Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Temat o wszystkim

Temat o wszystkim

Post 1 cze 2015, o 16:23

Posty: 679
Pączki są tłuste z oleju. Lepiej żreć żelki, albo czekoladę. Tak z tabliczkę dziennie spokojnie bym wpierniczył. Chociaż z drugiej strony u mnie w sklepiku są takie pączki, z polewą czekoladową, co one je ktoś przekroił i budyniu tam wpieprzył tyle, że jest go więcej niż pączka i to jest hardkorowe.

Post 1 cze 2015, o 16:40

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Lepszy sam budyń. Mleko, zdrowie, wapń, hardkor, adrenalina, halucynacja, hemoglobina. Chociaż nie lubię budyniu. Wolę marchew.
Obrazek

Post 1 cze 2015, o 16:53

Posty: 91
Ja żywię się tylko patrząc na słońce.
Obrazek

Post 1 cze 2015, o 17:11

Posty: 679
A co jak jak oprócz patrzenia robisz jeszcze coś? Chodzisz, oddychasz, siedzisz, stoisz? To wtedy nie możesz jeść? A poza tym w jaki sposób dokarmia Cię Twoja babcia? Wstrzymuje Ci plazmę dożylnie? Omg to musi być hardkor.

Post 1 cze 2015, o 18:15

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Trylobite napisał(a):
Możliwe, że przekroczę właśnie swoje kompetencje zwykłego użytkownika, ale jako taki również mam prawo się wypowiedzieć.

Nalegam, aby wszyscy, którym tak przyjemnie jest kpić ze StudiaPK, zakończyli ten nędzny proceder.
Po pierwsze jest to niekoleżeńskie. Pojawiło się kilka konstruktywnych komentarzy, co do twórczości Tomka, ale widzę, że wielu osobom znudziło się bycie kulturalnymi.
Po drugie - to wyrabia beznadziejną opinię WMBF. Tak przynajmniej jest według mnie. Dołącza sobie ktoś do forum, próbuje w nim swoich sił w animacji - nie są to dzieła najwyższych lotów - ale to początki, a początki są trudne. I zamiast na trwałą życzliwość i pomoc trafia na drwiny. Takie forum jest niezbyt zachęcające.
Po trzecie jesteśmy tu, by przede wszystkim rozwijać swoje umiejętności dotyczące animowania, posługiwania się programami do edycji szeroko pojętego obrazu, i inne związane z brickfilmem zdolności. Ogółem po to, by tworzyć, współtworzyć sztukę. Coś pięknego, dobrego. A tutaj robi się jakiś bałagan społeczny. I nie jest to artystyczny nieład. Oczywiście, nie zabraniam podejmować innych niż animacja tematów, bo byłby to absolutnie nieuzasadniony rygor, jednak przypominam, że mamy robić coś dobrego. Bo chyba po to powstał ten serwis, prawda?

Nie muszę wymieniać z nicku, kto tutaj wyróżnił się swoimi chamskimi komentarzami, dopowiedzeniami. Każdy powinien być świadomy tego, co zrobił i wyciągnąć wnioski. I postępować mądrze, bo tutaj się pisze, a słowo pisane kojarzy się z czymś przemyślanym. Zaś posty, które wnoszą nieporządek, denerwują, obrażają są albo lekkomyślne, albo napisane w złej intencji. Mam nadzieję, że były po prostu nieprzemyślane.

Do Tomka również mam uwagi. Jeżeli widzisz, że kogoś irytuje Twoje wyrażanie się o sobie w liczbie mnogiej, to wyjaśnij to lub przestań tak pisać. Może Twój powód będzie ważny, wtedy chyba go przyjmę i uznam. Ale musisz go podać. Więc zanim coś napiszesz, naprawdę dobrze to przemyśl (uwaga do wszystkich), a z następnym filmem - nie spiesz się, ja nie jestem orłem, ale myślę, że mógłbym Ci coś doradzić, śmiało pisz na priv.



Dziękuje, że stanołeś po mojej stronie. Piszę w liczbie mnogiej bo piszę w imienu całego studia.

Post 1 cze 2015, o 18:22

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
AraxussYexyr napisał(a):
Adnini są, a co uważasz powinni robić? Bronić Tomka? Sam się w to wpakował. Ma czego chciał. I nie mówię tu o jednym błędzie, bo każdy błędy popełnia od czasu do czasu. Dobrze jednak jest się na nich uczyć i ich nie powielać... Uważam że bronienie go przed konsekwencjami jego czynów niczego go nie nauczy. U twierdzi go to jedynie w przekonaniu że postąpił dobrze i że ma rację. Będzie więc robić to nadal z jeszcze większą arogancją.



Okej też powinienym dostać i sie nauczyć, lecz wy też za to odpowiadacie nie jesteście święci, a moderator nie może tak się zachowywać.
Zresztą ja się w to nie wpakowałem ja po prostu nie mam doświadczenia w życiu za dużo w takich sytuacjach, ale pamiętacjcie "Nawet silni będą potrzebować pomocy słabszych"
i wtedy zobaczymy jak wy bedziecie kozaczyć, równierz pamiętajcie wy nie zawsze będziecie silni i kozaczyć tutaj, jeszcze przyjdzie czas i to wy będziecie słabsi.

Post 1 cze 2015, o 18:24

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Ja uwielbiam pączki, a najlepsze dla mnie to z lukrem.

Post 1 cze 2015, o 18:36

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
AraxussYexyr napisał(a):
Adnini są, a co uważasz powinni robić? Bronić Tomka? Sam się w to wpakował. Ma czego chciał. I nie mówię tu o jednym błędzie, bo każdy błędy popełnia od czasu do czasu. Dobrze jednak jest się na nich uczyć i ich nie powielać... Uważam że bronienie go przed konsekwencjami jego czynów niczego go nie nauczy. U twierdzi go to jedynie w przekonaniu że postąpił dobrze i że ma rację. Będzie więc robić to nadal z jeszcze większą arogancją.



Okej też powinienym dostać i sie nauczyć, lecz wy też za to odpowiadacie nie jesteście święci, a moderator nie może tak się zachowywać.
Zresztą ja się w to nie wpakowałem ja po prostu nie mam doświadczenia w życiu za dużo w takich sytuacjach, ale pamiętacjcie "Nawet silni będą potrzebować pomocy słabszych"
i wtedy zobaczymy jak wy bedziecie kozaczyć, równierz pamiętajcie wy nie zawsze będziecie silni i kozaczyć tutaj, jeszcze przyjdzie czas i to wy będziecie słabsi.




Tiaaa , Tomek nas wszystkich zdominuje i zostanie władcą WMBF ' a . Czarno to widzę. ..

Post 1 cze 2015, o 18:38

Posty: 199

TomTheHuman napisał(a):
Ja żywię się tylko patrząc na słońce.


A mi wystarczy wunchać i patrzeć się na chleb!!!! Jak ja kocham rozmowy w toku !!!! 1! 1! 11! 1!

Post 1 cze 2015, o 18:59

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
BrutusBrick napisał(a):
StudioPK napisał(a):
AraxussYexyr napisał(a):
Adnini są, a co uważasz powinni robić? Bronić Tomka? Sam się w to wpakował. Ma czego chciał. I nie mówię tu o jednym błędzie, bo każdy błędy popełnia od czasu do czasu. Dobrze jednak jest się na nich uczyć i ich nie powielać... Uważam że bronienie go przed konsekwencjami jego czynów niczego go nie nauczy. U twierdzi go to jedynie w przekonaniu że postąpił dobrze i że ma rację. Będzie więc robić to nadal z jeszcze większą arogancją.



Okej też powinienym dostać i sie nauczyć, lecz wy też za to odpowiadacie nie jesteście święci, a moderator nie może tak się zachowywać.
Zresztą ja się w to nie wpakowałem ja po prostu nie mam doświadczenia w życiu za dużo w takich sytuacjach, ale pamiętacjcie "Nawet silni będą potrzebować pomocy słabszych"
i wtedy zobaczymy jak wy bedziecie kozaczyć, równierz pamiętajcie wy nie zawsze będziecie silni i kozaczyć tutaj, jeszcze przyjdzie czas i to wy będziecie słabsi.




Tiaaa , Tomek nas wszystkich zdominuje i zostanie władcą WMBF ' a . Czarno to widzę. ..



Nie bądź taki mądry lepszy nie jesteś, każdy jest równy.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park