Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Niszczenie marzeń

Niszczenie marzeń

Post 9 kwi 2014, o 18:26

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Ludzie zauważają ich i stają się od zwykłych brickfilmerów sławniejsi.

Chcę nakręcić pełnometrażowy kinowy brickfilm
Obrazek

Post 9 kwi 2014, o 19:02

Posty: 148
Nie starcza ci funduszy, więc zaczynasz kraść, aby mieć pieniądze. W wyniku lądujesz w poprawczaku, a twoim rodzicom odbierają prawa do Ciebie.

Napiłbym się dobrego shake' a truskawkowego...

Post 9 kwi 2014, o 19:05

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

WysokiFilms napisał(a):
Nie starcza ci funduszy, więc zaczynasz kraść, aby mieć pieniądze. W wyniku lądujesz w poprawczaku, a twoim rodzicom odbierają prawa do Ciebie.

Napiłbym się dobrego shake' a truskawkowego...

Cały zapas shake'a na Ziemi został wypity przez obcych pkmovies'a
Chciałbym, aby zaprzestano ciągłej sieciowej inwigilacji
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 10 kwi 2014, o 17:15

Posty: 679
Staje się, ale gdy odwiedzasz po latach swoją stara szkołę, to durszlak wiszący nad drzwiami spada ci na głowie, dostajesz udaru mózg i wpadasz w śpiączke, nie możesz się więc tym cieszyć.

Chce, żeby mnie było stać na zafundowanie wam wszystkim (i sobie też), zestawów lego, których potrzebujemy...

Post 10 kwi 2014, o 18:17

Posty: 69
Chciałbym żeby Arek przestał marudzić.

Post 10 kwi 2014, o 21:31

Posty: 679
Durszlak, nie jest randomowy, gdyż jest jednym z symboli pastafarianów i jeśli uznano by tą religie, to wisiałby w szkołach i w sejmie, obok krzyża, a przynajmniej tego żądają wyznawcy...

Post 10 kwi 2014, o 22:32

Posty: 679
Durszlak jest większy i cięższy, więc trudniej go powiesić, żeby nie spadł. Jeśli do tego trzaśniesz drzwiami, to nawet krzyż mógłby spaść, a co dopiero durszlak. Pozatym pomijając rzeczywiście długie i bezsensowne historie, to ten temat chyba nie służy do wymyślania najbardziej prawdopodobnych scenariuszy.

Post 10 kwi 2014, o 23:43

Posty: 148
Jak dzieci ku*wa, jak dzieci... Panowie, zachowujmy się z taktem i bawmy, bo powstaje kolejny offtopic, dzięki któremu zaraz rozpęta się kolejna WMBF-owa rewolucja i temat wyląduje w śmietniku.

TheGibek777 napisał(a):
Chciałbym żeby Arek przestał marudzić.


Przestaje marudzić, ale negatywne emocje w nim narastają. W końcu coś w nim pęka i zaczyna w nocy mordować niewinnych ludzi. Ty natomiast znajdujesz na wycieraczce rybę bez głowy zawiniętą w papier, a na niej wyrzezany mandaloriański symbol.

Udaje mi się kupić Forda Mustanga, rocznik 1968...

Post 11 kwi 2014, o 17:54

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

SideUniversal napisał(a):
A ja chce mieć własną stajnie i konia :D

Spełnia się! Lecz o poranku uświadamiasz sobie, że w nocy konia porwali obcy. Wycieli mu narządy rozrodcze, oczy, część mięśni mordy i oczyścili z krwi w niesamowicie precyzyjny sposób, zostawiając resztę przed Twoim domem.
...a stajnię, ze względów na teren, zlikwidował jakiś dziany właściciel sieci sklepów Lidl.

Chcę aby Wysoki wznowił produkcję napojów S.T.A.L.K.E.R. a do tego nagrał nową reklamę.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 11 kwi 2014, o 18:48

Posty: 679
Wysoki wznawia produkcje, ale ze względu na ich promieniotwórczość sanepid zamyka mu fabrykę

Ja chciałbym, żeby druga część trzystu byla lepsza niż jest. :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park