Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Motywacja

Motywacja

Post 28 lip 2014, o 10:19

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Też tak czasami macie że robicie jakiś film i sie wam nagle odechciewa...Robicie sb przerwe w animacji i przychodzi moment że chcecie dokończyć ten film ale nie wiecie jak sie za to zabrać?Jak sie zmotywować jak wy sie motywujecie jesli macie takie sytuacje chyba ze jestem jedyny .-.
Obrazek

Post 28 lip 2014, o 22:00

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

PaulPictures napisał(a):
Też tak czasami macie że robicie jakiś film i sie wam nagle odechciewa...Robicie sb przerwe w animacji i przychodzi moment że chcecie dokończyć ten film ale nie wiecie jak sie za to zabrać?Jak sie zmotywować jak wy sie motywujecie jesli macie takie sytuacje chyba ze jestem jedyny .-.

Ja sobie najpierw oglądam sporo animacji dobrych brickfilmerów, aby się zainspirować. Następnie odłączam internet, zabieram laptopa z biurka aby zrobić miejsce. That's it!

Mi tyle wystarczy-ŁO.... Teraz doszła praca i parę innych spraw/celów do zrealizowania. :geek:
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 29 lip 2014, o 10:09

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
pkmovies92 napisał(a):
Ja sobie najpierw oglądam sporo animacji dobrych brickfilmerów, aby się zainspirować. :geek:


Powiem Ci że ja też :) a laptopa nie mam zbieram narazie mam gruchota z xp i gdyby nie to ze brat ma kompa stacjonarnego z vista to zadnej animacji bym nie zrobil .-.
Tak jako ciekawostke powiem że nigdy jeszcze nie zrobiłem scenariusza kiedys zrobilem kilka scen ale mi sie odechciało tego pisać xD .-.
Więc w zasadzie to robie na spontana taki brickfilmowy freestyle niestety to kest trpche uciazliwe :/ ten film na konkurs ma rozpisana tylko 1 i 2 scene co i tak zmieniłem potem xd
W ogóle odechciewa mi sie jak wiem ze brat jest zajety u sb w pokoju i przez 2 dni nic nie zmontuje :x
ech...
Obrazek


Powrót do Hyde Park


cron