Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Temat o wszystkim

Temat o wszystkim

Post 31 maja 2015, o 18:20

Posty: 679
AraxussYexyr napisał(a):
A czyja to wina? :)

Uważam, że jest to wina masowego wymierania pseudopingwina maltańskiego. Już dawno kultura Orengu'munu¿i odkryła, że dusza tego niezwykłego ptaka potrafi przebyć setki kilometrów w poszukiwaniu żywiciela. Natrafia wtedy na pojętne umysły dzieci ogłupionych przez szkołę i zmusza ich do trollowania. Wybujałe ego, o krórym wspominał Araxuss jest tylko jednym z wielu symptomów opętania. Jest jednak na to skuteczne lekarstwo. Mianowicie trzeba palnąć się w łeb tępym narzędziem o dużej powierzchni. Tworzy to sygnał na poziomie jonowo-neuronowym, który komunikuje pseudopingwinowi, że już czas odpłynąć w niepamięć...

Post 31 maja 2015, o 20:29

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Możliwe, że przekroczę właśnie swoje kompetencje zwykłego użytkownika, ale jako taki również mam prawo się wypowiedzieć.

Nalegam, aby wszyscy, którym tak przyjemnie jest kpić ze StudiaPK, zakończyli ten nędzny proceder.
Po pierwsze jest to niekoleżeńskie. Pojawiło się kilka konstruktywnych komentarzy, co do twórczości Tomka, ale widzę, że wielu osobom znudziło się bycie kulturalnymi.
Po drugie - to wyrabia beznadziejną opinię WMBF. Tak przynajmniej jest według mnie. Dołącza sobie ktoś do forum, próbuje w nim swoich sił w animacji - nie są to dzieła najwyższych lotów - ale to początki, a początki są trudne. I zamiast na trwałą życzliwość i pomoc trafia na drwiny. Takie forum jest niezbyt zachęcające.
Po trzecie jesteśmy tu, by przede wszystkim rozwijać swoje umiejętności dotyczące animowania, posługiwania się programami do edycji szeroko pojętego obrazu, i inne związane z brickfilmem zdolności. Ogółem po to, by tworzyć, współtworzyć sztukę. Coś pięknego, dobrego. A tutaj robi się jakiś bałagan społeczny. I nie jest to artystyczny nieład. Oczywiście, nie zabraniam podejmować innych niż animacja tematów, bo byłby to absolutnie nieuzasadniony rygor, jednak przypominam, że mamy robić coś dobrego. Bo chyba po to powstał ten serwis, prawda?

Nie muszę wymieniać z nicku, kto tutaj wyróżnił się swoimi chamskimi komentarzami, dopowiedzeniami. Każdy powinien być świadomy tego, co zrobił i wyciągnąć wnioski. I postępować mądrze, bo tutaj się pisze, a słowo pisane kojarzy się z czymś przemyślanym. Zaś posty, które wnoszą nieporządek, denerwują, obrażają są albo lekkomyślne, albo napisane w złej intencji. Mam nadzieję, że były po prostu nieprzemyślane.

Do Tomka również mam uwagi. Jeżeli widzisz, że kogoś irytuje Twoje wyrażanie się o sobie w liczbie mnogiej, to wyjaśnij to lub przestań tak pisać. Może Twój powód będzie ważny, wtedy chyba go przyjmę i uznam. Ale musisz go podać. Więc zanim coś napiszesz, naprawdę dobrze to przemyśl (uwaga do wszystkich), a z następnym filmem - nie spiesz się, ja nie jestem orłem, ale myślę, że mógłbym Ci coś doradzić, śmiało pisz na priv.
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Post 31 maja 2015, o 22:06

Posty: 679
Trylobite napisał(a):
Jeżeli widzisz, że kogoś irytuje Twoje wyrażanie się o sobie w liczbie mnogiej, to wyjaśnij to lub przestań tak pisać.

To był żart dude. Btw ich to nie irytuje, tylko znaleźli kolejny argument do wyśmiewania hmm... kolegi, więc mówiąc w ten sposób Tomek pokazał im, że potrafi rozmawiać z trolle.... A jeden tam... Prawda jest taka, że Rio jest kolejnym wcieleniem wyjątkowo potężnego przedstawiciela praprzodka pseudopingwina maltańskiego, tak zwanego pseudoriosguinos maltaantarkticus ceasarus.
Ps nie używaj zestawienia liter "t" i "w", bo mnie to irytuje.
Ostatnio edytowano 31 maja 2015, o 22:28 przez ZombieFighter, łącznie edytowano 2 razy

Post 31 maja 2015, o 22:10

Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Trylobite napisał(a):
Możliwe, że przekroczę właśnie swoje kompetencje zwykłego użytkownika, ale jako taki również mam prawo się wypowiedzieć.

Nalegam, aby wszyscy, którym tak przyjemnie jest kpić ze StudiaPK, zakończyli ten nędzny proceder.
Po pierwsze jest to niekoleżeńskie. Pojawiło się kilka konstruktywnych komentarzy, co do twórczości Tomka, ale widzę, że wielu osobom znudziło się bycie kulturalnymi.
Po drugie - to wyrabia beznadziejną opinię WMBF. Tak przynajmniej jest według mnie. Dołącza sobie ktoś do forum, próbuje w nim swoich sił w animacji - nie są to dzieła najwyższych lotów - ale to początki, a początki są trudne. I zamiast na trwałą życzliwość i pomoc trafia na drwiny. Takie forum jest niezbyt zachęcające.
Po trzecie jesteśmy tu, by przede wszystkim rozwijać swoje umiejętności dotyczące animowania, posługiwania się programami do edycji szeroko pojętego obrazu, i inne związane z brickfilmem zdolności. Ogółem po to, by tworzyć, współtworzyć sztukę. Coś pięknego, dobrego. A tutaj robi się jakiś bałagan społeczny. I nie jest to artystyczny nieład. Oczywiście, nie zabraniam podejmować innych niż animacja tematów, bo byłby to absolutnie nieuzasadniony rygor, jednak przypominam, że mamy robić coś dobrego. Bo chyba po to powstał ten serwis, prawda?

Nie muszę wymieniać z nicku, kto tutaj wyróżnił się swoimi chamskimi komentarzami, dopowiedzeniami. Każdy powinien być świadomy tego, co zrobił i wyciągnąć wnioski. I postępować mądrze, bo tutaj się pisze, a słowo pisane kojarzy się z czymś przemyślanym. Zaś posty, które wnoszą nieporządek, denerwują, obrażają są albo lekkomyślne, albo napisane w złej intencji. Mam nadzieję, że były po prostu nieprzemyślane.

Do Tomka również mam uwagi. Jeżeli widzisz, że kogoś irytuje Twoje wyrażanie się o sobie w liczbie mnogiej, to wyjaśnij to lub przestań tak pisać. Może Twój powód będzie ważny, wtedy chyba go przyjmę i uznam. Ale musisz go podać. Więc zanim coś napiszesz, naprawdę dobrze to przemyśl (uwaga do wszystkich), a z następnym filmem - nie spiesz się, ja nie jestem orłem, ale myślę, że mógłbym Ci coś doradzić, śmiało pisz na priv.

The truth has been spoken.
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek

Post 1 cze 2015, o 07:17

Posty: 679
Znowu nikt nie przeczytał mojego postu. Muszę unikać pisania jako dziesiąty na danej stronie. Wybaczcie więc, że się powtórzę, ale naprawdę rozśmieszył mnie argument "nie rób tego, bo to ich denerwuje", szczególnie, że "oni", to zwykłe internetowe trolle. Mr Soulinus oddaj mi proszę całe swoje lego, bo mnie irytuje, że to ty je masz, a nie ja...

Post 1 cze 2015, o 13:26

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

+Co racja to racja Tomek ma trochę za duże ego,jednak po co robimy mu hype ?Zachowuję się czasem jak idiota ale on ma 11 lat no kurde . Zgadnę że wy byliście idealni w tym wieku .Sprawia wam przyjemność nabijania się z młodszych?Zamiast napisać mu że robi źle,to tylko się z niego nabijacie.Mnie też Tomek denerwuję trochę ale po co robić mu ten osobny temat.Też mogę założyć temat: "(jakaś nazwa) ale z ciebie idiota!"Brickfilm powinien łączyć ludzi a nie ich roździelać. I moje pytanie powraca. Gdzie są admini ? Czemu pozwalają na takie rzeczy ? :x ps: AVE RIO!

Post 1 cze 2015, o 13:47

Posty: 91
kkz665 napisał(a):
+Co racja to racja Tomek ma trochę za duże ego,jednak po co robimy mu hype ?Zachowuję się czasem jak idiota ale on ma 11 lat no kurde . Zgadnę że wy byliście idealni w tym wieku .Sprawia wam przyjemność nabijania się z młodszych?Zamiast napisać mu że robi źle,to tylko się z niego nabijacie.Mnie też Tomek denerwuję trochę ale po co robić mu ten osobny temat.Też mogę założyć temat: "(jakaś nazwa) ale z ciebie idiota!"Brickfilm powinien łączyć ludzi a nie ich roździelać. I moje pytanie powraca. Gdzie są admini ? Czemu pozwalają na takie rzeczy ? :x ps: AVE RIO!


Właśnie z tego powodu wątek ten jest genialnym pomysłem. :DD Nie chodzi o sam fakt, że jest dzieciuchem i nie ogarnia, ale o to że wpieprza się z tym na wmbf. Dostaje rady i upomnienia, ale nic sobie z nich nie robi...

Btw. popraw interpunkcję...
Obrazek

Post 1 cze 2015, o 15:01

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 1 cze 2015, o 15:28

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Kto z Was lubi pączki?
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Post 1 cze 2015, o 16:14

Posty: 91
Na Kirx Planet bywają burze donutowe (burza Kirxa-Donuta) to zjawisko atmosferyczne wywołane przez silne wiatry związane z wtargnięciem chłodnego powietrza polarnego na ciepłe obszary donutów i ciastek, lub przez feny napotykające na swojej drodze luźny materiał donutowy.

Burza donutowa powstaje zazwyczaj wskutek konwekcji powietrza. Promienie Słońca rozgrzewają donutan co powoduje podgrzanie mas powietrza znajdującego się bezpośrednio nad nim, co z kolei powoduje wzniesienie się gorącego powietrza, a ruch powietrza powoduje zmianę ciśnienia i powstanie silnego wiatru.

Największe z burz donutowych mają nawet do 2,5 km wysokości, niektóre z nich są nawet widzialne z kosmosu.

Widziałem na własne oczy! Przysięgam na Kirxa!
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron