Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Temat o wszystkim

Temat o wszystkim

Post 4 cze 2015, o 15:33

Posty: 199

LegoMarcin napisał(a):
nie chce dostac bana przepraszam za moje slowa . ABradzo lubię to forum jednak ostatnio czy czytałem co tutaj się dzieje nie wiem co sie dzieje z wami wszystkimi dlaczego jestcescie tacy nie mili dla siebie


Wyczuwam świeży malutki mózg . A tak w ogóle to tu są flaki ! 1! 1! 1! 1! 1!! 11!

Post 4 cze 2015, o 16:05

Posty: 199

A jak myślisz , że to jest straszne Marcin , to patrz na to :


Obrazek

Ooops , pomyliłem obrazki , to jest ten prawdziwy :


Obrazek

Słodkich snów ;))

Post 4 cze 2015, o 16:21

Posty: 41
nie rozumeim o co ci chodzi bruts dlaczego musisz byc taki nie mily ?

Post 4 cze 2015, o 16:30

Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
LegoMarcin napisał(a):
Założe się że jakbym ja wrzucil takie cos to byum dostal bana albo upomnieniue

Zdjęcie nie narusza regulaminu :U
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek

Post 4 cze 2015, o 16:39

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 4 cze 2015, o 17:02

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
AraxussYexyr napisał(a):
Właśnie że może, to kwestia dziedzictwa. Linii krwi. Nigdy nie słyszałeś o dziedzicznych klątwach? Czarnoksiężnik albo inny biskup rzuca klątwę na cały ród. w roku pańskim 1079 sam Biskup Krakowski rzucił nawet klątwę na całą Polskę. Więc wy też jesteście przeklęci.


Obrazek


Oczywiście mnie to nie dotyczny bo mieszkam na terenie który wtedy nie należał do polski.
Ale wy macie przerąbane.

Obrazek



Mnie równierz nie dotyczy bo mieszkam na Warmi i Mazurach.

Post 4 cze 2015, o 18:10

Posty: 679
Brutus nie rozumiem sensu wrzucania screamera jako pojedyncze zdjęcie bez kontekstu gry/filmu... W tej wersji w ogóle nie jest straszny...
Swoją drogą na Dolnym Ślunsku też jest ta klątwa?

Post 5 cze 2015, o 06:42

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
AraxussYexyr napisał(a):
Papieże i Biskupy rzucili już tyle klątw na Polskę i polskich królów w różnych okresach że obawiam się że tak :D



Mam nadzieję że nie wydarzyło się to w latach 1500- 1795, bo wtedy warmia i mazury były polskie

Post 7 sie 2015, o 10:02

Posty: 199

Skoro to temat o Wszystkim , to co sądzicie o tej książce ,, zniszcz ten dziennik " ? Dla mnie to głupota . Raz zakosiłem to mojej kuzynce na 5 minut , i oczekiwałem czegoś takiego jak Dziennik Cwaniaczka , a tu nie , 3/4 wyzwań to ,, oblej książkę " , ,, podpal te stronę " , ,, rozbił na tej stronie jajko " itp... Dla mnie porażka :x :x

Post 7 sie 2015, o 19:59
fajne
Nie znoszę tej strony.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron