja chciałbym zdać te durne kwalifikacje od Cisco oraz nieszczęsne E13 i E14 ; /
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 19 lis 2014, o 18:45

Posty: 679
Zdajesz te testy, ale nie znajdujesz żadnej pracy dla ludzi z twoim wykrztwykształceniem.
chciałbym żeby wyszedł już najnowszy sezon gry o tron, albo Sherlocka.

Post 19 lis 2014, o 21:03

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Wychodzi, ale jest tak denny, że po pierwszym odcinku rzucasz pilotem w telewizor.
Chciałbym,aby trasa autobusu, którym jeżdżę do szkoły prowadziła prosto do szkoły, a nie objazdem. ;)
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park