Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Star Wars Episode VII

Star Wars Episode VII

Post 12 paź 2014, o 09:56

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

pkmovies92 napisał(a):
Obrazek

ObrazekWHUOOAAAAT???
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 12 paź 2014, o 11:00

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
pkmovies92 napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
Obrazek

ObrazekWHUOOAAAAT???

What the fuck... pkmovies nie strasz...
Obrazek

Post 12 paź 2014, o 11:05

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

PaulPictures napisał(a):
What the fuck... pkmovies nie strasz...

Jakoś Marvin mi się skojarzył kiedy sobie o nim przypomniałem. Jest z tego filmu: http://www.filmweb.pl/Autostopem.Przez.Galaktyke
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 29 lis 2014, o 16:53

Posty: 679
Z tego co wiem, te rzeczy, których tak się czepiają internauci (a przynajmniej większość) są zaczerpnięte z komiksów i innych źródeł o uniwersum Star Wars, więc jeśli ktoś zna to uniwersum tylko i wyłącznie z filmów i clonłorsów powinien wpierw odnowić swoje informacje :)

Post 1 gru 2014, o 17:45

Posty: 679
Ale jeśli chcesz zobaczyć śmieszny nieżart, to obejrzyj to to z polskim dubbingiem :D , muszę powiedzieć, że sam bym tam lepiej głosu nie podłożył...

Post 1 gru 2014, o 19:25

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
SideUniversal napisał(a):
Słyszałem, że ten wyglądający bardzo niepraktycznie miecz świetlny pojawił się w jakimś komiksie... wie ktoś może w jakim?
KLIK
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Post 16 gru 2014, o 16:16

Posty: 142

Podejrzewam, że każdy z nas widział zwiastun star wars VII, ostatnio natknąłem się na coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=xxf9_l1oUIk
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 18 kwi 2015, o 09:55

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Wiecie co, tak sobie myślę i obie trylogie wyczerpały temat w okresie od roku -32 do roku +4. Natomiast mamy jeszcze 25000 lat na minusie i ze 26 na plusie. Po Sokole można przypuszczać, że akcja dziać będzie się dalej po epizodzie 'Powrót Jedi'. Są o tym i książki i rozdział w Encyklopedii SW :mrgreen: No wiecie, możemy doczekać się Chissa jako antagonisty albo 'przebudzenie' może odnosić się do odrodzenia Palpiego w ciele swojego klona stworzonego na wszelki wypadek. Co ciekawe, wiadomo, że imperatorskie klony są za słabe i są trawione przez Ciemną Stronę, to Palpi planuje przenieść się do wystarczająco silnego mocą Anakina Solo, który jest synem (C)Ha(m/n)a i L(u/e)(j/i)i. No i do tego też jest dalsza fabuła, ale BEZ SPOILERÓW B)
No i to koniec moich przypuszczeń.
Chociaż możemy spodziewać się jeszcze TEGO :DD
Pozdrawiam,
Hydra
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 18 kwi 2015, o 20:02

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Lone Hydra napisał(a):
Są o tym i książki i rozdział w Encyklopedii SW No wiecie, możemy doczekać się Chissa jako antagonisty albo 'przebudzenie' może odnosić się do odrodzenia Palpiego w ciele swojego klona stworzonego na wszelki wypadek. Co ciekawe, wiadomo, że imperatorskie klony są za słabe i są trawione przez Ciemną Stronę, to Palpi planuje przenieść się do wystarczająco silnego mocą Anakina Solo, który jest synem (C)Ha(m/n)a i L(u/e)(j/i)i

Nie wiem, czy wiesz, ale Disney odwołał całe Expanded Universe (nie jest już kanonem), także na pewno nie zobaczymy tego o czym mówisz.
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron