Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Temat o wszystkim

Temat o wszystkim

Post 1 cze 2015, o 19:32

Posty: 679
Sprzeciw. Prawa człowieka są dla wszystkich jednakowe, ale to nie znaczy, że nie ma ludzi bardziej i mniej wartościowych. Taki Franciszek, czy Dalajlama jest IMO wartościowszy niż menel z pod monopolowego.

Post 1 cze 2015, o 19:39

Posty: 199

ZombieFighter napisał(a):
Sprzeciw. Prawa człowieka są dla wszystkich jednakowe, ale to nie znaczy, że nie ma ludzi bardziej i mniej wartościowych. Taki Franciszek, czy Dalajlama jest IMO wartościowszy niż menel z pod monopolowego.


To tak samo , jakby porównać F16 i zabawkowy samolocik :|

Post 1 cze 2015, o 19:56

Posty: 679
BrutusBrick napisał(a):
ZombieFighter napisał(a):
Sprzeciw. Prawa człowieka są dla wszystkich jednakowe, ale to nie znaczy, że nie ma ludzi bardziej i mniej wartościowych. Taki Franciszek, czy Dalajlama jest IMO wartościowszy niż menel z pod monopolowego.


To tak samo , jakby porównać F16 i zabawkowy samolocik :|

Obrazek

Post 1 cze 2015, o 20:14

Posty: 91
Chcę przerwać tą bezsensowną dyskusję, a więc ostatnie słowa w tej sprawie...

1.
StudioPK napisał(a):
Dziękuje, że stanołeś po mojej stronie. Piszę w liczbie mnogiej bo piszę w imienu całego studia.


Studio składa się tylko z Ciebie - jednej osoby, czyli piszesz w liczbie pojedynczej.

2.
StudioPK napisał(a):
Okej też powinienym dostać i sie nauczyć, lecz wy też za to odpowiadacie nie jesteście święci, a moderator nie może tak się zachowywać.
Zresztą ja się w to nie wpakowałem ja po prostu nie mam doświadczenia w życiu za dużo w takich sytuacjach, ale pamiętacjcie "Nawet silni będą potrzebować pomocy słabszych"
i wtedy zobaczymy jak wy bedziecie kozaczyć, równierz pamiętajcie wy nie zawsze będziecie silni i kozaczyć tutaj, jeszcze przyjdzie czas i to wy będziecie słabsi.


Czyli powinieneś dostać bana? W końcu gadasz jak człowiek. :DD

3.
Przestańcie pisać kilka postów pod rząd, to zwyczajny spam... To samo mogliście napisać w jednej wiadomości.

4.
Proponuję tak:
-zapominamy Tomkowi wszystkie jego głupoty,
-Tomek przed dodaniem posta, pyta rodziców czy jest on poprawny gramatycznie, przestaje mówić o sobie w liczbie mnogiej, zachowuje się normalnie, stara się poprawić swoje animacje, nie oczekuje samych pochwał.

Czy Tomek się do tego zastosuje czy nie, to jego wybór. W każdym razie proszę na ten post nie odpisywać. Sprawa jest zamknięta.
Obrazek

Post 1 cze 2015, o 20:43

Posty: 679
TomTheHuman napisał(a):
Ten list jest generowany automatycznie i prosimy na niego nie odpowiadać!

Post 1 cze 2015, o 21:06

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 1 cze 2015, o 21:26

Posty: 199

TomTheHuman napisał(a):
Chcę przerwać tą bezsensowną dyskusję, a więc ostatnie słowa w tej sprawie...

1.
StudioPK napisał(a):
Dziękuje, że stanołeś po mojej stronie. Piszę w liczbie mnogiej bo piszę w imienu całego studia.


Studio składa się tylko z Ciebie - jednej osoby, czyli piszesz w liczbie pojedynczej.

2.
StudioPK napisał(a):
Okej też powinienym dostać i sie nauczyć, lecz wy też za to odpowiadacie nie jesteście święci, a moderator nie może tak się zachowywać.
Zresztą ja się w to nie wpakowałem ja po prostu nie mam doświadczenia w życiu za dużo w takich sytuacjach, ale pamiętacjcie "Nawet silni będą potrzebować pomocy słabszych"
i wtedy zobaczymy jak wy bedziecie kozaczyć, równierz pamiętajcie wy nie zawsze będziecie silni i kozaczyć tutaj, jeszcze przyjdzie czas i to wy będziecie słabsi.


Czyli powinieneś dostać bana? W końcu gadasz jak człowiek. :DD

3.
Przestańcie pisać kilka postów pod rząd, to zwyczajny spam... To samo mogliście napisać w jednej wiadomości.

4.
Proponuję tak:
-zapominamy Tomkowi wszystkie jego głupoty,
-Tomek przed dodaniem posta, pyta rodziców czy jest on poprawny gramatycznie, przestaje mówić o sobie w liczbie mnogiej, zachowuje się normalnie, stara się poprawić swoje animacje, nie oczekuje samych pochwał.

Czy Tomek się do tego zastosuje czy nie, to jego wybór. W każdym razie proszę na ten post nie odpisywać. Sprawa jest zamknięta.


Dobry pomysł . Zapytaj my tylko rodziców Tomka czy się piszą xD

Post 2 cze 2015, o 15:39

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Przestańcie już się z mnie śmiać ! Może za to wszystko zasłurzylem na bana ale wy jeszcze bardziej!
Ty też w to maczałeś palce

Post 2 cze 2015, o 17:29

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
Przestańcie już się z mnie śmiać ! Może za to wszystko zasłurzylem na bana ale wy jeszcze bardziej!
Ty też w to maczałeś palce


ja?

Post 2 cze 2015, o 18:06

Posty: 91
StudioPK napisał(a):
Przestańcie już się z mnie śmiać ! Może za to wszystko zasłurzylem na bana ale wy jeszcze bardziej!
Ty też w to maczałeś palce


Chciałem dobrze, ale jak widać do tomków nic nie dochodzi. Proponuję ignorować.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron