Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Star Wars Episode VII

Star Wars Episode VII

Post 5 sty 2016, o 20:59

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Obrazek

Zapłaciłem, zobaczyłem, pomyślałem no i wyszło Przebudzenie Fabuły z IV części ._.

I to zależy czy to było coś w rodzaju artystycznego środka - powtórzenia, jakby tradycji (W Mrocznym Widmie też mamy stację kosmiczną, którą niszczy Anakin), ale równie dobrze mógł to być sposób na łatwe pieniądze. Albo i jedno i drugie.

Ale co zwróciło moją uwagę, brakuje sceny z traileru. Pamiętacie jak Rey odpowiada "I'm noone" na samym początku? No właśnie, ta scena została wycięta.

Niestety, o ile Nowa Nadzieja była kompletnym filmem samym w sobie (zatytułowanym początkowo "Gwiezdne Wojny"), TFA takim filmem nie jest. Kim jest Snoke? Skąd tak naprawdę pochodzi Rey? TRAITOR!

Obrazek

Zobaczymy co i jak w kontynuacji. Trailerów jeszcze nie ma, ale wiemy już na pewno, że Snoke to nie Plagueis tylko... Snoke, po prostu. 9gag Wars The Meme Awakens uważam za niezły film, lecz brakuje mu oryginalności :v

Pozdrawiam i koniec

Obrazek
Ostatnio edytowano 6 sty 2016, o 00:00 przez Lone Hydra, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 5 sty 2016, o 22:29

Posty: 148
^Ależ scena z Luke'm i R2 jest, jak Rey odnajduje miecz Skywalkera i zaczyna mieć wizję.

Post 5 sty 2016, o 23:59

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

WysokiFilms napisał(a):
^Ależ scena z Luke'm i R2 jest, jak Rey odnajduje miecz Skywalkera i zaczyna mieć wizję.

No tak, rzeczywiście :D Widocznie mam problemy z pamięcią. Edytuję żeby nie wprowadzać w błąd
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 16 sty 2016, o 22:06

Posty: 142

Podobało mi się
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 6 lut 2016, o 13:53

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Chyba jako jedyny jeszcze nie obejrzałem Star Wars VII :|
Obrazek


Post 7 lut 2016, o 00:26

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 7 lut 2016, o 15:01

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Huraa nie jestem sam, już dwie inne osoby nie oglądały! xD
Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park


cron