Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Star Wars Episode VII

Star Wars Episode VII

Post 5 paź 2014, o 18:27

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

No fani SW, gadamy o nadchodzącym w roku 2015 Epizodzie VII Star Wars! Piszemy tutaj o nowinkach, oczekiwaniach, wyciekach oraz o naszym podejściu do nowej trylogii.
Czy Disney da radę zrobić dobre sequele? Czy zobaczymy kolejnego Jar-Jara i się tylko zawiedziemy? (TWUUU!!!)

Ale uważajcie, jeżeli ktoś z nas znalazł jakieś mocne spoilery zdradzające fabułę, nie piszemy tego tutaj!!!

Spekulujcie i gdybajcie!

Na rozgrzewkę parę obrazków:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 5 paź 2014, o 18:40

Posty: 679
Ogólnie jestem dobrej myśli. Odsuńmy prognozy o jedi-Kubusiu Puchatku, to już nudne, Disney aż tak nie miesza fabuł swoich dzieł (chociaż w kreskówkach tej wytwórni jest sporo easter eggów z odnośnikami do innych swoich filmów). Może się za to pojawić kilka takich pseudo-epicko-śmiesznych fragmentów, co może przysporzyć wrogów Disneyowskiej wersji, ale myślę, że jednak byłby to mimo wszystko pozytywny dodatek. Jedyne o co tak naprawdę bym się martwił, to że Disney będzie chciał ukanonicznić jakąś clonwarsową postać typu Ashoka Tano, za pomącą wstawienia jej do tego filmu, mimo iż powinna wtedy już dawno, choćby z racji wieku wąchać kwiatki od spodu...

Post 5 paź 2014, o 18:48

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Ogólnie jestem dobrej myśli. Odsuńmy prognozy o jedi-Kubusiu Puchatku, to już nudne, Disney aż tak nie miesza fabuł swoich dzieł (chociaż w kreskówkach tej wytwórni jest sporo easter eggów z odnośnikami do innych swoich filmów). Może się za to pojawić kilka takich pseudo-epicko-śmiesznych fragmentów, co może przysporzyć wrogów Disneyowskiej wersji, ale myślę, że jednak byłby to mimo wszystko pozytywny dodatek. Jedyne o co tak naprawdę bym się martwił, to że Disney będzie chciał ukanonicznić jakąś clonwarsową postać typu Ashoka Tano, za pomącą wstawienia jej do tego filmu, mimo iż powinna wtedy już dawno, choćby z racji wieku wąchać kwiatki od spodu...

Wątpię aby chcieli dodać Ahsokę. Jest postacią z serialu który sam Disney postanowił anulować. Prędzej zobaczymy Ezr'ę czy coś innego z SWR. (Oby nic z tych rzeczy) Co do Kubusiów-Jedi to bullshit. Disney nigdy by nie zrobiło czegoś tak kompromitującego.
Też jestem dobrej myśli o nowych epizodach. Nie mogę się doczekać Ep. VII od momentu kiedy ogłoszono wykupienie Lucasfilm Ltd. przez wiadomo kogo.
Codziennie wbijam na StarWars7News aby dowiadywać się nowych rzeczy. Ale bacznie uważam na potencjalne spoilery, które by mi tylko zepsuły wrażenie będąc na premierze.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 6 paź 2014, o 16:29

Posty: 142

Nie wiem czemu ale te hełmy klonów mnie dziwią... wyglądają po prostu inaczej... i jakoś mi nie pasują , i jeżeli to drugie to miał być darthvader (wróć on nie żyje) ... a statek wygląda obiecująco, już nie mogę się tego doczekać ( może udałoby się zrobić jakąś wycieczkę forumową na ten film, myślę że do warszawy bym pojechał chociaż to nie zależy ode mnie i przepraszam za coś nie na temat)
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 6 paź 2014, o 17:41

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

eladmiral napisał(a):
Nie wiem czemu ale te hełmy klonów mnie dziwią... wyglądają po prostu inaczej... i jakoś mi nie pasują , i jeżeli to drugie to miał być darthvader (wróć on nie żyje) ... a statek wygląda obiecująco

HEJ!!! A WIESZ KTO TO?:
Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 6 paź 2014, o 17:49

Posty: 679
Ale, że co? Że Han Solo będzie w tym hełmie?

Post 6 paź 2014, o 19:58

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Nie lepiej jakby już nie robili kolejnej części...czasem coś dobrze wychodzi ale po jakimś czasie nie jest już fajne jak kawał opowiedziany milion razy....
I teraz będzie miliard zabawek plakatów filmów gier książek kredek flamastrów dywanów lampek długopisów zeszytów przyborników kopi puzzli ołówków klocków chusteczek latarek z tym oto filmem :/
Obrazek

Post 7 paź 2014, o 16:31

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

PaulPictures napisał(a):
Nie lepiej jakby już nie robili kolejnej części...czasem coś dobrze wychodzi ale po jakimś czasie nie jest już fajne jak kawał opowiedziany milion razy....
I teraz będzie miliard zabawek plakatów filmów gier książek kredek flamastrów dywanów lampek długopisów zeszytów przyborników kopi puzzli ołówków klocków chusteczek latarek z tym oto filmem :/

Z każdym filmem SW tak było, marketing itp. Jeżeli nie chcesz aby ten film powstał, po prostu nie jesteś fanem.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 7 paź 2014, o 16:32

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Ale, że co? Że Han Solo będzie w tym hełmie?

Nie o to chodziło Zombie.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 7 paź 2014, o 17:25

Posty: 142

AraxussYexyr napisał(a):
eladmiral napisał(a):
Nie wiem czemu ale te hełmy klonów mnie dziwią... wyglądają po prostu inaczej... i jakoś mi nie pasują , i jeżeli to drugie to miał być darthvader (wróć on nie żyje) ... a statek wygląda obiecująco, już nie mogę się tego doczekać ( może udałoby się zrobić jakąś wycieczkę forumową na ten film, myślę że do warszawy bym pojechał chociaż to nie zależy ode mnie i przepraszam za coś nie na temat)


Co ma Vader do tego?


No właśnie nic, poprawiłem się że nic nie ma ale skojarzyło mi się.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Następna strona

Powrót do Hyde Park


cron