Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Temat o wszystkim

Temat o wszystkim

Post 19 maja 2015, o 17:52

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
BrutusBrick napisał(a):
kkz665 napisał(a):
Co sądzicie o "skinach" w CS go ?[/quote,]

Sam gram w cs ' a nawet mam kilka czerwonych skinów, ale wdg mnie kupowanie kosy za 1000zł to przesada :shock:



Jestem tego samego zdania, ale kosa za 2000zł co się zdarza gdyż w cs:go gram jest moim zdaniem kosmiczną ceną i to w dodatku w euro!

Post 19 maja 2015, o 21:06

Posty: 679
Od kiedy 2000złotych jest ceną w erło? A tak wgl to pomysł na wydawanie wszystkich hajsów na itemy do gry jest inwalidą. Szczególnie, że wątpię żeby to były wasze hajsy, a nie waszych rodziców.

Post 19 maja 2015, o 21:50

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 19 maja 2015, o 21:55

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
BrutusBrick napisał(a):
kkz665 napisał(a):
Co sądzicie o "skinach" w CS go ?[/quote,]

Sam gram w cs ' a nawet mam kilka czerwonych skinów, ale wdg mnie kupowanie kosy za 1000zł to przesada :shock:



Jestem tego samego zdania, ale kosa za 2000zł co się zdarza gdyż w cs:go gram jest moim zdaniem kosmiczną ceną i to w dodatku w euro!



Chciałeś powiedzieć ,,ojro"

Post 20 maja 2015, o 16:45

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Chciałeś powiedzieć ,,ojro"[/quote]

Nie zrozumiałem co chciałeś powiedzieć?

Post 20 maja 2015, o 16:47

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
Chciałeś powiedzieć ,,ojro"


Nie zrozumiałem co chciałeś powiedzieć?[/quote]

Boże...

Post 31 maja 2015, o 13:58

Posty: 91
Skoro nie można już pisać w wątku "Pochwały dla Tomka"...

StudioPK napisał(a):
Przestańcie się ze mnie śmiać zachowujecie się jak małe dzieci ci, a wy chcecie być moderatorami, to nie zasługujecie na to tylko inni którzy ze mnie się nie śmieją !


Tomkocentryzm – teoria budowy Układu Słonecznego, według której w wersji historycznej Tomek Studio Polskie Kino oraz ICH (mnoga świadomość) zespół składający się z:
-tomka,
-tomka,
-tomka
oraz
-tomka;
znajduje się w środku Wszechświata, zaś w jego współczesnym wydaniu w centrum Układu Słonecznego jest Tomek, a wszystkie planety, łącznie z Ziemią, Kirx planet, lecz z wyjątkiem SHIFT the satellite (prędkość ucieczkowa); je obiegają. W 1616 r. Święta Kongregacja Indeksu zakazała książek o tomkocentryzmie, nie potępiając go. Również nigdy nie został oficjalnie potępiony jako heretycki przez Kościół mandalorian w orzeczeniu papieża Araxussa XVII i na soborze.

Pierwszy raz spotykam tak mocno rozwinięte ego, przysięgam na Kirxa! :DD
Obrazek

Post 31 maja 2015, o 17:45

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Naprawdę myśleliście, że się na to nabrałem? Miałem niezły ubaw razem z innymi Tomkami i doszliśmy do wniosku, że z trudem przychodzi wam rozpocząć inteligetną dyskusję.

Post 31 maja 2015, o 17:59

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
No i właśnie mądrze porozmawiać tu się nie da.

Post 31 maja 2015, o 18:06

Posty: 679
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron