Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Do czego zmierza świat?

Do czego zmierza świat?

Post 16 sie 2014, o 15:02

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
crazyed napisał(a):
Niestety. Obecnie tylko państwa, które mają broń jądrową lub ropę, stawiają warunki. A my nie mamy tego i tego. Mogę mieć jedynie nadzieję, że nie dojdzie do większego rozlewu krwi i konflikt zakończy się(co prawda to wątpliwe) jeszcze w tym roku.

Jak skończyła się II Wojna Światowa, to wydawało się, że świat dostał lekcję i do tego typu tragicznych wydarzeń w najbliższej przyszłości nie dojdzie. Jednak ludzie są głupi i nie wyciągają wniosków z historii.


1.Rozlew krwi nie jest dobrym rozwiązaniem ale niestety w tej sytuacji albo trzeba kogoś zabić albo sie poddać.
2.Może pomyślicie że jestem człowiekiem mało inteligentnym(jednak tak nie jest), ale moim zdaniem obce cywilizacje nie istnieją a nawet gdyby to bardzo daleko.Bardzo lubie programy o UFO itd. jednak w najbliższym czasie nie czeka nas historia rodem ze Star Treka chyba że sami ją sobie zgotujemy.
3.Jeśli chodzi o asteroidy to trzeba naprade mało śledzić rozwój technologi wojskowej i systemów obrony by uważać że wojsko nic na to nie ma.Mają głowice,lasery,lewitujące małpy i inne G.
Niestety wolą do końca udawać że nie ma ratunku albo że nic sie nie dzieje i do samego końca ludzkości nie ujawnić tajnej broni nad którą pracowała już III Rzesza.

Pozdrawiam :)
Obrazek

Post 16 sie 2014, o 15:04

Posty: 142

Popieram ludzkość walczy o władzę i pieniądze? Ale co im to da? Władza niby rządzą krajem itd. ale i tak znajdzie się ktoś kto się sprzeciwi. Pieniądze? Miłości i prawdziwych przyjaciół nie kupisz. Ludzie powinni się połączyć i tak jak wypowiedział się crazyed zająć się globalnym ociepleniem, głodem i biedą (zlikwidować pieniądze, chociaż wówczas zapanowałby chaos więc odpada) albo pomyśleć nad nowym rodzajem napędu pojazdów kosmicznych gdyż obecna technologia kosmiczna osiągnęła szczyt możliwości, jeżeli zapakujemy więcej paliwa aby dalej dolecieć to nie wzbijemy się w powietrze a jeżeli zapakujemy mniej aby wznieść się szybciej to zabraknie na powrót.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 16 sie 2014, o 15:07

Posty: 142

PaulPictures napisał(a):
1.Rozlew krwi nie jest dobrym rozwiązaniem ale niestety w tej sytuacji albo trzeba kogoś zabić albo sie poddać.
2.Może pomyślicie że jestem człowiekiem mało inteligentnym(jednak tak nie jest), ale moim zdaniem obce cywilizacje nie istnieją a nawet gdyby to bardzo daleko.Bardzo lubie programy o UFO itd. jednak w najbliższym czasie nie czeka nas historia rodem ze Star Treka chyba że sami ją sobie zgotujemy.
3.Jeśli chodzi o asteroidy to trzeba naprade mało śledzić rozwój technologi wojskowej i systemów obrony by uważać że wojsko nic na to nie ma.Mają głowice,lasery,lewitujące małpy i inne G.
Niestety wolą do końca udawać że nie ma ratunku albo że nic sie nie dzieje i do samego końca ludzkości nie ujawnić tajnej broni nad którą pracowała już III Rzesza.

Pozdrawiam :)


Jeżeli wiesz o III Rzeszy? Tak więc skąd jeżeli sądzisz że to ukrywali są 2 rozwiązania, albo tam pracowałeś i jesteś z Rzeszy albo zostało to ujawnione (na 99,9% to drugie)
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 16 sie 2014, o 15:21

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Obrazek
Obrazek

Post 16 sie 2014, o 15:28

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
1.Rozlew krwi nie jest dobrym rozwiązaniem ale niestety w tej sytuacji albo trzeba kogoś zabić albo sie poddać.

No co ty nie powiesz? To oczywiste, że wojna wiąże się z ofiarami. Piszesz kompletnie nie na temat.

Post 16 sie 2014, o 19:43

Posty: 679
eladmiral napisał(a):
Popieram ludzkość walczy o władzę i pieniądze? Ale co im to da? Władza niby rządzą krajem itd. ale i tak znajdzie się ktoś kto się sprzeciwi. Pieniądze? Miłości i prawdziwych przyjaciół nie kupisz.

Ju dont sej? A po cholere rządowi miłość i przyjaciele? Putin nie potrzebuje przyjaciół, dopóki umie wygrać wybory...

Post 3 wrz 2014, o 19:44

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

SideUniversal napisał(a):
Ludzie nie chcą wojen, ani konfliktów. Władcy państw zazwyczaj je wywołują. Bo niby co da obywatelom wojna? Nic... Wojna gospodarcza? Też nic. Jednak władcy mogą się na tym wzbogacić... jeśli dobrze to poprowadzą.
Na przegranej wojnie jeszcze nikt nie zyskał. Tak się zastanawiałem nad tym, że po co Rosji nowe tereny? Nie dość już mają? Putin ma kryzys wieku średniego? Cholera wie...
A może to co słyszymy w telewizji to nieprawda? Przecież co innego usłyszymy w Ukraińskich mediach a co innego w Rosyjskich.

Spytajmy się Illuminati. Ale, na serio, Putin zapewne może mieć gruntowne zaburzenia psychiczne ponad normę. Ogólnie, przez wojnę atomową trwającą nie więcej niż 48h, może być po prostu... do dupy. Cytując:

"Dupa ludzkości raju pozbawiła
Dupa a nie jabłko Adama skusiła
Dupa nieraz królów dawnych mianowała
Dupa tez ich nieraz detronizowała

Dupa bogaci, dupa rujnuje
Dupa losami świata kieruje
Dupa pomaga i dupa przeszkadza
Dupa miłuje i dupa zdradza

Dupa żebraków i królów raduje
Dupa w pałacu i w chacie króluje
Dupa smakuje młodym i starym
Dupa tchnie żądza, upaja czarem

Dupa pachnie, dupa śmierdzi
Dupa tez wspaniale pierdzi
Dupa wielkie kupy sra
Dupa na klarnecie gra

Dupa motorem zawsze i wszędzie
Dupa jest hasłem i hasłem będzie
Dupa krzepi i dupa rodzi
Dupa nigdy nie zaszkodzi

Dupa dziewczęta wyprowadza z nędzy
Dupa to najlepsza kopalnia pieniędzy
Dupa wszystkich chłopaków jak w banku gromadzi
Dupa wszystkich frajerów do ołtarza prowadzi

MORAŁ:
Człowiek się rodzi i z dupy wychodzi
Człowiek się żeni na dupę wchodzi
Człowiek umiera na dupie leży
Wszystko na tym świecie od dupy zależy!"
--
Aleksander Fredro - Oda do dupy

I tak to wygląda.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 23 sty 2015, o 18:21

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Że na coś trzeba narzekać, to napiszę tu o reklamie media expert. Dla mnie (i chyba większości ludzi) jest irytująca, bo w radiu(nie wiem jak w telewizji, ale chyba też)leci bardzo często. Sama w sobie jest taka zwykła, jak to reklama. Przez powtarzanie jej do porzygu zwraca uwagę, ale nie na to co reklamuje, tylko jaka jest denerwująca. Ja sam tak się zniechęciłem przez nią do tego sklepu, że kupując w grudniu zeszłego roku aparat, sprawdzałem oferty różnych sklepów, oprócz media expert. Więc w moim przypadku, tylko stracili na tej reklamie, a na pewno podobnych sytuacji było więcej. Mimo to ciągle jeszcze puszczają ją, trochę rzadziej i trochę zmienioną, ale jednak. Chyba jeśli powstają takie filmy:
https://www.youtube.com/watch?v=KRC6uidsBcc
https://www.youtube.com/watch?v=idpcl2LP_wc
i profile na facebooku przeciw tej reklamie to oznacza że nie podoba się klientom? Może tu chodzi o wielokrotne powtórzenie nazwy sklepu, aż ludziom wryje się w mózg? Piszcie co myślicie :)
Obrazek

Post 30 mar 2015, o 22:58

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Nie wiem ja tam nawet ją lubiłem bo lubiłem oglądać Lisowską xD

Post 28 kwi 2015, o 22:31

Posty: 679
Proponuję zmianę tematu.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron